Download Hediye ve Çekilişler

Internet Download Manager (Kampanya) Hediye 5 Lisans

İdman
Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-sedatyild 2-barbarosdr 3-yunus 4-liberta12 5-Praveen

Kazanan arkadaşları tebrik ederiz. Lisanslarınız mail adreslerinize gönderilmiştir.

http://www.internetdownloadmanager.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

http://www.internetdownloadmanager.com sponsorluğunda sizlere $24.95 değerinde 5 adet lisans sunuyoruz . Sitemize “Üyeolup konu altına bir yorum yazan herkes çekilişe katılabilir … Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 26.03.2011 Saat 15:00

Not: Sadece üyelerimiz lisans kazanabilir. Lütfen ücretsiz üye olunuz.
Only our members can earn license. Please make up for free.

İdman indir ücretsiz

PROGRAM İNDİR

Internet Download Manager indirimli

SATIN AL

Diğer özellikler (kullanan bağlantılar için yararlı farklı etkinlikler, HTTPS desteği, kuyruk işlemci, html yardım ve öğretici indirme tamamlanması üzerine, gelişmiş virüs koruması, kotalar ile aşamalı indirme sesleri, çok dilli destek, zip preview, download kategorileri, scheduler dahil adil erişim ilkesi veya Direcway, Direct PC, Hughes vs gibi FAP), dahili indirme hızlandırıcısı, ve diğerleri.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

179 Yorumlar

 • eleştri yapmak isterim praveen (72-73-142)rumuzlu kişi 3 kez ismini yazdırmış yorum yapmış yani sedatyild 2 kez (55-162). Bence haksızlık bu. Eğer öyle oluyorsa biz de 10 kez yorum yapalım olur mu?
  Ya da çekilşi yenileyin. Ya da ihtiyacı olan asıl bize de bir lisans yollyın…

  • EVET. UYARMAMIZA RAĞMEN MAALESEF 2-3 KERE YORUM YAPILIYOR. ONU BIRAKIN FARKLI İSİMLERLE ÜYE OLUP YORUM YAZANLAR BİLE VAR. FAKAT MERAK ETMEYİN HEPSİNİ TEK YORUM OLARAK SAYIYORUZ. HER ÜYEMİZİN TÜM BİLGİLERİNİ GÖREBİLMEKTEYİZ. SİSTEMİMİZ OTOMATİK OLARAK ELEME YAPMAKTADIR. ÇEKİLİŞ LİSTESİNDE İSE İSİMLERİ ÖZENLE TEK TEK KONTROL EDİP 1YORUM/ÇEKİLİŞ HAKKI ŞEKLİNDE ELİYORUZ.

   İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 • Lisans için teşekkürler. Benim yasal lisansım vardı. 2 ay sonra süresi doluyor. Acaba 2 ay sonra şifreyi girsem kabul eder mi ve lisans tarihi bugünden mi başlıyor. Başarılar dilerim.

  • Tebrik Ederiz. Lisansınız programa girip kurulunca başlamaktadır. Bize verilen bilgiye göre 1yıllık full sürüm lisansıdır. Bizce yeniden sitesinden indirip, yeni sürümü kurup bizden kazandığınız lisansı girerek programı kullanın.

 • hediye çıkanları tebrik ediyorum. bize çıkmamış bizde hüzüldük:( bu programın değişik çekilişlerine katıldım hiç çıkmadı. küreklemekte istemiyom. tekrar çekiliş yapılsada şansımızı bi daha denesek(gerçi bizde bu program için şans olmadığı sürece binkere olsa ne yazar.)

  • Öyle düşünmeyin.. Sitemizde çok güzel programlar için yeni çekilişler hazırlıyoruz. Muhakkak biri sizin olacaktır. Denemekten vazgeçmeyin..

 • Oh My! IDM hemen hemen tüm oldukça hızlı ve böylece zamandan tasarruf ve kaynak yazılımları biri en çok aranan uygulamayı indirmek için kullanılacak.
  lisansları uzak verdiğiniz için teşekkür Shadow Master ve TONEC ederiz.
  Serin, beni içeri saymak lütfen
  Eğer Thank

 • I’ve been trying IDM. It is truly amazing, with tech support downloaded the best, it really saves me time.

  Unfortunately, for now I do not have a license to continue using it. Hopefully, I’ll get a license from you. Thank you very much.

 • The best download manager that I have tried. Not only because of its fast downloading speed, but it also has the function to update manually the download’s link. Imagine if the download stuck at 99% due to dead link, with this feature, user can update the download link with working one!

  Very nice piece of software! Count me in ~