Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways

Joboshare Video Converter (Kampanya / Giveaway) 72 Saat

Yazar admin

Kampanyamız sona ermiştir. Tüm lisanslar gönderilmiştir. Mail kutunuzun jung, gereksiz, önemsiz, spam bölümünü kontrol etmeyi unutmayınız.

www.joboshare.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.joboshare.com  Sponsorluğunda Tüm ziyaretçilerimize $28.00 değerinde Joboshare Video Converter lisansı hediye ediyoruz. Kampanyadan lisans almak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanya bitiminde mail adresinize gönderilecektir.

Joboshare Video Converter kullanımı kolay, hızlı ve özellikle AVI den MPEG formatına,WMV den AVI formatına,WMV yi MPEG veya H.264/MPEG-4 AVC video formatına ve AVI dosyalarını iPod biçimlerine  dönüştürür. Joboshare Video Converter çeşitli video ve ses dosyası formatları arasında dönüştürmede tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış istikrarlı bir video dönüştürücü yazılımdır.

Joboshare Video Converter ile AVI, MPEG , WMV, DivX , MP4, H.264/MPEG-4 AVC , RM, MOV, XviD , 3GP, FLV, VOB (DVD de kullanılan video formatı olarak , neredeyse tüm popüler video formatlarını dönüştürebilirsiniz), DAT (VCD kullanılan video formatı, SVCD ) dahildir.

Total Video Converter aynı zamanda MP2, MP3, WMA, WAV, RA , M4A, AAC, AC3, OGG, vb dahil olmak üzere ses formatlarını dönüştürebilirsiniz.

Joboshare Video Converter iPod, iPhone , Apple TV, Zune, PSP , Pocket PC , Creative Zen ve Archos ve benzeri dahil olmak üzere en popüler çoklu oynatıcılarda oynatmak için Video ve ses dönüştürmenize olanak sağlar. En sevdiğiniz video klipler tadını çıkarın!

AVI, MPEG, WMV, DivX , MP4, MPEG-4 AVC , RM, MOV, XviD , 3GP, FLV, vb arasında dönüştürme

MP3, WMA, WAV, AAC, vb gibi , ses formatları arasında dönüştürme

IPod, iPhone , Apple TV, PS3, PSP , NDS, Wii , Blackberry, iRiver , Creative Zen , vb video ve ses dönüştürme

Joboshare Video Converter ,bir video dönüştürücü ve bir ses dönüştürücü olarak ideal bir seçimdir . Şimdi bu güçlü video dönüştürücü denemek ve her zaman her yerde en sevdiğiniz film klipleri tadını çıkarın!

Yüksek hızlı video dönüştürme

Multithreading ve toplu dönüştürme multi-core CPU desteği sayesinde süper hızlı video dönüştürme hızı sağlar.

Süper hızlı H.264 video çözme ve kodlama

H.264/AVC video biçimi , PSP H.264/MPEG-4 AVC kodlama / PSP H.264/AVC Video (480×272 ) (*. Mp4) desteği.

Herhangi bir video klibi ya da bölümü

Joboshare Video Converter isteğe göre  Herhangi bir video klibi  bölümü ya da noktasının süresini seçmenize olanak sağlar.

Film uzunluğunu kesin

En sevdiğiniz film klipleri dönüştürmek için video dosyalarını kesin.

Dönüşüm öncesi önizleme Desteği

Kullanıcılar dönüşüm öncesinde önizleme ile dosyaları seçebilir.

 Basit arayüzü ve çok kolay kullanım

Karmaşık ayarlar olmadan Kullanıcı dostu arayüz ile ,sadece birkaç tıklama ile video ve ses dosyalarını dönüştürebilirsiniz .

Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / Windows 7   (15.28 MB)

www.joboshare.com‘a yasal programa verdiği destek için teşekkür ederiz.

———————————————————————————————————–

Joboshare Video Converter

 ———————————————————————————————————–

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz birebir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Kampanya haberimizi Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınızı eklerseniz çok memnun oluruz, ilginize Teşekkür ederiz.

Yasal Forum’a üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın...

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

140 Yorumlar