Oyun İndir

Fifa 15 PS4 Oyununu İncele İndir ve Oyna

blank
Yazar admin

Fifa 15 Yapımcılığını EA Games firmasının üstlendiği dünyaca ünlü bir oyun serisi olan FİFA ‘nın 2015 yılında çıkartmış olduğu oyun, çıktığı andan itibaren mükemmel bir ilgi görmeyi başaran ve ilgi odağı olan nadir oyunlardan birisidir. PlayStation 4 oyun konsoluna sahip olan oyuncuların oyununu özellikle PS4 ‘den oynamayı sevdiklerini biliyoruz. Konsollar da futbol oyunları oynamak son derece keyifli olabiliyor. PlayStation 4 oyun konsolu için yazılımı satın almak isteyen oyun severlerin genellikle FİFA 15 PS4 şeklinde araştırma yaptıklarını biliyoruz.

Fifa 15 İçeriği

Oyunun içeriğinden bahsedecek olursak; Fifa 15 Türkiye Süper Ligi de dahil tüm büyük ligleri içerisinde barındırmaktadır ve oyuncularının oynayabilmesi için sunmuştur. Türkiye Süper Lig de bulunan 18 Adet lisanslı takımımızı ve futbolcularımızı da bulunduran Fifa 15, Türk oyun severleri de son derece düşünüyor. Bizim takımlarımızın da bulunduğu bir çok lisanslı takımı yöneterek saatlerce oynamayı sürdüreceğiniz Fifa oyun motoru ve gerçekçilik bakımından mükemmel bir oyun olduğunu ispatlamayı başarmıştır.

Fifa 15 Gerçekçiliği

Gerçekçilik bakımından güncel ve güçlü bir oyun motoru kullandığından ötürü son derece verimli bir performans sunmaktadır. Muhteşem ses ve grafiklerin yanı sıra akıl almaz bir gerçekçilik performansı sunmayı başaran Fifa, inanılmaz detaylara değinmiştir ve bir futbol oyunundan beklenenin çok daha fazlasını sunmayı başarmıştır. Gerçek futbol maçlarında olduğu gibi tribünlere ve taraftarların yapmış oldukları tezahüratlara kadar, oyunda gerçek futbol coşkusunu ve heyecanını yakalamak mümkün. Heyecanlı spikerler ve coşkulu taraftarların yapmış oldukları tezahüratlar sonucunda gerçek bir futbol maçından bir farkı yok. Yalnızca futbol oyunu sevenlerin ve futbol oyunlarından keyif alanların sevmesinden ziyade fazla futbol ile ilgilenmeyen oyuncuları bile kendisine çekmeyi başaran nadir oyunlardan birisidir. Futbolculara duygusallık katılarak takım arkadaşlarına ve rakip takımın oyuncularına karşı özel tepkiler vermesi sağlanan Fifa 15 ‘de yeşil çimlerin kirlenmesine, ıslanmasına kadar yoğun detaylarla karşı karşıya kalacaksınız ve gerçek bir futbol deneyimi yaşıyormuş gibi hissedeceksiniz.

Fifa 15 ‘in Temel Özellikleri

Fifa 15 ‘de yukarıda da değindiğimiz üzere duygusal zekaya yer verilmiştir ve futbolcular ona göre tepkiler vermektedir. Heyecanlı spikerlerin dinamik ve heyecanlı bir şekilde maçları sunacağı musabakada takımınızın detaylı taktiklerine dahi erişmek mümkün. Adam adama mücadelelerin dahi detaylı olduğu çeviklik, hız ve top kontrolü bakımından sağlanan detaylar ise mükemmel ötesindedir. Kişiselleştirebileceğiniz gol sevinçlerine kadar detaylı bir oyun ve gerçek bir futbol deneyimi yaşamak isteyen oyun severlerin oynayacağı nadir oyunlardan birisidir.

Android için;

HEMEN İNDİR

PC için;

HEMEN İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak