Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

IObit Advanced SystemCare 8 Pro (Kampanya) 4 Gün

IObit Advanced SystemCare 8 ProIObit Advanced SystemCare 8 Pro Bilgisayarın düzenli olarak sistem temizliği ve bakımını yapmak zaman alıcı ve zahmetli bir iştir. Sisteminizi sorunsuz çalışır durumda tutmak hayati önem taşımaktadır. Temel kullanıcıların bu yıldırıcı, hatta kafa karıştırıcı süreçte yaptığı işlemler hatalı sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple Advanced SystemCare Pro, bilgisayarı optimize, temizlik, onarım, koruma dahil birçok işlemi sorunsuzca ve güvenle yaparak sizi bu zahmetten kurtarır. Program, bireysel tüketiciler için vazgeçilmez bir yazılım haline gelmiştir. Türkçe dil seçeneği mevcuttur.

Genel

Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme, Registry Fix, Gizlilik Koruması, Performans Tune-up ve Sistem Temizlik yetenekleri ile hepsi bir arada PC bakım hizmeti sağlar. Aynı zamanda online güvenlik ve maksimum PC performansı sağlamak için, yeni Tarayıcı Anti-Tracking ve Internet Boost teknolojisi ile üstün ve güvenli bir çevrimiçi deneyim oluşturur.

Program, bireysel tüketiciler için vazgeçilmez bir yazılım haline gelmiştir. Türkçe dil seçeneği mevcuttur. 

Kampanya Hakkında 

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasındaki boş alana mail adresinizi yazıp onaylayın. Açılacak alanda programın lisans anahtarı ve indirme bağlantısı gözükecektir. Lisans anahtarını hemen bir yere not edin veya kopyalayın. Programı indirip kurarak aktif edebilirsiniz. Kampanya 30.01.2013 tarihine kadar devam etmektedir.

Program Detayları  

Güncel versiyon v8
İndirme boyutu 36.9 MB
Windows XP, Vista, 7, ve 8 Destekler (32-bit ve 64-bit)

Fiyatı: $29.99

Ürün Resimleri

1x1.trans IObit Advanced SystemCare 8 Pro 1 Year (100% OFF)

 

4 Yorumlar

  • Bu yeni sürüm bende epey sıkıntı yarattı iki bilgisayara kurdum ikisindede virüs alarmı verdi.Ayrıca Program zor siliniyor,ekle kaldırdan kalkıyor fakat programfiles den kalkmıyor.Silmek istediğimde dosya isimleri uzun silinemiyor uyarısı verdi.kaldırmak için klasör içindeki bütün dosyaların isimlerini değiştirip öyle silebildim.

  • This is one of my favorite programs! I will be very happy if I will win!
    Thank you!

  • @orhan yazılım kaldırma işleminde sorun yaşıyorsanız burada hala devam eden kampanyadaki yazılımı mutlaka kurun derim. Pc sinize yeni yazılımları bununla kurup yine bununla kaldırın çok memnun kalırsınız.

Yorum Yap