Antivirus Kampanyalar & Giveaways

Kaspersky Internet Security 2011 (Kampanya 1 Yıllık) Ayrıca 3 Aylık

Kaspersky Internet Security 2011 dünya çapında en iyi güvenlik yazılımı.

Sitede resimli bir şekilde verilen talimatları aynen uygulayarak programı sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Kampanyayı bizle paylaşan Göksel Saylı arkadaşımıza teşekkür ederiz.

Herkes tarafından çok tutulan Kaspersky Internet Scurity 2011 sürümü. 1 yıllık lisans dağıtım sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Kaspersky Internet Security 2011 programının 3 aylık lisans kampanyasından yaralanmak isterseniz:

Buraya girip “beğen” tuşunu tıklayın. Aşağıda bulunan yeşil düğmeyi tıklayınca size özel kod numarası çıkacaktır. Bu kodu ve mail adresinizi buraya girerek gereken yerlere yazın. Güvenlik bölümünü de doldurduktan sonra alttaki onay tuşuna tıklayın.

3 aylık lisans anahtarınız mail hesabınıza gelecektir.

 

11 Yorumlar

 • paylaşım için teşekkürler fakat bu hack yoluyla bir lisans girme şekli değilimi ben mi yanlış biliyorum?? içerisindeki dll dosyalarını silmek degiştirmek direk lisans verilmediğini gösteriri bence.. neyse yine de tesekkrler..

 • Daha önce verilen kaspersky CBE versiyonun farklı bir yöntemle , almanca olan dilinin başka bir dile çevrilmesinden ibaret, lisanslar 3 ayda bir siteye girip lisans isteniyor. 2009 dan beri bu lisanslar bu tarzda veriliyor. 2011 olarak bir yıldan fazla kullanılabilileceğini tahmin ediyorum , tabi seneye 2012 çıkınca silip onu kurmaz iseniz.

  Teşekkürler

 • Teşekkürler 🙂 çok severim bu keratayı bide dosyaların arkasına ADS stream atmasa o yaramazlığı olmasa daha çok seveceğim 🙂

 • 3 aylık paketi alamadım. maile bişey gelmiyor.

  1 yıllık lisans alındı ama dil almanca mo olacak. Hakikaten 1 yıllık mı

 • Ben anlatılan adımlar doğrultusunda eksiksiz bir şekilde kurulumu yaptım fakat son bölümde maile gelen ürün anahtarını ilgili bölüme girince doğrulama kısmında “bulunduğunuz lokasyon için geçersizdir” diyor. Yani dll dosyası ile kurulum gerçekleşse bile iş aktivasyona gelince almanyada olmadığımız için etkinleştirme işlemi gerçekleşmiyor.

 • Almanya’da olmadığınız için aktivasyonun olmaması normaldir. DNS ayarları ile bunu yapabilirsiniz.

 • Alman Dns ayarları ve ip değiştirmeyi denemiştim, fakat bir işe yaramadı. Başka yöntem deneyerek sonuç alan varsa, bilgilendirirse iyi olur.

 • I landed on your blog via Yahoo and was checking out some article content. You have a nice weblog but you must take into consideration adding a feature or two like a subscriber list for the members. I have this on my site and many people love it.

Yorum Yap