Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Veri Kurtarma

SoftOrbits Flash Drive Recovery 3.1 (Kampanya) 14 Saat

blank
Yazar admin

SoftOrbits Flash Drive Recovery, tüm önemli dosyaları ve biçimlendirilmiş, hasarlı ve bozuk flash sürücülerdeki ve hafıza kartlarındaki verilerinizi kurtarabilmenizi sağlayan çok yararlı bir kurtarma programıdır. SoftOrbits Flash Recovery, flash tabanlı cihazlar ile çalışmak için tasarlanmış özel bir veri kurtarma aracıdır. Solid-state gibi cihazları, USB flash sürücüleri ve SD, SDHC, SDXC, Compact Flash, SONY Memory Stick, xD ve MMC gibi birkaç eski türleri de dâhil geniş bir cihaz yelpazesini destekler. En büyük hafıza kartlarından tüm önemeli bilgilerinizi kurtarabilirsiniz. Buna ek olarak, program bir USB kablosu aracılığıyla bir bilgisayara bağlı dijital kameralar ve ses çalarlardan doğrudan verileri kurtarabilmenizi de sağlar.

Genel Artık hafıza kartlarındaki silinen bir resim veya herhangi bir veriniz için üzülmenize gerek yok. İster hafıza kartı olsun isterse de USB cihazları hiç fark etmez silinen tüm verilerinizi ve önemli içeriklerinizi kurtarabileceksiniz. 

Ayrıca firmanın bizlere özel hazırladığı %70 indirimlerden faydalanmak için tıklayınız.

SoftOrbits Flash Drive Recovery 3, resim, belge, MP3 ve flash tabanlı bir cihaz üzerinde saklanan tüm dosyaları ve verileri kurtarmanızı sağlar. Anlık kurtarma önizleme ile cihazlarda bulunan verileri görüntüleyebilirsiniz. Bulduğu verileri listeler ve sizde belgelerininiz ve verilerinizin son sürümlerini, bozuk olup olmadıklarını böylece görebilir ve ona göre seçtiğiniz bir alana verilerinizi kurtarabilirsiniz. Verilerinizi kaydetmeden önce görsel ön-kurtarma önizleme ile dosyaların içeriğini görüntüleyebilirsiniz. Önizleme özelliği herhangi bir üçüncü parti araçlar veya izleyicilere gerek duymaz.

SoftOrbits Flash Drive Recovery

Program tam otomatiktir ve kullanımı son derece kolaydır. Eğer bir flash sürücü veya bellek kartındaki verileri kurtarmak isterseniz yapmanız gereken tek şey SoftOrbits Flash Drive Recovery programını başlatmanız ve uygun aygıtların listesini seçerek kurtarma işlemini çalıştırmanızdır. Tamamen otomatik olarak verileriniz bulunacaktır. Sizde bu arada dinlenebilirsiniz. 

SoftOrbits Flash Drive Recovery 3.1

SoftOrbits Flash Drive Recovery’ in Temel Özellikleri

Her türlü flash cihazdan, her türlü dosya kurtarabilir.

USB flash sürücülerden ve her türlü hafıza kartlarından veri kurtarır.

(Bir USB kablosu aracılığıyla) direkt olarak bazı dijital kameralar ve ses çalarlardan veri kurtarma.

Önizleme yaparak JPEG, JPG, TIFF, BMP, PNG, GIF, TGA ve diğer resim formatlarını kurtarmanızı sağlar.

Önizleme yaparak RAW formatındaki resimleri (CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, RAW ve diğerleri) kurtarabilir.

Kampanya Hakkınha Kampanya için butona tıklayın. Açılan sayfadaki indirme butonunu kullanarak sayfayı sosyal medyada paylaşın. Böylelikle indirme linki ve lisansı karşınıza gelir.

Program Detayları PC Sistem: Microsoft Windows 2000, XP, 2003 Server, Vista, Windows 7, 8 ve Server 2008. Sistemleri destekler.

Geliştirici: SoftOrbits

Web Sayfa: https://www.softorbits.com/flash-drive-recovery/

Dosya büyüklüğü: 5.05 MB

Fiyat: 29,99 dolar

Ürün Resimleri

SoftOrbits Flash Drive

Flash Drive Recovery

Hediye ve Çekilişlerimiz Flash Drive Recovery (10 Hediye Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Tony 2-pelmo 3-azad 4-vinay 5-osvaldo luz 6-Leaved 7-ali 8-Nicola 9-Ana 10-koray

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun gereksiz, junk, spam vb. bölümlerini kontrol etmeyi unutmayınız.

www.softorbits.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Screenshot_1www.softorbits.com sponsorluğunda sizlere her biri $29.95 değerinde 10 adet SoftOrbits Flash Recovery lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 01 Nisan 2013 Saat: 15.00

 

 

 

 

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

79 Yorumlar