Kampanyalar & Giveaways Program Kaldırıcı

Soft Organizer Profesyonel Kaldırma 7.21 (Kampanya) Lisans Anahtarı

Soft Organizer, programları sisteminizden tamamen kaldırmanıza izin veren bir yazılımıdır. Kaldırılan programların bıraktığı sistem artıkları, sık sık karşı karşıya kalınan yaygın bir sorundur. Soft Organizatör programı bu sorunu çözmek için tasarlanmıştır. Tamamen sizin sisteminizden gereksiz uygulamaları kaldırmanıza izin verir. Gereksiz dosyaları veya klasörleri, kayıt defteri girdileri ve benzeri kalıntıları ve sistemde kalan çeşitli izleri tamamen kaldırabilirsiniz. 

GenelSoft Organizer programları kuran ve tamamen kaldıran kolay kullanımlı bir uygulamadır. Uygulamalar takip edilerek yüklenebilmektedir ve böylece nerede iz bıraktığı izlenir. İleride normal kaldırmanın bıraktığı izler ve parçalar da program kaldırılırken silinebilmektedir.

Microsoft Windows sürümlerini (XP – 10) destekleyen basit ve mükemmel bir program kurulum ve kaldırma yardımcısıdır. Program izleme olmadan bile yüklenen programların izlerini bulmak için özel bir mekanizma ile donatılmıştır. Sistemde yüklü neredeyse her uygulama için komple kaldırma olanağı sağlar ve böylece gereksiz dosyalar tarafından Windows’un darmadağın olmasını engeller. Soft Organizer ayrıca otomatik olarak izlenmeyen programları kaldırırken, bunların izlerini bulabilen arama mekanizmasına sahiptir. Soft Organizer takip edilen programlara herhangi bir güncelleme geldiğinde özel bir sembol ile kullanıcıyı uyarmaktadır. İçeriğindeki puanlandırma sistemi gereksiz ve düşük kalite ürünleri belirlemeye yardımcı olur.

Kampanya Hakkında

 Giveaway (Aktif Değil)

Program Detayları

Soft Organizer Detaylar:

Yapımcı: ChemTable Software

Lisans: Ömür boyu

Güncelleme: Yok

Sürüm: v7.21

Boyut: (9.6 MB)

Sisitemi: Windows XP, Vista, Windows 7 ve Windows 8/8.1 ve 10 desteği (32-bit ve 64-bit)

Disk alanı: 50 Mb

Fiyatı: $19.95

http://www.chemtable.com/soft-organizer.htm

Dil çeviri dosyaları için tıkla: http://langshelper.com/chemtable

Resimler

Soft Organizer

8 Yorumlar

Yorum Yap