Antivirus Kampanyalar & Giveaways

F-Secure SAFE 3 Cihaz için 6 Ay Ücretsiz

F-Secure SAFE‘ nin virüs koruması, kişisel bilgilerinizi toplayıp dağıtan kötü amaçlı yazılımlara karşı korur. Enfeksiyonları önlemek için, F-Secure SAFE tüm dosyaları ve uygulamaları otomatik olarak tarar. Herhangi bir virüs tehtidi ile karşılaşırsa, derhal size bildirilir ve onları kaldırmanız için talimatınızı bekler.

Browsing protection, sisteminize kötü amaçlı içeriği yaymak veya kişisel bilgilerinizi toplamak isteyen web sayfalarından uzak tutarak güvenliğinizi ve gizliliğinizi sağlar.

Örneğin, korumasız bir tarayıcınız varsa, sahte bir bankacılık sitesine giden bir bağlantıyı yanlışlıkla açabilirsiniz. F-Secure ayrıca güvenli bir bankacılık sitesine girdiğinizde sizi bilgilendiren ve siteyle bağlantıyı güvenli hale getiren ve para güvenliğini koruyan bankacılık korumasını da içeriyor.

F-Secure SAFE sınırları belirlemenize ve ailenin refahının koruma altına alınmasına izin verir. Çocuklar için kısıtlanmış içeriği engeller ve sitenizin içeriğini temel alarak, yetişkinlere, şiddet, alışveriş, kumar, sosyal medya vb. Gibi web sitelerine erişimi engelleyebilen bir araçtır. F-Secure SAFE, kısıtlı içeriği çocuklarınız için bloke eder ve onların kullanımını sınırlandırarak ekran saatlerini yönetmenizi sağlar.

Güvenlik yazılımları genelde oyun oynarken bilgisayarınızı yavaşlatır. Oyun modu, güvenliğinizi kapatmanıza gerek kalmadan tutarlı bir performans sunarak, bilgisayarınızın tüm gücünü kullanmanızı sağlar.

F-Secure SAFE

F-Secure SAFE Teklif ve Koşulları:

  • Kişisel kullanım için, 3 cihaz 6 aylık lisans içerir.
  • Promosyon sayfasında hesap oluşturmanız gerekir.
  • Ücretsiz gücelleme var.
  • Ücretsiz teknik destek yok.

Buradan üye olmanız gerekir. Sayfaya girerek “Register now” Şimdi kaydol deyin. Daha sonra dil seçeneğini Türkçe olarak ayarlayın.

Promosyon Sayfası 6 Aylık

KAMPANYA

Bu kampanya ise, 5 cihaz için 1 yıl boyunca ücretsiz. (Fiyatı 79.99 £) dur. Android, PC ve Mac’te çalışır; ancak iOS’da çalışmaz. 

F-SECURE SAFE FULL

Yorum Yap

7 Yorumlar

  • Bu anti-virüs’ün boyutu tam 722 MB !!!??? Ben hayatımda bu kadar yüksek boyutlu anti-virüs programı görmedim.

  • Programı indirdim inşallah kasma yapmaz. Gerçi Alman yazılım programlarının hepsi iyidir. 2017’nin en iyi anti – virüs testlerinden F-Secure 2.olmuş.

  • üye nasıl oluyor mail yazdım hiç bir şey gelmedi mailime gmail sadece kabul ediyor sanıyorum