Hediye & Çekilişler Veri Kurtarma

MiniTool Power Data Recovery Pro (Hediye / Giveaway) 3 Gün

Yazar admin

www.powerdatarecovery.com sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekiliş ve kura olmadan $69.00 değerinde olan sınırsız MiniTool Power Data Recovery lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına yorum  bırakmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanyamız bittiğinde e-mail adreslerinize gönderilecektir.

MiniTool Power Data Recovery Pro, güçlü ve etkili özellikleri olan bir veri kurtarma yazılımıdır. Windows Geri Dönüşüm kutusundan silinmiş verileri, biçimlendirilmiş Hard Disk bölümleri, bozuk bir sabit disk, virüs enfeksiyonu, beklenmeyen sistem kapanması, yazılım hatası vb. gibi farklı nedenlerden dolayı kaybolan tüm önemli verilerinizi geri getirmekte size yardımcı olur. IDE, SATA, SCSI, USB Sabit Disk, hafıza kartı, USB flash sürücü, CD / DVD, Blue-Ray Disk ve iPod gibi birçok cihazı destekler. MiniTool Power Data Recovery silmeyi geri alma, hasarlı bölüm kurtarma, kayıp bölüm kurtarma, Dijital Medya Kurtarma ve CD & DVD Kurtarma gibi beş veri kurtarma modülleri içerir. Her veri kurtarma modülü farklı bir veri kaybı için kullanılır.

MiniTool Power Data Recovery Pro Sınırsız Lisans Kodu:

Program hakkında gelişmeleri takip etmek için MiniTool’un Facebook sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

GenelMiniTool Power Data Recovery Pro, MiniTool Solution Ltd. tarafından geliştirilen ve hepsi bir arada veri kurtarma çözümüdür. Verileri yanlışlıkla silme, biçimlendirme ve aniden yapılan hatalar gibi mantıksal hatalar sonucunda farklı türdeki kaybolan dosyaları kurtarmak için yardım eder. 

MiniTool Power Data Recovery Pro, güçlü ve başarılı bir veri kurtarma yazılımıdır. Her platform da rahatlıkla çalışan bir veri kurtarma programıdır. Windows İşletim Sistemleri ve dosya türleri için veri kurtarma maliyetinizi sıfıra indiren etkin yazılım çözümleri sunmaktadır. MiniTool Power Data Recovery’in kayıp verilerinizi kurtarmak için sunduğu yetenek eşsizdir.

MiniTool Power Data Recovery Pro, risksiz bir şekilde kaybedilen tüm önemli verilerinizi kurtarma konusunda size yardımcı olan bir veri kurtarma yazılımıdır. Yanlışlıkla format atma, virüs sorunları, yazılım arızası, dosya / dizin silme, hatta sabotaj! Hasar ve bozulmaya uğramış Sabit Diskler, CD / DVD disk, hafıza kartı, bellek ve diğer dijital medya araçlarını inceler ve önemli verilerinizi kurtarır. Kullanımı oldukça kolaydır.

MiniTool Power Data Recovery Pro Temel Özellikleri:

Desteklenen dosya sistemleri: FAT 12 / 16 / 32 (sabit sürücüler tarafından kullanılan) NTFS, ISO9660, Joliet, UDF (CD tarafından kullanılan, sabit diskler, diskler, SmartMedia, Compact Flash, Memory Stick ve diğer cihazlar tarafından kullanılan / DVD diski).

Desteklenen cihazlar: IDE, ATA, SATA, SCSI, USB, Firewire (IEEE1394) Hard Disk ve USB flash sürücü, bellek kartı, hafıza kartı, dijital kamera ve dijital müzik çalar gibi diğer medya araçları. (IPod dahil).

Kayıp verilerinizi kurtarmak için kullanabileceğiniz 5 farklı adım mevcuttur. Hiçbir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmez.

Yerel bir cihazdaki tüm birimleri taramak ve tüm kayıp ve silinen dosyaların bir dizin ağacını oluşturma yeteneğine sahiptir.

NTFS sıkıştırılmış ve şifrelenmiş dosyaları destekler.

Bir önceki kurtarma sonucunu yükleme yeteneği.

Kampanya HakkındaKonu altına yorum yazan tüm takipçilerimiz hediye lisans kazanacaktır. Çekiliş ve kura yoktur. Kampanyamız 3 Gün sürecektir ve bu süre içerisinde yorum yazan herkes lisans kazanacaktır. Kampanyamız sona erdikten sonra hediye lisanslar mail adreslerinize gönderilecektir.

HEMEN İNDİR

Program Detayları

Sistem Gereksinimleri: Windows tümü

İşlemci: En az SCSI 486 veya Pentium-sınıfı

IDE:  Sabit Disk

RAM: 64MB (128 MB önerilir)

Boş alan: 100 MB.

Desteklenen Dosya Sistemi: FAT12, FAT16, FAT32, VFAT, NTFS, NTFS5 ve ISO9660, Joliet, UDF

Fiyatı: $69.00

İkinci sabit disk kurtarma için tavsiye edilir.

Resimler 

MiniTool Power Data Recovery

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak

114 Yorumlar