Download Hediye & Çekilişler

Internet Download Manager (IDM) (5 Hediye Lisans)

Internet Download Manager full
Yazar admin

Internet Download Manager (IDM), her türlü video ve müzik dosyalarını rahatça bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan ve indirme hızınızı 5 kat arttırarak hiçbir sorun yaşamadan indirme işleminize devam ettirebilen dünyanın en popüler indirme programdır. Kayıp bağlantılar, ağ sorunları, bilgisayar kapanmaları veya beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle oluşan durumlarda kapsamlı hata kurtarma yeteneği ile indirmeye kaldığı noktadan devam eder. Basit grafikli kullanıcı arayüzü ile kullanıcı dostudur. Internet Download Manager, kolay akıllı dinamik dosya bölümleme ve yüklemeleri hızlandırmak için çok güvenli indirme teknolojisi özellikleri ile işlevsel bir dosya hızlandırma mantığına sahiptir. Internet Download Manager vekil sunucular, FTP ve HTTP protokolleri, güvenlik duvarları, çerezleri, MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler. IDM, otomatik olarak indirme işlemleri için Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara sorunsuz bir şekilde entegre olur. Türkçe dil desteği vardır.

Internet Download Manager v6.15’in Yeni Özellikleri:

Windows 8 için uyumlu hale getirildi. Internet Explorer 10, Mozilla Firefox Aurora, Google Chrome ve tüm Mozilla Firefox sürümleri dâhil olmak üzere farklı tarayıcılar ile uyumluluk sorunları giderildi. Geliştirilmiş FLV desteği ile web sayfalarındaki videoları sorunsuz kaydetmektedir. YouTube, Google Video, MySpace TV ve diğer tüm popüler siteleri destekler.

Internet Download Manager’ın Özellikleri

Tüm popüler tarayıcılar ve uygulamaları destekler

Internet Download Manager tüm popüler tarayıcıları destekler. IE, AOL, MSN, Mozilla, Netscape, Firefox, Avant Browser ve diğerleri de dâhil olmak üzere hepsine destek sağlar. Internet Download Manager tüm popüler tarayıcıların tüm sürümleri destekler ve benzersiz “Gelişmiş Tarayıcı Entegrasyonu” özelliğini kullanarak herhangi bir internet uygulamasına entegre edilebilir.

Tek bir tıklama ile kolay indirme

Bir tarayıcı ile herhangi bir indirme linkine tıkladığınızda, IDM indirmeyi devralacak ve hızlandıracaktır. Özel bir şey yapmanıza gerek yoktur. IDM sizin için indirmeyi yakalar ve onu hızlandırır. IDM, HTTP, FTP, HTTPS ve MMS protokollerini destekler.

YouTube’dan videoları kapın

Internet Download Manager ile YouTube, MySpaceTV ve Google Video gibi popüler sitelerden FLV videoları kaydedebilir ve yükleyebilirsiniz. İnternetten web gömülü video indirmenin en iyi yoludur. IDM yükledikten sonra, İnternette herhangi bir videoyu izlerken “Bu Videoyu İndir” seçeneği açılır. Ve böylece sizde sadece indirmeye başlatmak için tıklarsınız.

Otomatik Antivirus kontrolü

Antivirus kontrolü sitelerden virüs ve trojan’ların bulaşmaması için ücretsiz yapılır. IDM otomatik olarak indirilen dosyaları kullanıcıları korumak için Ad-Aware, Avast, Spybot, AVG Anti-Virus, McAfee SpywareBlaster, CCleaner veya diğer programlarla indirme tamamlandıktan sonra bir tarama çalıştırabilirsiniz.

Sürükle ve Bırak

Sadece sürükleyerek IDM’ye bağlantılar atabilir ve Internet Download Manager dosyaları indirebilir.

IDM vekil sunucuların birçok türlerini destekler

Örneğin, IDM, Microsoft ISA, ve FTP proxy sunucuları ile çalışır.

Tam özellik

IDM’ye tüm sitelerin geçerli sayfa bağlantılarını ekleyebilirsiniz. Bu özelliği ile birden fazla dosya indirmek çok kolay.

IDM çoklu dil desteğine sahiptir

IDM Norveççe, Japonca, İtalyanca, Almanca, Bulgarca, Arnavutça, Arapça, Azerbaycan, Boşnakça, Çince, Hırvatça, Çekçe, Danca, Hollandaca, Farsça, Fransızca, Yunanca, İbranice, Macarca, Korece, Litvanyaca, Makedonyaca, Polonyaca, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, Tayca, Türkçe, Özbekçe dilleri destekler.

Çok Hızlı İndirin

Internet Download Manager’ın zeki dinamik dosya bölümleme teknolojisi nedeniyle 5 kat indirme hızlandırabilir.

Kaldığınız yerden devam edin

Kayıp bağlantılar, ağ sorunları, bilgisayar kapanmaları veya beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle oluşan durumlarda kapsamlı hata kurtarma yeteneği ile indirmeye kaldığı noktadan devam eder.

Dahili Zamanlayıcı

Internet Download Manager ile istediğiniz dosyaları indirmek, kesmek veya işlem bitince bilgisayarınızı kapatın. Ayrıca dosyaların periyodik senkronizasyonu kullanarak değişiklikleri senkronize edebilirsiniz. Yükleme veya senkronizasyon için birden fazla indirme sırası oluşturmak ve programlamak mümkündür.

Özelleştirilebilir Arayüz

IDM penceresinde düğmeler ve sütunları seçebilirsiniz. Farklı düğme stilleri ile araç için birkaç farklı seçenekler vardır. Ayrıca kullanıcıların kendi temalarını tasarlayabilir.

Download İnternet Download Manager 1 yıllık

İDM SATIN AL


ÇEKİLİŞ SONA ERDİ;

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-buffon42 2-arici 3-tufan 4-Tamer 5-m_Z

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.internetdownloadmanager.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.internetdownloadmanager.com sponsorluğunda sizlere her biri $24.95 değerinde 5 adet Internet Download Manager (IDM) lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 15 Nisan 2013 Saat: 15.00

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

381 Yorumlar