Kampanyalar & Giveaways Ücretsiz Program İndir

Google Earth Pro Türkçe [PC ve Mac için] Ücretsiz

google-earth-pro
Yazar admin

Google Earth Pro, dünya üzerindeki neredeyse her yeri bilgisayar başından kalkmadan gezmenizi, tarihi tüm alanları ve turistlik mekânları üç boyutlu olarak görüntülemenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Google tarafından tasarlanan ve uzun bir süre ücretli olarak sunulan yazılım artık tüm kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Google Earth Pro’ yu milyonlarca kullanıcı dünyadaki yeni yerleri keşfetmek, dünya üzerindeki farklı bölgeleri araştırmak ve yeni bilgiler edinmek için kullanmaktadır.

Google haritalarına bakmatan sıkıldıysanız bu işi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Uygulama; PC, Mac ve Linux sistemler için kullanılabilir.

Google Earth Pro İndirme Sayfası

HEMEN İNDİR

 

Google Maps’ de olduğu gibi Google Earth Pro Türkçe ile de uydu üzerinden tüm dünyayı inceleyebilirsiniz ama bu işlemi 3D olarak görsel bir şölen şeklinde gerçekleştirirsiniz. Dünya üzerindeki kentler, şehirler ve devasa tüm yapıları üç boyutlu olarak sanki orada dolaşıyormuş hissi yaşayarak gezebilmenin keyfini çıkarın. Gitmek istediğiniz ama gidemediğiniz tüm ülkelerin önemli yerlerini, tarihi şehirleri, mekânlarını ve o bölgeye ait gerekli her veriyi kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Google Earth Pro ile Dünya’yı Keşfet

Google Earth Pro ile web üzerinden sadece dünyayı keşfetmekle kalmaz aynı zamanda dünya üzerindeki tüm coğrafi bilgilere istediğiniz an erişebilirsiniz. Bilgisayar başında hiçbir zahmete girmeden sanal bir dünya turuna çıkarak dünya üzerinde istediğiniz her yere gidebilirsiniz. Gittiğiniz yerlerdeki üç boyutlu (3D) yapıları, mekânları görüntüleyebilir ve ovaları, arazileri keşfe çıkabilirsiniz. Şehirler, farklı yerler ve diğer tüm mekânlar sizi bekliyor…

Google Earth ile 3D dünya turu yapabileceğiniz gibi aynı zamanda istediğiniz şehirlerin üzerinde üç boyutlu uçuşlar yaparak şehirleri uçuyormuş hissi yaşayarak keşfedebilirsiniz. Bırakın Google’ un tur rehberi size tüm doğa harikası yerleri göstersin.

Sadece yer üstünü değil, ayrıca yüksek kaliteli çözünürlüğe sahip okyanus tabanını da görüntüleyebilirsiniz. Okyanusların engin maviliğinde kaybolun.  Ayrıca şehirler, mekânlar ve kurumlar arasındaki mesafeleri Google Earth’ ın sunduğu ölçüm araçlarıyla kolayca ölçebilirsiniz.

Sadece Dünya’ yı Değil, Gökyüzünü ve Gezegenleri de Keşfedin

Google Earth Pro, bize dünyayı keşfetmekten daha fazlasını sunuyor. NASA’nın sağladığı görseller sayesinde Mars’ın yüzeyini görüntüleyebilir, 3D Rover modellerine bakabilir ve 360 derecelik yüksek çözünürlüğe sahip panorama fotoğraflarını izleyebilirsiniz.

Ay’daki uzay aracının üç boyutlu modellerine görüntüleyin ve Ay’dayken yapılmış görevlerin görsellerini 360 derece olarak görüntüleyip yakınlaştırın.

Sadece gezegenleri değil gökyüzünü de keşfe çıkabilirsiniz.  Binlerce ışık yılı uzaktaki galaksileri yakınlaştırabilir, yıldızları inceleyerek gerekli duyduğunuz birçok bilgiyi anında öğrenebilirsiniz.

Uzun zamandır ücretli olarak sunulan Google Earth Pro yazılımı artık ücretsiz oldu. Google tarafından yapılan açıklamada bu yazılımın herkes tarafından ücretsiz olarak kullanılabileceği duyuruldu. Google Earth Pro, diğer free sürümüyle kullanımı kolay aynı özelliklere ve görüntülere sahiptir; ancak özellikle işletme kullanıcıları için tasarlanmış ek profesyonel araçlar içerir. Uydu görüntülerini, haritaları, arazileri, 3D yapıları, uzayın derinliklerindeki gök adaları ve okyanusun en derin yerlerini görüntüleyin. Sanal tura çıkarak dünyanın herhangi bir yerine gidin. 3D yapıları, görüntüleri ve arazileri keşfedin. Şehirleri, yerleri ve yerel işletmeleri bulun.

Google Earth, uydu görüntülerini, haritaları, araziyi, 3D yapıları, okyanusları görmek için Dünya’da istediğiniz yere ve hatta uzayın derinliklerindeki galaksilere gitmenize olanak sağlar. Zengin coğrafi içeriği inceleyin, gezdiğiniz yerleri kaydedin ve başkalarıyla paylaşın. En son sürümü ücretsiz olarak indirin.

Google Earth Özellikleri

 • Uzaydan Sokak Görünümüne geçin
 • Yapıları, köprüleri ve ağaçları 3D olarak görüntüleyin
 • İstediğiniz yerleri bulun, yol tariflerini alın ve çok daha fazlasını yapın
 • Hedeflediğiniz demografi bilgilerini bulmak için veri katmanlarını kullanın
 • Ölçüm araçlarını kullanarak mesafeleri ve alanları hesaplayın
 • Medya malzemeleri üretmek için Movie Maker’ı kullanın
 • Sunumlar ve raporlar için yüksek çözünürlüğe sahip görüntüler yazdırın
 • GIS verilerini hızlı bir şekilde eşlemek için geniş vektör görüntü dosyalarını içe aktarın
 • Adresleri E-tablo İçe Aktarma Aracı ile eşleme

Desteklenen İşletim Sistemleri

 • Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 (32 ve 64 bit),
 • Mac ve Linux Sistemler: Mac OS X 10.8 +
 • Ubuntu: 14 +
 • Güncel Sürüm: 7.3
 • İndirme Boyutu: 54.9 MB
 • Fiyatı: Ücretsiz!
 • Geliştirme: Google

google-earth

 

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak

4 Yorumlar