Download Hediye ve Çekilişler

Internet Download Manager PC (IDM) (7 Hediye Lisans)

Internet Download Manager PC (IDM ) çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1. ToGor 2. fizikcimiz 3. akin27 4. cskn_coco 5. kemal çetin 6. zorlu 7. makile

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adresinizde olacaktır.

http://www.tonec.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

http://www.tonec.com sponsorluğunda sizlere $24.95 değerinde 7 adet Internet Download Manager (IDM) lisansı hediye ediyoruz . Konu altına bir yorum yazan herkes çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 19.03.2012 Saat: 21:00

Internet Download Manager PC Sitemimizde en çok istek alan programlar arasındadır

Internet Download ManagerInternet Download Manager PC (IDM ), indirme hızınızı 5 kat arttırmak ve devam ettirmek amacına yönelik popüler bir programdır. Kayıp bağlantılar, ağ sorunları, bilgisayar kapanmaları veya beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle oluşan durumlarda kapsamlı hata kurtarma  yeteneği ile indirmeye kaldığı noktadan devam eder. Basit grafikli kullanıcı ara yüzü ile kullanıcı dostudur. (Türkçe dil seçeneği mevcuttur)

Internet Download Manager kolay akıllı dinamik dosya bölümleme ve yüklemeleri hızlandırmak için çok güvenli  indirme teknolojisi özellikleri ile işlevsel bir dosya hızlandırma mantığına sahiptir, Internet Download Manager vekil sunucular, FTP ve HTTP protokolleri, güvenlik duvarları, çerezleri, MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler. IDM otomatik olarak indirme işlemleri için Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Diğer özellikler (kullanan bağlantılar için yararlı farklı etkinlikler, HTTPS desteği, kuyruk işlemci, html yardım ve öğretici indirme tamamlanması üzerine, gelişmiş virüs koruması, kotalar ile aşamalı indirme sesleri, çok dilli destek, zip preview, download kategorileri, scheduler dahil  adil erişim ilkesi veya Direcway, Direct PC, Hughes vs. gibi FAP) dahili indirme hızlandırıcısı ve diğerleri.

IDM 6.05 Versiyonu YouTube, MySpaceTV ve Google Video gibi sitelerden  flaş videoları  indirmek için kullanılabilir web oyuncuları için IDM indirme paneli ekler.  Aynı zamanda Windows 7 ve Vista desteği , YouTube kapmak , redeveloped scheduler ve MMS protokol desteği eksiksiz özellikler .  IE ve IE tabanlı tarayıcılarda yeni versiyonu da geliştirilmiş entegrasyon ekliyor , yeniden tasarlanmış ve indirme motoru, tüm son browserları, gelişmiş araç çubuğu içine benzersiz gelişmiş entegrasyon ve diğer geliştirmeler.

Internet Download Manager PC sürüm güncellemeleri;

23 Şubat 2012 – 6.09 build 3 yayında

Dosya paylaşım sitelerinden indirme yapabilme özellikleri geliştirilmiştir.

16 Şubat 2012 – 6.09 build 2 yayında

Firefox 11 ve Firefox 12 desteği eklenmiştir.

17 Ocak 2012 – 6.08 Beta build 8 yayında

Web sitelerindeki video oynatma entegrasyonu geliştirilmiştir, yeni video formatlarına uyumlu hale getirilmiştir. Filesonic dosya paylaşım sitesi değişikliklerine uyum sağlanmıştır.

29 Aralık 2011 – 6.08 Beta build 7 

Filesonic dosya paylaşım sitesi son değişikliklerine uyum sağlanmıştır.

29 Aralık 2011 – 6.07 build 16

Filesonic dosya paylaşım sitesi son değişikliklerine uyum sağlanmıştır, Firefox 10 desteği eklenmiştir.

25 Kasım 2011 – 6.08 Beta versiyonu

Çeşitli eksiklikler giderilmiştir.

15 Eylül 2011 – 6.07 build 11 versiyonu

64 Bitlik Windows versiyonundaki önemli bir eksiklik giderilmiştir.

08 Eylül 2011 – 6.07 build 10 versiyonu

Youtube’daki linklerin zaman aşımına uğraması düzeltilmiştir, Proxy bağlantısında digest erişimi sağlanmıştır, daha önceden resume desteği sağlamayan birçok site için Resume desteği eklenmiştir, geçici download bağlantısı sunan birçok site için download yapabilme özelliği geliştirilmiştir.

14 Temmuz 2011 – 6.07 build 3 versiyonu

Bazı önemli eksiklikler giderilmiştir.

23 Haziran 2011 – 6.06 build 8

Firefox 5 desteği sağlanmıştır. Tarayıcı uyumluluğu geliştirilmiştir. Bazı önemli eksiklikler giderilmiştir.

30 Mayıs 2011 – 6.06 build 5

Firefox 5 desteği sağlanmıştır. Tarayıcı uyumluluğu geliştirilmiştir. Bazı önemli eksiklikler giderilmiştir.

05 Nisan 2011 – 6.05 build 11

IE uyumluluğu arttırılmıştır. Bazı önemli eksiklikler giderilmiştir.

10 Mart 2011 – 6.05 build 5

IE uyumluluk problemleri düzeltilmiştir. Dosya isimlerinin değiştirilmesindeki hatalar giderilmiştir.

03 Mart 2011 – 6.05 build 3

Dosya uzantılarının yanlış düzenlenmesiyle ilgili bir hata düzeltilmiştir. FileSonic sitesiyle uyumluluk sağlanmıştır.

11 Şubat 2011 – 6.05 build 2

Bu yeni versiyonda web oynatıcılarındaki ses ve görüntü senkronizasyonu düzeltilmiş, download linkinin zaman aşımına uğraması durumunda devam etme özelliği geliştirilmiş, https protokol desteği geliştirilmiş ve bazı eksiklikler düzeltilmiştir.

25 Ocak 2011 – 6.04 build 3

Bu yeni versiyonda gelişmiş tarayıcı entegrasyonuyla ilgili bazı uyuşmazlıklar, bazı web sitelerinden indirme yaparken yaşanan sorunlar giderilmiş ve Windows 7 için Taskbar’da IDM ikonunda download durumunun gösterilmesi sağlanmıştır.

IDM

——————————————————————————————————————————–

Dilerseniz Twitter veya Facebook’ tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz birebir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Kampanya haberimizi Twitter ve Facebook’ ta paylaşıp yorumlarınızı eklerseniz çok memnun oluruz, ilginize Teşekkür ederiz.

Yasal Foruma üye olun güncel tüm haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın…

586 Yorumlar

Yorum Yap