Kampanyalar & Giveaways Mac Mobil Veri Transferi

IOTransfer En iyi İOS ve iPhone Transfer Aracı (Kampanya Lisans Kodu)

iotransfer
blank
Yazar admin

IOTransfer, en iyi iPhone içerik yönetimi yazılımları arasında yer alan bir Windows programıdır. İOS ve iPhone cihazlarınızdaki içeriklerinizi istediğiniz gibi transfer edebilmenize yardımcı olur. Sadece tek bir cihazın içeriğini değil tüm Apple cihazlarının içeriğini kolayca yönetebilirsiniz. iPhone verilerinizi iPad ve iPod’e yükleyebilir veya tüm cihazlarınızdaki içerikleri PC’ye aktarabilirsiniz.

iPhone’daki fotoğrafları, müzikleri, videoları yönetmek ve bilgisayarınıza transfer etmek, herhalde hiç bu kadar kolay olmamıştır…

Not: Alttaki kampanya sayfasını kullanarak 6 Aylık lisans elde edebilirsiniz. Ücretsiz indir kısmından ise programı direk yükleyebilirsiniz.

Önemli: Programın aktif olabilmesi için kurulumu yaptıktan sonra, İTunes yazılımını da yüklemeniz gerekmektedir. IOTransfer açıkken PC’ niz ile iPhone veya diğer cihazınız arasında bağlantı kuracak olan kabloyu takın ve “Enter Code” yazan yere tıklayıp alta lisansınızı girin.

IOTransfer Genel Özellikleri ve Öne Çıkanlar

İki Yönlü Transfer: Herhangi bir sınırlama olmaksızın iOS cihazları ve bilgisayar arasındaki fotoğraf, müzik, video vb. transfer işlemlerini gerçekleştirir.

Tek tık ile Toplu Transfer: Sadece basit bir tıklama ile başka bir iOS cihaz veya iTunes iPhone / iPad / iPod touch tüm içeriğini direk olarak aktarır.

Güvenli Toplu Silme: Güvenli bir biçimde istenmeyen tüm dosyaları toplu olarak siler ve geride hiçbir önbellek dosyası bırakmaz.

IOTransfer ile En Güzel Anlarınızı Koruyun

Program en iyi iPhone fotoğraf yöneticisi olarak size her daim yardıma hazırdır. Hızlı, güvenli bir şekilde, iPhone ve iPad’den bilgisayara tüm fotoğraflarınızı aktarıp senkronize edebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz fotoğraflarınızı iTunes veya iCloud’u kullanmadan bilgisayardan iPhone’a aktarabilirsiniz. Fotoğraflarınızı bilgisayara yedeklemek ve iPhone alanını boşaltmak için tek bir tıklamayla fotoğrafları kolayca PC’ye aktarın. En iyi anlarınızı yedekleyerek koruma altına alın ve istediğiniz yerde saklayın; sevdiklerinizle istediğiniz an paylaşın.

IOTransfer Sayesinde iPhone / iPod Müziklerinizi İstediğiniz Şekilde Yönetin

IOTransfer, fotoğraflar konusunda olduğu gibi müzik konusunda da iPhone için en iyi müzik aktarma araçları arasında yer almaktadır.
İPhone, iPod, iPad ile PC arasında müzik aktarımı yapmayı son derece kolay hale getirir. PC’ye aktarma yaptığınız şarkılarınızı isterseniz telefonunuzdan silinebilir veya kalmasını sağlayabilirsiniz. Toplu şarkı aktarım modu ile aktarma işlemi için daha az zaman harcarken, farklı cihazlarda müzik keyfi yaşamaya daha fazla zaman ayırırsınız. En sevdiğiniz müziklerinize istediğiniz zaman arkadaşlarınızla ve ailenizle erişebilir ve paylaşabilirsiniz. Bilgisayarınıza indirilen müzikleri iTunes kullanmadan iPhone, iPod, iPad’e aktarabilmenizi sağlar.

IOTransfer, İstediğiniz Yerde Video ve Filmlerin Tadını Çıkarmanızı Sağlar

IOTransfer ile videolarınızı veya filmlerinizi iPhone veya iPad’inizden bilgisayara sürükleyip bırakarak transfer edebilirsiniz. Favori videolarınızı istediğiniz herhangi bir yere kaydedin. Farklı Apple cihazlarındaki tüm videoları ve filmlerin keyfini çıkarmak için onları bilgisayarınıza kolayca aktarabilirsiniz. Basit ve hızlı bir şekilde tüm medya içeriğinizi aktarıp oynatın.

IPhone Verilerini Yedekleyin ve İstediğiniz An Geri Yükleyin

IOTransfer ile tüm iPhone verilerinizi bilgisayara aktararak yedekleyebilirsiniz. Düzenli yedekleme yaparak hatalı bir veri silmede, iPhone’da meydana gelebilecek bir hasarda veya çalınma durumunda tüm verinizin kaybolmasına engel olun. Fotoğrafların, müziklerin, videoların aktarılmasının yanı sıra, IOTransfer; rehberinizi, mesajları, uygulamaları, podcast’leri, kitapları, sesli notları, vb. tüm içeriklerinizi yedeklemenizi sağlayacaktır. Yaşanabilecek herhangi bir sorunda tüm yedeklerinizi tekrar telefonunuza güvenli bir şekilde aktarabilirsiniz…

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 7 • Windows 7 64 bit • Windows 8 • Windows 8 64 bit • Windows 10 • Windows 10 64 bit

Dosya Boyutu: 22 MB

Güncel Satış Fiyatı: $24.95

Sürüm: En son v3 ve v4

iotransfer
iotransfer key, io transfer serial

Kampanya sayfası (6 Aylık)

KAMPANYA

IOTransfer indir ücretsiz

PROGRAM İNDİR

Eski Kampanya

Biten Çekiliş

IOTransfer En iyi İOS ve iPhone Transfer Aracı (10+5 Hediye Lisans)

Merhaba, IOTransfer Studio sponsorluğunda çekiliş ve kura olmadan ilk 10+5 yorum yapan kişiye 6 aylık IOTransfer lisansı hediye ediyoruz. İndirme bağlantısı aşağıda olup lisans yorum yaptığınızda e-posta adresinize gönderilecek. Kampanya 07.07.2017 itibari ile başlar ve 15 yorum sonrası son bulur.

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

20 Yorumlar