Araçlar (Diğer) Editör Seçimi Kampanyalar & Giveaways

Steganos Privacy Suite 18 Veri Koruma ve Şifreleme

Steganos Privacy Suite, önemli parolalarınızı yönetmek, korumak ve verilerinizi şifreleyerek onları meraklı gözlerden saklamak her kullanıcı için önemlidir. Peki, bu işlemleri kolayca ve güvenli bir şekilde nasıl yapabiliriz diye merak ediyorsanız Steganos Privacy Suite yazılımını hiç denememişsiniz demektir. Parolalarınızı daha etkin kullanmak, korumak ve verilerinizi en iyi şekilde koruyarak gizliliğinizi sağlamak için Steganos Privacy Suite’e güvenebilirsiniz. Dijital güvenliğiniz ve parola yönetiminiz artık sorun olmaktan çıkıyor.

Steganos Privacy Suite 18, PC’lerde, ağ ve bulut hesaplarınızdaki tüm önemli iş raporlarınızı, tatil fotoğraflarınızı ve bunun gibi hassas verilerinizi şifreler. Ayrıca tüm çevrimiçi hesaplarınızın şifre, parolanızı otomatik olarak oluşturulabilir ve bilgisayar, akıllı telefon veya tablet gibi tüm cihazlarınızdan kolayca yönetilirsiniz.  Gizliliğinizi sağlamak için tek bir tıklama ile tüm tarayıcı verilerini ve geçmişini silebilirsiniz. Ek olarak, sizin hakkınızdaki bilgilerin saklanmasını, izleme ve reklam yayınını engelleyebilir, daha gizli bir tarayıcıyla güvenliğinizi artırabilirsiniz.

Steganos Privacy Suite programı önemli dosyalarınızı güvence altına almanızı sağlıyor. Yazılım erişime izin vermek istemediğiniz dosyaları kendi bünyesinde saklıyor ve erişime engel oluyor.

Program Data Safe (veri güvenliği), Password Administration (şifre yönetimi, E-posta şifreleme ve dosya yöneticisini içeren faydalı araçları içeriyor. Data Safe ile 1000 GB’a kadar şifre korumalı sürücüler oluşturabiliyorsunuz. Eğer taşınabilir bir veriniz var ve güvenlik altına almak istiyorsanız bunun için “Portable Safe” seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu seçenek CD ve DVD’leri de şifreleyebiliyor. Yazılım dilerseniz e-postalarınızı da şifreleyerek CAB dosyası ya da EXE dosyası olarak gönderebiliyor. Programda aynı zamanda veri yok etme seçeneği de bulunuyor.

Steganos Privacy Suite 18 Özellikleri İle Veri Güvenliği

 • YENİ Kullanıcı dostu arayüzü.
 • YENİ – Mynigma tarafından desteklenen E-posta şifreleme özelliği.
 • YENİ Optimize edilen İnternet geçmiş silici ile arkanızda iz bırakmaz.  
 • YENİ – Güvenle, onarılamaz ve geri getirilemez şekilde verilerinizi kaldırması için dosya parçalayıcı.
 • YENİ – Webcam koruması.
 • YENİ – Microsoft Edge tarayıcıya ekleyebileceğiniz Password Manager tarayıcı eklentisi.
 • YENİ – USB flash sürücüler, CD, DVD veya Blu-ray Disc’ler için taşınabilir güvenli veri kasaları oluşturma.
 • YENİ – Chrome ve Firefox tarayıcıları için yeniden tasarlanan tarayıcı eklentileri.
 • YENİ – Optimize edilmiş Steganos Crypt & Hide özelliği sayesinde resimlerinizi, müziklerinizi ya da hassas verilerinizi gizler.
 • 2TB boyuta kadar güvenli alanlar oluşturma (2.048 GB).
 • Tarayıcınızın izlenmemesinin yanı sıra reklamları durdurarak çevrimiçi gizliliğinizi korur ve tarayıcınızı anonimleştirir.
 • Kolayca ev ağınızda güvenli veri kasaları yapılandırın.
 • Dropbox, Microsoft OneDrive, Google Drive ve MagentaCLOUD gibi bulut hesaplarınızdaki verileri şifrelemeyi destekler.
 • Güvenli veri kasalarını taşıyabilir ve kolayca silebilirsiniz.
 • Veri hırsızlarına karşı en iyi şifreleme korumasını sunan, snoops ve istihbarat servisleri için AES-NI Donanım desteği 384 bit (IEEE P1619) ile AES-XEX şifreleme.
 • Kilidi veri kasası sorunsuz bir disk sürücüsü olarak Windows’la bütünleşir ve herhangi bir uygulama içinde kullanılabilir.
 • Steganos Safe verilerinizi şifreler, ama istenirse dikkat çekmeden, sadece bir resim, müzik veya video gibi verilerinizi de gizleyebilir.
 • USB emniyet koruması ile sanal kasayı kapatır ve hassas veriler korunur.
 • PicPass (Resimleri şifreler), Steganos Shredder (Kalıcı olarak dosyaları yok eder).

Güçlü Parolalar Oluşturun ve Yönetin

Herkes gibi güvenliğiniz için kapınızı kilitliyor; eviniz, arabanız ve ofisiniz için farklı anahtarlar kullanıyorsunuz. Peki, bu anahtarlarınızı tanımadığınız bir yabancıya güvenerek verebilir misiniz? Tabii ki hayır! İşte aynı durum İnternetteki dünyamız içinde aynıdır. Parolalar veya şifreler dijital yaşamınızın anahtarıdır ve kişisel parolalarınızın çeşitliliği ve kalitesi çevrimiçi güvenlik için çok önemlidir. Gittikçe artan sayıda çevrimiçi hesap için daha fazla şifre düşünmeye çalışmak ve hepsini hatırlamaya çalışmak neredeyse imkânsızdır. Steganos Password Manager ise sizi bu dertten kurtarır ve son derece güçlü parolalar üretebilir, şifrelerinizi web sitelerine otomatik olarak ekleyerek hesaplarınıza kolayca giriş yapmanızı sağlar. Artık tüm önemli şifrelerinizi aklınızda tutmanıza veya onları bir kâğıda yazmanıza gerek kalmadı. Steganos Privacy Suite tüm şifrelerinizi güvenle saklar ve size rahat bir çözüm sunar. Sadece yazılımın kendi belirleyeceğiniz şifresini hatırlamanız yeterlidir.

Hassas Verilerinizi Güvenli Bir Şekilde Şifreleyip Saklayın

Gizli belgeler, iş kayıtları ve diğer önemli verilerinizi güvenli bir yerde saklayın. Steganos Password Manager, başkasının görmesini istemediğiniz her şeyi koruyan dijital bir kasadır.

Anlaşılır bir şekilde yapılandırılmış kullanıcı arayüzü, bu profesyonel güvenlik yazılımını kolayca ve sorunsuz kullanımınızı sağlar. Steganos Privacy Suite’ nin Almanya’da oluşturulan veri koruması sayesinde sadece bir düğmeye basarak 384 bitlik AES-XES şifreleme teknolojisi ile PC’nizdeki, ağdaki veya bulut hesaplardaki her türlü hassas verinizi korur. Steganos firması on yıldan uzun bir süredir, veri hırsızlarına ve bilgisayar korsanlarına karşı güvenilir koruma sağlamaktadır. Steganos firmasının kuruluşundan beri, yazılımında kullanılan güçlü şifrelemenin hiçbir zaman kırılamadığını da belirtmek isteriz.

Steganos Privacy Suite Türkçe,parola yönetme,Steganos Privacy Suite

Desteklenen İşletim Sistemleri

Microsoft Windows 10, 8, 7

iOS ve Android (App Store ve Google Play’den uygulama ücretsiz indirilebilir.)

Sistem Gereksinimleri

Minimum 1 GB RAM (32 & 64 Bit)

200MB boş disk alanı, (güncellemeler için) İnternet bağlantısı

İndirme boyutu 35MB

Not: Kampanya sistem (PC) değişimi, format gibi sebeplerle bozulmadıkça, 1 ömür boyu lisans içerir. Teknik destek

Steganos Privacy Suite 18 kampanya sitesi

Yorum Yap

90