Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler

Bigasoft DVD Ripper (Kampanya / Giveaway) 72 Saat

Yazar admin

Kampanya sona ermiştir. Giveaway end. Kazananların listesi (tüm yorumlar) firma yetkililerine gönderilmiştir. Lisanslarınız hazırlanıp sizlere gönderilecektir.

http://www.bigasoft.com/ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

http://www.bigasoft.com/ sponsorluğunda herkese  $31.45 değerindeki  Bigasoft DVD Ripper yazılımı hediye ediyoruz. Kampanyadan lisans almak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanya bitimimde mail adresinize gönderilecektir.

Bigasoft DVD Ripper ile mükemmel kalitede AVI, DivX, Xvid, MP4, H.264, WMV, MOV, FLV, MKV, MPEG-1, MPEG-2, 3GP, 3GPP, VOB, RM, DV, WMA, MP3, gibi çeşitli video ve ses formatları ripleyebilirsiniz. Kolay kullanımlı  DVD Ripper size her zaman her yerde DVD filmleri izlemek ve sıfırdan DVD diskleri kaydetmeniz için inanılmaz bir hız ve kalite sunar.

 Ayrıca, bu güçlü  DVD kopyalama yazılımı ile  kişisel bilgisayar ve hemen hemen tüm taşınabilir cihazlar ile DVD filmleri oynatmanız için DVD ripleme sağlar,IPod , iPad , iPhone, Apple TV, Zune , Xbox 360, PSP, PS3, Archos, iRiver PMP Player , Creative Zen , PMP , genel MP4 çalar , Pocket PC, PDA , Smartphone , cep telefonu için kolayca DVD ripleyebilirsiniz.

Neredeyse tüm video formatlarını DVD Ripler.

Bigasoft DVD Ripper , kullanışlı bir DVD dönüştürme yazılımı , neredeyse tüm video formatlarını  riplemenize yardımcı olur.AVI, DivX, Xvid , MP4, H.264 , WMV, MOV , FLV, MKV, MPEG-1, MPEG-2 , 3GP , 3GPP, VOB, RM , MOD, TOD, MTS , WMA, MP3 , APE, dahil olmak üzere inanılmaz hızı ve yüksek görüntü kalitesi ile DVD filmlerinizin  nerede olursanız olun keyfini çıkarabilirsiniz.

DVD  çevirin  eğlenceli anları almak için
iPod, iPad , iPhone, Apple TV , Zune, Xbox 360 , PSP, PS3 , Archos, iRiver PMP Player , Creative Zen , PMP , genel MP4 çalar, Pocket PC ,  PDA, Smartphone , cep telefonu ve benzeri  cihazlara uygun olarak DVD lerinizi ripler.
DVD ses yazılımı olarak hizmet eder.
Bu güçlü bir DVD Ripper yazılımıdır . DVD’lerden  her türlü ses parçaları ayıklar ve MP3, AAC , M4A, WMA , vb  ses parçalarını dönüştürebilirsiniz.
İstediğiniz  DVD film parçalarını Ripler
Yazılım sadece bazı DVD bölüm veya başlıkları  riplemenize ve isterseniz bunları birleştirmenizi sağlar.
Videoları Kırpın ve düzenleyin
Video klipler halinde DVD filmlerin herhangi bir bölümünü kesin .
DVD den  fotoğraflar çekin
İstediğiniz DVD film sahnesi olsun anlık görüntü alabilir ve arkadaşlarınızla paylaşmak için JPG, PNG veya BMP olarak kaydedebilirsiniz.

DVD filmleri düzenleme Bigasoft DVD Ripper , filigran ekleme parlaklık, kontrast ve durum ayarlama , çıkış için videonun siyah ve beyaz , yağlı boya gibi özel efektler eklemenizi sağlayan DVD filmleri düzenlemek için bir DVD editörü sunar .

 İstediğiniz yazı ve ses ile  DVD Ripleyin
Bigasoft DVD Ripper ile, istenilen dilde altyazı ve ses seçebilirsiniz. Tüm eylem görev listesinde yerine getirilebilir .

 Super Ripleme HızıNVIDIA ® CUDA bilgisayar teknolojisi ve Multithreading , toplu dönüştürme ve Çok Çekirdekli İşlemciler için optimize sunar , Bigasoft DVD Ripper i hızlı bir dönüştürme sağlar.

 Kullanımı kolaydır
DVD video dönüştürücü aracı çok kolay kullanımlıdır, sadece birkaç tıklama ile her yerde oynatacağınız şekilde  DVD dönüştürmenize yeterlidir.

 Çoklu dil desteği
Çoklu dil desteği sunar İngilizce, Almanca , Fransızca, İtalyanca, İspanyolca , Japonca, Arapça, Çince ve Çek dillerini destekler.

Windows 7 ile uyumlu
Windows 7, Windows XP, Windows Vista ve Windows 2000 ile uyumludur.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

162 Yorumlar