Hediye & Çekilişler Şifreleme Programları

GiliSoft File Lock Pro ( Hediye / Giveaway) 3 Gün

GiliSoft File Lock Pro, güçlü bir dosya şifreleme yazılımıdır. Hızlı ve güvenli bir şekilde dosyalarınızı, klasör ve sürücülerinizi kilitleyip gizleyebilirsiniz. Yazılım, verilerinizi korumak için 256-bit AES şifreleme (ABD Hükümeti tarafından kabul edilen Şifreleme Standardı) kullanmaktadır. HDD sürücü veya USB sürücüler gibi herhangi bir taşınabilir cihazı da şifreleyebilirsiniz.

GenelDosya, klasör ve Disk sürücüleri, kolay ve güvenli bir şekilde korur. Yazılım ile HDD sürücü veya USB sürücüler gibi herhangi bir taşınabilir cihazı da şifreleyebilirsiniz.

Özellikler ve Yararları:

Veri Gizleme

GiliSoft File Lock Pro ile özel dosya, klasör ve sürücülerinizi gizleyebilirsiniz. Bilgileriniz tamamen görünmez olur. Böylece tüm önemli verilerinizi istemediğiniz gözlerden ve kullanıcılardan koruyabilirsiniz.

Veri Kilitleme

Kilitli dosya, klasör ve sürücüleriniz korunur ve erişim yapılamaz. Korunan verilerinizi diğer kullanıcılar okuyamaz, açamaz, değiştirmez, taşıyamaz, silemez ve kopyalayamaz. Şifre olmadan korumalı dosyaları / klasörleri yeniden adlandırabilirsiniz. Kilitli bir klasör içindeki dosyalar ve alt klasörler de korunmaktadır.

Veri Şifreleme

Tüm dosyaları ve klasörlerin her türünü şifreleyebilirsiniz.

Taşınabilir Şifreleme

AES şifreleme algoritması ile bir klasör içine program (.exe dosyası) ekleyebilir ve şifreleyebilirsiniz. Bu yöntem ile önemli verilerinizi şifreleyebilir ve daha sonra ağ üzerinden veya taşınabilir bir cihaz ile bir başka bilgisayarda kullanılmak üzere gönderebilirsiniz.

Güvenli Silme

GiliSoft File Lock Pro tamamen sabit hassas verilerinizi ortadan hiç iz bırakmadan kaldırmanıza verir. Sürücünüzde kayıtlı olan verinizi birkaç kez üzerine yazarak sürücüde bulunmaz hale getirebilir. Böylece verileriniz diskinizden tamamen silinerek kurtarılmaz bir şekle dönüştürülür.

Şifre Korumalı

GiliSoft File Lock Pro programı şifre ile kilitli yazılımdır, onu çalıştırmak için doğru şifrenin girilmesi gerekir. Başka bir yolla çalıştırılamaz ve program sistemden kaldırılamaz. Çok güvenlidir.

Kampanya HakkındaKampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. (Kampanya ile verilen lisans ev kullanımı için ömür boyu kullanım hakkı sunuyor.)

Program DetaylarıDonanım Uyumlu

Intel ® Pentium D Dual-Core İşlemci ve AMD Athlon ™ 64X2 Çift CoreProcessor; tam destekler

Sistem Gereksinimleri:

Windows 2000/2003/XP/Vista/Windows 7 (32 ve 64)

Windows XP, Vista, 7,  8 (32-bit ve 64-bit)

4.1 MB

http://www.gilisoft.com/product-file-lock-pro.htm

Resimler
Biten ÇekilişlerKampanyamız sona ermiştir.

Tüm Lisanslar Gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun gereksiz, junk, spam vb. klasörlerini kontrol etmeyi unutmayınız. 

www.gilisoft.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.gilisoft.com Sponsorluğunda yorum yazan tüm ziyaretçilerimize çekilişsiz kurasız $39.95 değerinde GiliSoft File Lock Pro lisansı hediye ediyoruz. Kampanyamızdan lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanya sonunda mail adresinize gönderilecektir.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

352 Yorumlar