CD Yazma Programı Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler

Firecoresoft Splendvd (Hediye / Giveaway) 24 saat

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.firecoresoft.com  a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.firecoresoft.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekiliş ve kura olmadan $39.95 değerinde FirecoreSoft Splendvd lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanyamız bittiğinde e-mail adreslerinize gönderilecektir.

Firecoresoft Splendvd, güçlü özelliklere sahip, kusursuz kullanımlı ve işlevsel bir DVD film oluşturma yazılımıdır. TV’lerde rahatça izleyebileceğiniz, ileride izlemek için videolarınızı dönüştürerek DVD’lere yazdırabileceğiniz, PC üzerindeki dijital video koleksiyonları ile DVD ev filmleri oluşturabileceğiniz harika bir DVD oluşturma programıdır. Basitçe, Firecoresoft DVD Maker ile favori filmlerinizi ekleyin, kaliteli en iyi ayarları sağlayın ve bir tıklamayla DVD’ler oluşturun. Kendi DVD filmlerinizi oluşturabilirsiniz. Kendi fotoğraf, video ve müzikleriniz ile ev DVD filmlerinizi kişiselleştirmek çok kolay. Firecoresoft, geleceğin güçlü teknolojisi ile artık serbestçe ve kolaylıkla kendi ev DVD filmlerinizi oluşturmanızı sağlıyor.

Firecoresoft Splendvd, hem kolayca TV’de izlemeniz, hem de yedeklemeniz için AVI, MP4, WMV, MKV, FLV, MOV, 3GP, vb. gibi her video formatını dönüştürebilir, oluşturabilir ve DVD’lere yazdırabilir. DVD yazmaya / dönüştürmeye / oluşturmaya yardımcı olan bir (All-in-One) hepsi bir arada özelliklere sahip DVD oluşturucusudur.  

Kolayca Windows 8/7/XP/Vista sistemlerde yüksek kalitede DVD’lere herhangi bir videoyu yazdırabilir.

MXF / XAVC / AVCHD / MOD / TOD, vb. dâhil olmak üzere DVD’lere HD videoları (en fazla 4K çözünürlük) yedekleme yapabilir.

DVD önizleme modunda arka plan resmi veya müzikleri kişiselleştirin.

Muhteşem ücretsiz DVD menü veya şablonları ile DVD’leri özelleştirin.

Fantastik disk DIY özellikleri ve video düzenleme özellikleri ile DVD içeriğini kendinize göre kişiselleştirin.

SD / HD Video Biçimlerine Geniş Destek

Firecoresoft DVD Maker, hemen hemen tüm popüler SD / HD videoları, indirilen filmleri dönüştürebilir ve DVD’lere yazdırabilirsiniz. Windows 8/7/XP/Vista,sistem destekleri ile kendi yaptığınız video dosyalarını ISO veya DVD disklere aktarın. Desteklenen formatlar DV, WMV, 3GP, AVI, MP4, MOV, VOB, MPG, ASF, FLV, RM, MKV, vb MXF / XAVC / AVCHD / MOD / TOD ve daha fazlasını içeren HD video (en fazla 4K çözünürlük) içerir. DVD oluştururken biçim uyumluluk sorunları hakkında endişelenmenize asla gerek yoktur.

Video Editörü İle DVD’leri Kişiselleştirin

Firecoresoft DVD Maker’ın güçlü video editörü, kendi DVD filmlerinizi kişiselleştirmenize izin veriyor. Bu kamera çekiminde istenmeyen süreyi veya bölümü çıkarabilirsiniz. Klipi veya indirdiniz videolar üzerinde düzeltmeler yapabilirsiniz. Ayrıca, seçin ve kendi arka plan görüntüsü, arka plan müziği, Menü Başlık, Düğme Stili ve Çerçeve ve daha fazlasını özelleştirebilirsiniz.

Ulatra Hızlı Dönüşüm, En İyi Çıktı Kalitesi

Firecoresoft en son DVD dönüştürme teknolojisi ile DVD, video, fotoğraf, DVD müzik veya ISO görüntü dönüştürme ve ultra hızlı yazma hızı sunuyor. Ayrıca, çıkış DVD kalitesinde mükemmeldir. Bu programı kullanarak kendi yüksek kaliteli DVD filmleri yapmak süper olur!

Önizleme ve Ultra Hızda DVD Yazma

Eğer yaptığınız düzenlemelerin istediğiniz gibi olup olmadığını kontrol etmek isterseniz DVD’ye videonuzu yazmadan önce önizleme yaparak onu kontrol edebilirsiniz. 

• Bir kaç tıklama ile NTSC / PAL ISO DVD’ye videoları yazdırın.

• Tüm popüler kaydedilebilir disk türlerini destekler: DVD-5 ve DVD-9; DVD-R, DVD + R, vb…

Download the free trial version

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

69 Yorumlar