Antivirus Editör Seçimi Kampanyalar & Giveaways Mac Mobil

Kaspersky Total Security 2017 (Çoklu Cihaz) 90 Gün

Yazar admin

Kaspersky Total Security 2017 (Çoklu Cihaz), bir güvenlik yazılımından beklediğiniz tüm korumayı sadece bilgisayarınız için değil ayrıca diğer tüm cihazlarınıza da sunabilen güçlü bir antivirüs programıdır.  PC, Mac ve Android gibi cihazlarınıza yükleyerek, farklı işletim sistemlerine sahip cihazlarınızı tek bir programla koruma altına alabilirsiniz. Kendi gizliliğinizi, sisteminizi ve sizinle birlikte aynı cihazı kullanan ailenizi çevrimiçi tüm tehlikelere karşı koruyabilirsiniz. Windows, Mac, Android, iPhone ve iPad gibi cihazlarınızda gizliğinizi, güvenliğinizi, paranızı ve kıymetli anılarınızı Kaspersky Total Security 2017 ile korumaya alın.  

Kaspersky Total Security 2017,Kaspersky Total Security,Kaspersky Total Security türkçe,Kaspersky Total Security indir

Kaspersky Total Security 2017 ile Sevdiklerinizi Koruyun

Sevdiklerinizi tüm online dijital tehlikelerinden bulut destekli güvenliği ile koruyarak, virüs bulaşması ve siber saldırılardan koruyacaktır.  Açılır reklamları, spam mailleri engeller ve sizi tehlikeli web siteleri konusunda uyarır.

Tek Lisansla Tüm Cihazlarınızı Koruyun

Günümüzde herkes birden çok cihaz kullanmaktadır; mobil, PC, tablet vs. gibi cihazlarımızın da güvenliğimiz için korunması önemlidir.  Bilgisayarınız veya mobil cihazınızın çevrimiçi tehditlerden korunmak, kaybolması veya çalınması durumunda telefonunuzu ve tabletinizin yerini bulabilmek, cihazınızı kimsenin karıştırmaması için kilitlemek ve önemli verilerinizin başkasının eline geçmemesi için tüm verilerinizi uzaktan silebilmek Kaspersky Total Security 2017 ile mümkündür.  

Kaspersky Total Security 2017,Kaspersky Total Security,Kaspersky Total Security türkçe,Kaspersky Total Security indir

Gizliliğinizi ve Kişisel Tüm Verilerinizi Korur

Önemli verilerinizin çalınması ve çevrimiçi etkinliklerinizin izlemesi gibi tehlikelere karşı koruma sunarak tüm gizliğinizi ve verilerinizi korumasını sağlayacaktır. Web kameranıza izinsiz erişimi önler ve sevdiklerinizin verilerini korumanıza yardımcı olur.

Online Alışveriş ve Bankacılık İşlemlerinizi Güvenle Yapın

Çevrimiçi yani online alışveriş veya bankacılık işlemleri her zaman en tehlikeli işlemler olarak görülmektedir. Siber suçlular yüzünden korkulan ve çekinerek yapılan bu işlemleri Kaspersky Total Security sayesinde kokmadan yapabilirsiniz. Kart bilgileriniz, banka şifreleriniz gibi hassas verilerinizin çalınmamasını engelleyerek paranızı ve hesap bilgilerinizi her zaman koruma altında tutacaktır.  

Ebeveyn Koruması ile Çocuklarınız Hep Güvende

Kaspersky Safe Kids özelliği sayesinde Kaspersky Total Security 2017 çocuklarınızı PC, Mac, iPhone, iPad ve Android cihazlarda korumanızı sağlar. Çevrimiçi takip, GPS ile konum belirleme, girdikleri siteler ve yaptıkları tüm işlemleri kontrol altında tutabilir ve onları internetin tehlikeli dünyasından koruyabilirsiniz.

Kaspersky Total Security 2017,Kaspersky Total Security,Kaspersky Total Security türkçe,Kaspersky Total Security indir

Tüm Parolaları Güvenli Depolar ve Kullandırır

Her web sitesi için şifrelerinizi ve karmaşık parolalarınızı hatırlamak zorunda değilsiniz. Artık sadece tek bir ana parolayı hatırlayarak tüm parolalarınızı güvenle depolayıp PC, Mac, Android telefon ve tablet, iPhone ve iPad gibi cihazlarınızdan anında bu parolalarınıza erişebilir ve istediğiniz gibi onları yönetebilirsiniz.  

Performanstan Ödün Vermeden Tam Koruma

Güvenliğinizi sağlarken cihazlarınızın performansından ödün vermeden güçlü bir koruma hizmeti almanızı da sağlayacaktır.  Kaspersky Total Security 2017 ile cihazlarınız yavaşlamadan korunacak ve her türlü güvenlik modülü sisteminizi devamlı koruma altında tutacaktır.

En İyi Koruma, En Basit Kullanım

Çok iyi koruma araçlarına sahip olabilirsiniz ama karmaşık ve anlaşılmayan bu araçları kullanamıyorsanız güvenliğiniz bir hiçe dönüşebilir. Bu sebeple anlaşılır bir arayüz ve tüm koruma modüllerini rahatlıkla kullanabileceğiniz bir tasarım ile tüm güvenlik işlemlerinizi sorunsuz yapabilmenize imkân tanınmaktadır. Her yerden tüm cihazlarınızın güvenliğini yönetebileceğiniz “My Kaspersky” hesabınızla her işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Kaspersky Total Security türkçe

Desteklenen İşletim Sistemleri

Microsoft Windows 10 Home / Pro / Enterprise3

Microsoft Windows 8 ve 8.1

Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate — SP1 veya üzeri

Microsoft Windows Vista  Home Basic / Home Premium / Business4 / Enterprise4 / Ultimate

Microsoft Windows XP Home / Professional (32 bit) SP3 veya üzeri / Professional (64 bit) SP2 veya üzeri

Windows tabanlı tabletler ve Windows Phone 8

Mac masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar

OS X 10.9 – 10.11

Android tabanlı akıllı telefonlar ve tabletler (Android 4.0 – 6.0)

iPhone ve iPad 7 (iOS 8.0 veya üzeri)

Kaspersky Total Security 2017 indir (90 günlük lisans)

HEMEN İNDİR

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 3]

Yorum bırak

1 Yorum

  • blank Ayhan dedi ki:

    Cep mobil için lisans isyiyorum.