Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme Veri Kurtarma

MiniTool Power Data Recovery Boot Disk (Kampanya) 48 Saat

MiniTool® Power Data Recovery Boot DiskMiniTool Power Data Recovery Boot Disk, işletim sisteminin, sabit diskin çökmesi ve önyükleme sorunları yüzünden erişemediğiniz önemli verilerinizi kurtarmanızı sağlayan bir veri kurtarma yazılımıdır. Önemli verilerinizi kurtarmak için boot disk, CD / DVD veya USB flash sürücüyle açılmayan bilgisayarınıza erişim sağlayabilir ve değerli verilerinizi kurtarabilirsiniz. Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda CD / DVD sürücüsü yok ise, USB flash sürücü ile de veri kurtarabilirsiniz. 

 

Genel  MiniTool Power Data Recovery işletim sisteminiz hasar gördüğünde veri kurtarmayı kolaylaştırmak için önyükleme disketi oluşturmanızı sağlar. Bilgisayarı başlatmanın yanı sıra boot disk ile Power Data Recovery de çalıştırabilirsiniz.

Kampanya Hakkında

Kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz… Lisans almak için sayfadaki boş alana mail adresinizi yazarak işleminizi onaylayın. Mail adresinize içerisinde link bulanan bir mail gelecek. Bu maildeki linki tıklayınca size programın lisans anahtarı gönderilecektir.
Lisans 1 seneliktir… Kampanya 48 saat için geçerli… 

Kampanyayı düzenleyen site:  insightsintechnology.com

Program Detayları

Windows Sistemler.

Fiyatı: $69.00

Resimler 

 

Yorum Yap