Antivirus Hediye & Çekilişler

VIPRE Antivirus + Antispyware 4.0 (Her Gün 3 Hediye Lisans)

Yazar admin

VIPRE Antivirus 2013, bilgisayarınızı yavaşlatmadan virüsleri önleyen bir antivirüs yazılımı ile tanışın. VIPRE Antivirus 2013 kimlik hırsızları, spamlar, bilgisayar korsanları ve siber saldırılara karşı PC performansını etkilemeden güvenli tutmak için bilgisayarınızı koruyan bir güvenlik çözümüdür. VIPRE Antivirus 2013, virüslere ve diğer kötü niyetli tehditlere karşı PC’nizi korumak için gereken tüm özellikleri içerir. Hepsinin en iyisi, PC’nizi yavaşlatmaz (hatta taramaları ve güncellemeleri sırasında). Tehditlere karşı her zaman açık Active Protection, e-posta kaynaklı virüslere karşı koruma için gerçek zamanlı olarak VIPRE Antivirus 2013 temel bilgisayar güvenliğini sağlar.

Hediye dağıtımımız sona ermiştir. Kazananları tebrik ederiz. ve katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz. 

Ayrıca www.impeks.com a bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ederiz. 

www.impeks.com sponsorluğunda sizlere 7 Gün boyunca her gün 3 adet VIPRE Antivirus + Antispywarenin 1 yıllık lisans’ını hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Çekiliş Saatleri: Hergün Saat 20:00

VIPRE Antivirus eski, geleneksel güvenlik ürünleri gibi PC yavaşlatmaz, yüksek performanslı bir virüsten koruma yazılımıdır. Bilgisayarınızın kaynaklarını tüketen antivirüsünüze veda edebilirsiniz. VIPRE VB100 ve ICSA sertifikalarını sahiptir, buda dünya kalitesinde korunduğunuz anlamına gelmektedir.

Yüksek performanslı bir virüsten koruma yazılımıdır. Malware dahil, virüs, adware, spyware ve rootkite tehditlerine karşı zirve seviyesinde proaktif koruma, PC’ nizi yavaşlatmaz, Antivirus + antispyware motorunda tamamen yeni teknoloji barındırır.

E-mail tehditlerine karşı tam koruma,Netbooklar için ideal malware koruması,VIPRE Antivirus+Antispyware programını tüm fonksiyonları ile 90 gün ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Buradan ulaşılan sayfadaki formu doldurunuz, Belirttiğiniz e-posta adresinize programı indirme linki ve tek bilgisayarda kullanılmak üzere lisans anahtarı gönderilecektir.

VIPRE Antivirus 2013 Özellikleri

YENİ VIPRE Easy Install

Pürüzsüz, sorunsuz kurulum süreci sağlar, olası yazılım çakışmaları ortadan kaldırır.

Yüksek performanslı anti-malware motoru

Gelişmiş antivirüs ve anti-spyware teknolojilerini PC’ nizi yavaşlatmak değil, tam bir güvenlik sağlamak için birleştirir.

Hepsi-bir-arada PC güvenliği

Virüs, casus yazılım, rootkitler, botlar, Truva atları, malware ve diğer tüm zararlı türleri algılar ve kaldırır.

Gerçek zamanlı izleme ve koruma

Sıfır-gün tehditleri dahil olmak üzere web tehditlerine karşı çoklu metodlar ile gerçek-zamanlı olarak izleme ve koruma.

Çıkartılabilir aygıtları tarama

PC’ nize takılı olan veya takıldığında USB flash sürücüler ve diğer çıkarılabilir sürücüleri ve dosyaları tehditler için otomatik olarak tarar.

Gelişmiş anti-rootkit teknolojisi

PC’ nize yetkisiz olarak erişerek derinliklere gizlenen zararlı kodları bulur ve yok eder.

Eposta virus koruması

Outlook, Outlook Express, Windows Mail ve herhangi bir eposta programındaki gelen ve giden epostaları virüslere karşı tarayarak korur.

Güvenli Dosya Silici

Silmek istediğiniz bir dosyayı kalıcı olarak tüm izlerini de yoketmek üzere silmek için Windows Gezgini menüsü içine “Securely erase selected files and folders” seçeneği ekler.

Geçmişi Silme

Birçok popüler uygulama tarafından saklanan geçmiş dahil tarama ve arama geçmişlerini (temp dosyaları) siler.

PC Explorer

Normalde gizli olan bilgisayarınızın ayarlarını ortaya çıkarır ve “Daima İzin” listesine program eklemenizi sağlar.

Birinci Çekiliş Kazananları; 1-svnbh 2-Gold Eagle 3-kurtman76 (Lisanslarınız gönderilmiştir.)

İkinci Çekiliş Kazananları; 1-marekonline5 2-sravi 3-RauL (Lisanslarınız gönderilmiştir.) 

Üçüncü Çekiliş Kazananları; 1-memoli979 2-myimmortalize 3-jimmylee (Lisanslarınız gönderilmiştir.)   

Dördüncü Çekiliş Kazananları; 1-prestiga 2-muhterem 3-seal (Lisanslarınız gönderilmiştir.) 

Beşinci Çekiliş Kazananları; 1-mertg 2-ReLaKx 3-alper (Lisanslarınız gönderilmiştir.)

Altıncı Çekiliş Kazananları; 1-caxton 2-namnam 3-Deli_dolu (Lisanslarınız gönderilmiştir.)

Yedinci Çekiliş Kazananları; 1-eisberk 2-haqy 3-az1ac (Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.)

  • PC’ nizi yavaşlatmaz
  • Son nesil teknoloji: antivirus + antispyware motoru
  • Gelişmiş anti-rootkit teknolojisi
  • Kesintisiz Proaktif Koruma
  • E-posta kaynaklı tehditlere karşı tam koruma
  • Netbookların malware koruma ihtiyacı için İdeal

4. Sürümde Ne Yenilikler Var?

Biz VIPRE antivirus + antispyware’ in tüm güçlü noktalarını koruduk, kapsamlı yapılar oluşturduk, çıkarılabilir sürücüler için koruma desteği; 64-bit önyüklemede temizlik ve 64-bit rootkit taraması dahil olmak üzere 64-bit çevreselleri için gelişmiş destek; Firefox Scan Extensions desteği ve VIPRE etkinliğini ve performansını artırmak için diğer genel kalite iyileştirmeleri yaptık. Güvenlik duvarı dışında, PC’nizin Internet Security için hakettiği daha iyi teknik destek ve ihtiyaçlarının tümünü sağladık.

“VIPRE Is Antivirus” Sertifikasyonu

“VIPRE Is Antivirus”, antivirus uygulamalarının oscarı sayılan ve Virus Bulletin virus sertifikasyon laboratuvarı tarafından verilen ‘VB100’ sertifikasyonuna sahiptir. Sadece tüm virüsleri yakalayabilen programlar bu sertifikayı almaya hak kazanabilmektedir. Bu sertifa VIPRE’nin kötü amaçlı uygulamaların tesbit edilmesi ve etkisiz hale getirilmesinde bir dünya kalitesi olduğunu göstermektedir. VIPRE diğer antivirüs otoriteleri tarafından da sertifikaya layık görülmeye devam etmektedir. VIPRE, Microsoft Windows XP, Vista ve Windows 7 ile uyum sertifikasına sahiptir.

GELİŞMİŞ – VIPRE’ nin Active Protection teknolojisi kötü amaçlı uygulamalara karşı gerçek zamanlı görüntüleme ve koruma sağlar. Active Protection teknolojisi Windows Kernel (Windows Çekirdeği) içinde çalışır, böylece sistem üzerinde zararlı kod çalıştırmak isteyen uygulamaları engeller. (Diğer güvenlik uygulamaları zararlı uygulamaların çalıştıktan sonraki durumunu gözlemledikleri için daha az güvenlidirler).

GELİŞMİŞMX-Virtualization teknolojisi kötü amaçlı uygulamaları “lock box” adı verilen güvenli bellek kesiminde çalıştırarak etkilerini analiz eder. MX-V kötü amaçlı uygulamalara gerçek bilgisayar ortamında çalışıyormuş gibi davranmalarını sağlar. MX-V kötü amaçlı uygulamaların davranış şekillerini belirler ve VIPRE’ nin bu uygulamarı doğru biçimde belirlemesini, etkilerini ortadan kaldırmasını sağlar. MX-V teknolojisi sanal tehlikelere karşı korunmanın en güvenli yoludur.

GELİŞMİŞ – VIPRE’ nin Genscan ve Cobra  teknolojileri, kötü amaçlı uygulamaları belirleyen en etkili unsurlarıdır.

Email kaynaklı tehlikelere karşı tam koruma

VIPRE, email virüslerine karşı geniş bir koruma oluşturur. Outlook, Outlook Express ve Windows Mail gibi mail programlarına ve servislerine direk destek verir. POP3 ve SMTP protokollerini kullanan herhangi bir mail servisine de koruma desteği verebilir. Virüsler genellikle email yolu ile bulaştıklarından buna dikkat etmelisiniz.

VIPRE Antivirus programının avantajları

 • Sistem üzerinde düşük etki ile yüksek performanslı koruma sağlama
 • Kötü amaçlı programlar için email tarama
 • Üstün Active Protection ile 7 gün 24 saat koruma
 • Gelişmiş anti-rootkit teknolojileri
 • Windows XP, Vista and Windows 7 işletim sistemleri ile uyumluluk
 • VIPRE’ nin yeni SteadyStream teknolojisi ile download süresini azaltan küçük boyutlu saatlik güncellemeler
 • VIPRE ekstra araçları: geçmişi temizleme, güvenli dosya silme ve ileri kullanıcılar için PC Explorer. 
Sistem Gereksinimleri
 • Windows Server 2008 (32/64-bit)
 • Windows Vista+ (Tümü) 32 ve 64-bit
 • Windows Server 2003 (32/64-bit)
 • Windows XP SP1, SP2, SP3 (Home, Pro, Media Center, Tablet) 32 ve 64-bit
 • Windows 2000 SP4 RollUp 1
 • Minimum 512MB RAM
 • VIPRE, Windows 95, 98, NT, veya ME, Macintosh veya Linux desteklemez.
 • Desteklenen Email Uygulamalari: Outlook 2000+, Outlook Express 5.0+, Vista üzerindeki Windows Mail, ve SMTP ve POP3 (Thunderbird, IncrediMail, Eudora, vs. SSL, sadece Outlook ve Outlook Express’ de desteklenir.)
 • YENI: Windows 7 (32/64-bit), ve W7 içindeki XP modu ile de uyumlu. Ekstra lisansa ihtiyaç yoktur, Lisans her bir makinedeki uygulamalar içindir.
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

49 Yorumlar