Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler

MakeMe3D (Hediye 15 Lisans)

Yazar admin

MakeMe3D ile filmleriniz gerçek 3D video filmlere dönüşüyor. Neredeyse artık tüm PC’ler ev sineması kategorisine giriyor. MakeMe3D yazılımı ile otomatik olarak 2D videoları 3D videolara dönüştürebilirsiniz. Yeni 3D-videolar, bilinen Anaglyph 3D gözlük ve yeni stereoskopik 3D donanım ile uyumludur. On yıl önce pek akla gelmezken, artık uzun zamandan beri her alanda gerçeklik haline gelmiştir.

GenelSinemada izleyici, tamamen yeni bir boyuttan filmleri izlemek için 3D-gözlük takmaktadır. Ve hayatımıza gün geçtikçe girmekte olan 3D Blu-ray Disc, 3D-TV ve 3D-bilgisayarları unutmamak gerekir.

MakeMe3D yazılım ile otomatik olarak 2D videoları 3D videolara  dönüştürebilirsiniz. Yeni 3D-videolar, bilinen Anaglyph 3D gözlük ve yeni stereoskopik 3D gözlük donanımı ile uyumludur. Hayatımıza gün geçtikçe girmekte olan 3D, 3D-TV ve 3D-bilgisayarları unutmamak gerekir.

3D-Screensaver, bilgisayar ekranında 3D bir ekran koruyu oluşturabilen bir programdır.

MakeMe3D ile filmleriniz, gerçek 3D video filmlerine dönüyor!

Filmlerde asla kendi başlarına  3D çalışmazlar, artık neredeyse tüm Pcler ev sineması kategorisine girer. Engelmann Yazılım ile, otomatik olarak 2D videoları 3D videolara  dönüştürebilirsiniz. Yeni 3D-videolar, bilinen Anaglyph 3D gözlük ve yeni stereoskopik 3D Donanım uyumludur.

3D şu anda yeni bir tekniktir. Birkaç ay önce pek akla gelmezken, uzun zamandan beri gerçeklik haline gelmiştir. Sinemada izleyici, tamamen yeni bir boyuttan filmleri izlemek için 3D-gözlük takmaktadır. Ve hayatımıza gün geçtikçe girmekte olan: 3D Blu-ray Disc, 3D-TV ve 3D-bilgisayarı unutmamak gerekir. Bu şüphesiz önümüzdeki on yıl boyunca meşgul eğlence elektroniği olarak bizleri oyalayacaktır. Ayrıca bilişim teknolojilerinde 3D nin yeri gün geçtikçe fazlalaşmaktadır.

MakeMe3D: Bir düğmeye dokunarak üçüncü boyuta

MakeMe3D kullanımı son derece kolaydır: yeni teknoloji mutlaka karmaşık olmak zorunda değildir. Program 2D-Video-DVD, AVI, WMV, MP4, 3GP, MPG, TS formatlarını destekler. Program dönüştürülen 3D-video formatları AVI, MPG, MP4 ve WMV şeklindedir.  Çok sayıda hedef profiller seçmek mümkündür.  Örneğin, video çözünürlüğü iPad, PlayStation PS3 veya Xbox 360 için parametreleri otomatik olarak ayarlanır.  2D-videoları çok sayıda dönüştürme işlemi, toplu iş modunda kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu mod bir liste halinde tüm videolar dönüştürür, böylece kullanıcı zaman kazandırır.

3D-dönüşüm için kendi geliştirdiğimiz nesne tanıma ve hareket analizi özelliğini kullanın. Dikey veya yatay çıktı zorlama ile gerçekleştirebilir. Sayfa veya biçimsiz çerçeve, parlaklık otomatik olarak ayarlanır ve derinlik etkisini tamamen değişken olarak ayarlayabilirsiniz. Videolarınız uygun teknoloji olmadan, 3D videoları gibi bulanık filmler şeklinde görünür. Filmleriniz 3D derinlemesine düzgün görüntü almak için uygun yapıya sahip olur.

MakeMe3D destekler:

Desteklenen 3D Donanım

Anaglyph 3D gözlük (kırmızı / cyan, kırmızı / mavi, yeşil / kırmızı / sarı ve mavi): PC ekran veya TV videoları anaglyph kayıt için izleyici, klasik bir 3B-gözlük 3D-efektli kar birini gerektirir.

Shutter teknolojisi: modern Shutter teknolojisi, bir Nvidea 3D Vision Gözlük Seti (3D Vision video oynatıcı ile uyumlu) ve uygun bir Syncmaster 2233RZ, Acer GD235HZ, Acer GD245HQ, Alienware OptX AW2310 veya Viewsonic FuHzion VX2265wm, Asus gibi 120 Hz monitör kullanmak için Acer H5360 gibi G51J-3D dizüstü veya 3D projektör gereklidir.

Polarizasyon gözlük: Bu örneğin Acer 5740DG ve Acer 5738DG dizüstü bilgisayarlar veya Zalman ZM-M220W veya iZ3D 22W monitörler gibi uygun donanım ile kullanılabilir.

Sistem Gereksinimleri

  • Windows XP/Vista/7 Windows XP/Vista/7
  • Windows Vista’da 1 GB için 256 Megabyte RAM (512 MB önerilir),
  • Min CPU. 1 GHz
  • Render fonksiyonları ile grafik kartı (ekran önizleme için)
  • MakeMe3D DVD-video ya da etkili bir kopya koruması ile donatılmış diğer videoları dönüştürmek mümkün değildir.  Biliyoruz can sıkıcı, ama bizim fikrimiz değildi ve biz bunu değiştiremeyiz.

Bilgi

  • Daha fazla bilgi ve demo sürümünü indirmek için lütfen bakınız: www.makeme3d.net
  • Windows 7/Vista/XP compatible Windows 7/Vista/XP uyumlu
Kampanya HakkındaBuradan ulaşacağınız kampanya sayfasından programı ücretsiz indirebilirsiniz. Programı istediğiniz zaman kurabilirsiniz. Yazılım 3 PC’ye kurulabilir. Kurulum aşamasında çıkan boş alanlara adınızı ve mail adresinizi yazarak lisansınızı alabilirsiniz. Kampanya 1 Ağustos’a kadar devam edecektir…

Program DetaylarıWindows XP/Vista/7/8

Fiyatı: 90,14 TL

Resimler
Biten Çekilişler

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-District 2-zeynep 3-marekonline5 4-kavas74 5-Remove 6-Sandeep 7-mustafa 8-derbeder0307 9-alixa11 10-siddharth 11-caxton 12-hellino 13-OnLyOkaN 14-TRY 15-Coast32

Kazanan üyelerimizi tebrik ederiz. Lisanslarınızın hazırlanması için bilgileriniz firma yetkililerine gönderilmiştir. Lisanslarınız mail adreslerinize gönderilecektir.

Desteklerinden dolayı www.engelmann.com a teşekkür ederiz.

www.engelmann.com sponsorluğunda sizlere $55.46 değerinde 15 adet  MakeMe3D Lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 21 Ağustos 2011 Saat: 15:00

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

67 Yorumlar