Antivirus Kampanyalar & Giveaways

Webroot SecureAnywhere Antivirus (90 Günlük) Lisans

webroot-security
Yazar admin

Webroot SecureAnywhere, sizi virüs, çeşitli casus yazılımlara karşı, rootkit gibi tehditlere karşı korurken, kötü niyetli websiteleri ve çevrimiçi tehditlere karşı, güvenlik duvarı ve birçok özelliği ile eman vermeyerek kişisel verilerinizi korur.

Webroot SecureAnywhere, çok katmanlı bir güvenlik sunan anti-virüs programıdır. Virüs, Spyware, Adware, Solucanlar, Pop-up’lar, Trojan, Keylogger ve Rootkit gibi güvenlik tehditleri karşı geniş bir yelpazede koruma sağlar. Zararlılar bilgisayarınıza zaten bulaşmış ise, gelişmiş bulma yöntemleri ile zararlı programları bulup yok edecektir.

Genelİnternet ortamında güvende ve sörf yaparken çeşitli tehditlere karşı koruma altında olmak için bilgisayarınızda güncel bir antivirüs programı olması gereklidir. Yazılım sayesinde kişisel verilerinizi korur ve wep ortamındaki zararlı içeriklerden vede sahte sitelerden sisteminizi korumuş olursunuz.  Dünyada ün yapmış, virüslere karşı en yüksek koruma sağlayan bir güvenlik yazılımıdır. Global olarak pekçok firma ve şirketin tercik ettiği bir antivirüs, güvenlik yazılımıdır.İndirmenizi tavsiye edebileceğimiz bir güvenlik yazılımıdır.

Webroot SecureAnywhere Özellikleri

Global standartlarda koruma. Gerçek zamanlı Anti-Phishing. Kimlik Koruması. Güvenli Otomatik Yedekleme. Gizlilik Koruma. Çoklu Cihaz Desteği.

Bilinen ve bilinmeyen tüm tehditlere karşı korunun

  • Spyware Virüs
  • Anti-Ransomware
  • phishing Saldırıları
  • Kimlik Hırsızı
  • Sosyal Ağ Tehditler
  • güvensiz web siteleri

Güvenli tarama ile Koruma

Gerçek Zamanlı Anti-Phishing kişisel bilgilerinizi çalmak web sitelerini engellemek için proaktif Web içeriğini inceler. Yeni bir çevrimiçi tehdit karşılaşmaya dünyada ilk kişi olsanız bile, SecureAnywhere analiz ve otomatik olarak ele alınacaktır.

Çalışma esnasında güvenlik

Webroot SecureAnywhere ® Mobil kişisel bilgilerinizi ve kimliğinizi korur iken alışveriş, bankacılık ve tablet ve akıllı telefonlarda sosyal medya uygulamaları kullanarak.

Müşterilere özel güvenlik

Webroot Kızılötesi ™ akıllıca güvenlik ihtiyaçlarına uyum sağlar bizim nesil, çok katmanlı koruma motorudur. Kızılötesi şüpheli dosyaları tanımlayan ve sistem zarar vermeden zararlı aktiviteyi yönetir.

Gizli verilerinizi güvende tutun

Arka planda sessizce çalışarak, Kimlik kalkan keylogger ve diğer malware saldırılarının hırsızlığa karşı şifrelerinizi, kredi kartı numaraları ve diğer kişisel verileri korur. Eğer sörf, dükkan, banka veya sosyal medya kullanımı olarak, sizin bilgilerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Gelişmiş Tehdit Koruması:

• Virüsleri, Truva atları, casus yazılım, rootkit ve diğer kötü niyetli tehditleri yok eder.
• Yaklaşık iki dakika içinde tüm bilgisayarı tarar.
• Şüpheli davranışa sahip bilinmeyen tehditleri durdurur.
• Sürekli güncelleme desteği sunar.
• Güvenlik ayarlarını değiştiren kötü niyetli programları engeller.

Kampanya HakkındaWEBROOT 730 Günlük Lisans, kurulum sonrası otomatik olarak aktifleşecek. Bazılarına 365 günlük lisans veriyor.

Webroot SecureAnywhere indirin

İNDİR

Program DetaylarıWindows 2000/XP/VISTA/7 ve 8-8.1 ve Win 10

Resimler

webroot-secureanywhere

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 4]

Yorum bırak

13 Yorumlar