Antivirus Hediye ve Çekilişler Sistem Temizleme

Advanced SystemCare Ultimate 12 (Hediye Lisans Anahtarı)

advanced-systemcare-ultimate-12
Yazar admin

Advanced SystemCare Ultimate 12, güçlü bir anti-virüs ve sistem optimizasyon aracıdır. Kötü amaçlı yazılım, virüs ve benzeri tehditlere karşı bilgisayarınızı koruma özelliklerinin yanısıra, yerel diski tarayarak gereksiz dosyaları kaldırma, kayıt ve kısayol düzeltmeleri sağlayarak bilgisayarınızın performansını maksimum seviyede artırabilir.

İçindekiler

Advanced SystemCare Ultimate 12, ikisi bir arada (all-in one) bir anti-virus ve optizasyon aracıdır. Yani hem sistem temizleme ve optimizasyon araçlarını hemde gerçek zamanlı koruma ve güvenlik araçlarını bünyesinde barındırmaktadır.

Advanced SystemCare Ultimate 12 Anti-Virüs ve Sistem Optimizasyon Aracı

IObit Advanced SystemCare Ultimate, BitDefender antivirüs teknolojisine ve IObit anti-malware motoruna sahip, en iyi anti-virüs yeteneklerinin yanı sıra, zaten kanıtlanmış kapsamlı bilgisayar bakımı ve optimize becerileri ile diğer antivirüs programları arasında ilk sıralarda yerini alır. Virüslere, casus yazılımlara ve phishing saldırılarına karşı gerçek zamanlı koruma sunar.

Güçlü sistem ve temizlik ayarları ile hem sistem bakımını hem de sistem korumasını her zaman otomatik yapar. Sistem bakımı ve güvenlik korumasıyla hepsi bir arada (all-in-one) özeliklere sahiptir. Güvenlik tehditlerinin her türlüsüne karşı koruma sağlar ve sistemin yavaşlamasına, donma ve çökmesini önler. Program PC’nin hem güvenliğini sağlar hem de işletim sisteminizi yavaşlatmadan otomatik olarak maksimum bilgisayar performansını korur. Türkçe dil desteğine sahiptir.

PC’ nizin çok daha performanslı bir biçimde çalışmasını sağlayan gelişmiş bir sistem optimizasyon ve koruma yazılımıdır. Antivirüs tarafı bilgisayarınızı her tür dış tehdide karşı korurken, arka planda sessizce tarama işlemlerini gerçekleştirir. Advanced SystemCare‘ nin bu Ultimate aracı kanıtlanmış kapsamlı PC bakımı ve optimize yeteneğinin yanı sıra artık anti-virüs desteği de içeriyor. Spyware, virüs ve phishing saldırılarına karşılık gerçek zamanlı bir koruma, aynı zamanda güçlü işlevsellik ve zararlı yazılımları temizleme özelliğine sahip.

IObit Gelişmiş SystemCare Ultimate

Advanced SystemCare Ultimate Özellikleri

 • Çifte güvenlik motoru: Ödüllü BitDefender anti-virüs motoru ve IObit anti-malware motoruna sahip.
 • Olası virüs saldırılarına karşı güçlü koruma.
 • Sistemi tarar ve genel tehditleri algılar.
 • Hızlı tarama seçenekleri ile casus yazılımları, virüsleri ve diğer zararlı yazılımlara karşı güvenliği sağlar.
 • Gerçek zamanlı koruma ve proaktif algıları kötü niyetli davranışların her türlüsünü durdurur.
 • Yeni güçlü motoru ile spyware ve adware’leri tarar ve kaldırır.
 • Casus yazılımları, korsan saldırıları ve kötü niyetli web sitelerini engeller.
 • Başarısız ve hatalı kayıt defteri girişlerini tarar ve onarır.
 • Geçersiz başlangıç öğelerini algılar ve kaldırır.
 • Arama kayıtlarını ve kullanılmayan Windows artıklarını temizler.
 • Ve içerisinde barındırdığı birçok özelliği ile bilgisayarı hızlandırır ve sistem optimizasyonu sağlar.

Advanced SystemCare Ultimate PC Koruması için Büyük Virüs Veritabanı

Virüs, SpywareMalware Kaldır 

Bilgisayarınız herhangi bir bildirimde bulunmaksızın enfekte alabilirsiniz ve Sisteminiz için büyük sorunlara neden olabilir. Advanced SystemCare Ultimate 10 hızlı PC’nizde mevcut virüsleri ve zararlı dosyaları tanımlamak ve geliştirilmiş virüs veritabanı ile herhangi bir hasara neden önce onları engelleyebilirsiniz. Daha bir virüs çıkarıcı daha, o da tarayabilir ve PC’nizi korumak için sadece tek bir tıklama ile casus / kötü amaçlı yazılım kaldırın. Sonuçta, Gelişmiş SystemCare Ultimate 10 size daha güvenli PC sağlar.

Monitör ve Gerçek Zamanlı Koruması

Advanced SystemCare Ultimate 10 7/24 PC’nizi korur. Bu kişisel bilgilerinizi çalmaya kalkışan zararlı yazılımları engelleyerek gerçek zamanlı olarak PC’nizi korur. PC optimzasyonu için gerekli tüm sistem bakım işlemlerini üstlenir. Advanced SystemCare Ultimate 10 RAM, Disk gibi izleyebilir ve CPU işleyişlerini kontrol ederek PC performansını optimize eder.

Reklamlara ve Saldırganlara Dur Deyin

Kullanıcılara daha güvenli ve daha güvenli çevrimiçi tarama deneyimi yaşatmak için SystemCare Ultimate birçok YENİ özellik geliştirdi. Tarayıcı ana sayfanızın değiştirilmesinden korurken, sinir bozucu reklamlar tarafından rahatsız olmadan sayfalara göz atabilir ve tarayıcı kapandıktan sonra tüm gezinti izlerinizi otomatik temizleyebilir. Buna ek olarak, Advanced SystemCare Ultimate 10 sizin haberiniz olmadan bilgisayarınıza erişen herhangi bir saldırgan belirlediğinde, yeni yüz tanıma teknolojisi ile sizlere yardımcı olur.

Temiz ve % 300 Daha Hızlı Bir PC

Advanced SystemCare Ultimate 12 üzerinde yapacağınız birkaç basit ayar sayesinde bilgisayarınızın ilk günkü hızında çalışmasını sağlayabilirsiniz. Gereksiz dosyaları temizleyebilir, özel bilgileri silebilir ve sadece tek bir tık ile internet performansını katlayabilirsiniz. Gereksiz olup sistemi ağırlaştıran başlangıç ​​öğelerini devre dışı bırakabilir ve yeni entegre başlangıç ​​optimizasyon modülü ile açılış süresini minumum seviyeye çekebilirsiniz.

Sistem: Windows XP ve Vista ve 7 ve 8 ve 8.1 ve 10

Sürümü ve boyutu: v12.1| 102 MB

Fiyatı: sadece $29,99

Gelişmiş SystemCare Ultimate Pro

SystemCare Ultimate Lisans

İçeriğin Kilidini Açmak için Paylaşınimage/svg+xml
Aşağıdaki paylaşım düğmelerinden birini kullanarak bu özel içeriğin kilidini açın.

Advanced SystemCare Ultimate indir

HEMEN İNDİR

Bu programı oyla;

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 3 Average: 2.3]

Yorum bırak

56 Yorumlar

 • Merhaba, indirme bağlantısı ve lisanslar yenilendi. ASC’ yi kaldırıp tekrar denermisiniz?

 • merhaba lisansım geldi fakat programa olmadı tekrar satış kısmına geçince kaldırdım cep telefonları için mi bu acaba diye de düşündüm teşekkürler yine de

 • Paylaşımı yaptıktan sonra aynı sayfada görünür. Eğer görünmüyorsa kutucuğu kapatmayın deneyin veya sayfayı yenileyin.

 • Tabiki alabilirsin. Onuda bizden beklemeyin! Sosyal paylaşım yaptığında lisans anahtarları karşına gelecek.