Antivirus Hediye ve Çekilişler Sistem Temizleme

Advanced SystemCare Ultimate 10 (10 Hediye Lisans Anahtarı)

Advanced SystemCare Ultimate 10

Advanced SystemCare Ultimate 10, güçlü bir anti-virüs ve sistem optimizasyon aracıdır. Kötü amaçlı yazılım, virüs ve benzeri tehditlere karşı bilgisayarınızı koruma özelliklerinin yanısıra, yerel diski tarayarak gereksiz dosyaları kaldırma, kayıt ve kısayol düzeltmeleri sağlayarak bilgisayarınızın performansını maksimum seviyede artırabilir.

Kullanıcılarımıza http://www.iobit.com sponsorluğunda her biri 29,99$ kıymetinde olan 10 adet 1 yıllık Advanced SystemCare Ultimate 10 lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz, sadece 1 yorum yapmakla çekilişimize katılabilecek. Hazıladığımız kampanyayı aşağıdaki sosyal medya butonlarıyla da paylaşarak çekilişimize fazladan bir katılma şansı yakalayabilecektir. Kampanya bitiş tarihi: 07 / 04 / 2017 saat: 00:00

Önemli: Yanlız sosyal paylaşımları link olarak profesyonelindir@gmail.com adresine e-posta yoluyla bildirin. Diğer çekilişlerden farklı olarak en fazla 3 olmak kaydı şartıyla sosyal medya paylaşımı yapabilirsiniz. Yani kampanyayı 3 sosyal medya aracında örneğin; Facebook, Twitter, Google + gibi paylaşırsanız, çekilişe tek isimle üç defa katılma şansı yakalayacaksınız. 

 1. Bir yorum yazarak çekilişe katılabilirsiniz.
 2. En fazla 3 ve en az 1 olmak şartıyla sosyal paylaşım yapın. Böylelikle kazanma şansını arttırın.
 3. profesyonelindir@gmail.com adresine paylaştığınız linkleri atın.

Kazananlar aşağıdaki gibidir. İndirme bağlantısı ile lisans bilgileri e-posta adreslerine gönderildi. Gereksiz (Spam) klasörünü kontrol etmeyi unutmayın.

Çekilişi Kazananlar:

1-) Çağın
2-) Yalcinhoca
3-) YURY KUZMIN
4-) mehmet
5-) Demon
6-) ahmet
7-) Halimselim
😎 hüseyin balli
9-) kürşat
10-) AYDIN

Advanced SystemCare Ultimate 10, ikisi bir arada (all-in one) bir anti-virus ve optizasyon aracıdır. Yani hem sistem temizleme ve optimizasyon araçlarını hemde gerçek zamanlı koruma ve güvenlik araçlarını bünyesinde barındırmaktadır.

Advanced SystemCare Ultimate 10 güçlü bir anti-virüs ve sistem optimizasyon yazılımıdır.

IObit Advanced SystemCare Ultimate, BitDefender antivirüs teknolojisine ve IObit anti-malware motoruna sahip, en iyi anti-virüs yeteneklerinin yanı sıra, zaten kanıtlanmış kapsamlı bilgisayar bakımı ve optimize becerileri ile diğer antivirüs programları arasında ilk sıralarda yerini alır. Virüslere, casus yazılımlara ve phishing saldırılarına karşı gerçek zamanlı koruma sunar. Güçlü sistem ve temizlik ayarları ile hem sistem bakımını hem de sistem korumasını her zaman otomatik yapar. Sistem bakımı ve güvenlik korumasıyla hepsi bir arada (all-in-one) özeliklere sahiptir.  Güvenlik tehditlerinin her türlüne karşı koruma sağlar ve sistemin yavaşlamasına, donma ve çökmesini önler. Program PC’nin hem güvenliğini sağlar hem de işletim sisteminizi yavaşlatmadan otomatik olarak maksimum bilgisayar performansını korur. Türkçe dil desteğine sahiptir.

Advanced SystemCare Ultimate 10

PC’ nizin çok daha performanslı bir biçimde çalışmasını sağlayan gelişmiş bir sistem optimizasyon ve koruma yazılımıdır. Antivirüs tarafı bilgisayarınızı her tür dış tehdide karşı korurken, arka planda sessizce tarama işlemlerini gerçekleştirir. Advanced SystemCare Ultimate 10, kanıtlanmış kapsamlı PC bakımı ve optimize yeteneğinin yanı sıra artık anti-virüs desteği de içeriyor. Spyware, virüs ve phishing saldırılarına karşılık gerçek zamanlı bir koruma, aynı zamanda güçlü işlevsellik ve zararlı yazılımları temizleme özelliğine sahip.

Advanced SystemCare Ultimate Özellikleri:

 • Çifte güvenlik motoru: Ödüllü BitDefender anti-virüs motoru ve IObit anti-malware motoruna sahip.
 • Olası virüs saldırılarına karşı güçlü koruma.
 • Sistemi tarar ve genel tehditleri algılar.
 • Hızlı tarama seçenekleri ile casus yazılımları, virüsleri ve diğer zararlı yazılımlara karşı güvenliği sağlar.
 • Gerçek zamanlı koruma ve proaktif algıları kötü niyetli davranışların her türlüsünü durdurur.
 • Yeni güçlü motoru ile spyware ve adware’leri tarar ve kaldırır.
 • Casus yazılımları, korsan saldırıları ve kötü niyetli web sitelerini engeller.
 • Başarısız ve hatalı kayıt defteri girişlerini tarar ve onarır.
 • Geçersiz başlangıç öğelerini algılar ve kaldırır.
 • Arama kayıtlarını ve kullanılmayan Windows artıklarını temizler.
 • Ve içerisinde barındırdığı birçok özelliği ile bilgisayarı hızlandırır ve sistem optimizasyonu sağlar.

Advanced SystemCare Ultimate PC Koruması için Büyük Virüs Veritabanı

Virüs, SpywareMalware Kaldır 

Bilgisayarınız herhangi bir bildirimde bulunmaksızın enfekte alabilirsiniz ve Sisteminiz için büyük sorunlara neden olabilir. Advanced SystemCare Ultimate 10 hızlı PC’nizde mevcut virüsleri ve zararlı dosyaları tanımlamak ve geliştirilmiş virüs veritabanı ile herhangi bir hasara neden önce onları engelleyebilirsiniz. Daha bir virüs çıkarıcı daha, o da tarayabilir ve PC’nizi korumak için sadece tek bir tıklama ile casus / kötü amaçlı yazılım kaldırın. Sonuçta, Gelişmiş SystemCare Ultimate 10 size daha güvenli PC sağlar.

Monitör ve Gerçek Zamanlı Koruması

Advanced SystemCare Ultimate 10 7/24 PC’nizi korur. Bu kişisel bilgilerinizi çalmaya kalkışan zararlı yazılımları engelleyerek gerçek zamanlı olarak PC’nizi korur. PC optimzasyonu için gerekli tüm sistem bakım işlemlerini üstlenir. Advanced SystemCare Ultimate 10 RAM, Disk gibi izleyebilir ve CPU işleyişlerini kontrol ederek PC performansını optimize eder.

Reklamlara ve Saldırganlara Dur Deyin

Kullanıcılara daha güvenli ve daha güvenli çevrimiçi tarama deneyimi yaşatmak için SystemCare Ultimate birçok YENİ özellik geliştirdi. Tarayıcı ana sayfanızın değiştirilmesinden korurken, sinir bozucu reklamlar tarafından rahatsız olmadan sayfalara göz atabilir ve tarayıcı kapandıktan sonra tüm gezinti izlerinizi otomatik temizleyebilir. Buna ek olarak, Advanced SystemCare Ultimate 10 sizin haberiniz olmadan bilgisayarınıza erişen herhangi bir saldırgan belirlediğinde, yeni yüz tanıma teknolojisi ile sizlere yardımcı olur.

Temiz ve % 300 Daha Hızlı Bir PC

Advanced SystemCare Ultimate 10 üzerinde yapacağınız birkaç basit ayar sayesinde bilgisayarınızın ilk günkü hızında çalışmasını sağlayabilirsiniz. Gereksiz dosyaları temizleyebilir, özel bilgileri silebilir ve sadece tek bir tık ile internet performansını katlayabilirsiniz. Gereksiz olup sistemi ağırlaştıran başlangıç ​​öğelerini devre dışı bırakabilir ve yeni entegre başlangıç ​​optimizasyon modülü ile açılış süresini minumum seviyeye çekebilirsiniz.

Sistem: Windows XP & Vista & 7 & 8 & 8.1 ve 10

Sürümü ve boyutu: V 10.0.1 | 91.0 MB

Fiyatı: sadece $29,99

Advanced SystemCare Ultimate 10 Pro

Advanced SystemCare Ultimate indir

HEMEN İNDİR

Not: Buradan programı indirdiğinizde karşınıza gelecek olan ücretsiz sürümüdür. Çekiliş sonucunda kazanırsanız etkinleştirme kodu ile aktif hale getirirsiniz.

Yorum Yap

42 Yorumlar