Araçlar (Diğer) Güvenlik Programları Ücretsiz Program İndir

Norton Online Family (Ücretsiz)

Norton Online Family çocukların internette daha güvenli olmasını sağlamanın akıllı bir yöntemidir. Çocuklarda ayda ortalama 40 saat internette zaman geçirmektedir. Çocuklarınızın çevrimiçi ortamda ne kadar zaman geçirdiklerini bilmeniz önemlidir, dolayısıyla yaşamlarının diğer alanlarında yerine getirdiğiniz ebeveynlik görevini aynı seviyede sağlayabilirsiniz. Norton Online Family çocuklarınızın nereye gittikleri ve internette ne yaptıkları hakkında bilgi verir. Dolayısıyla güvenliklerini koruyacak ve internette iyi alışkanlıklar kazandıracaksınız.

Çocuklarınızın çevrimiçi etkinliklerini bir bakışta görün

Kolay okunur etkinlik raporları, çocuklarınızın çevrimiçi ne yaptıkları ile ilgili bilgi sağlar. Sadece birkaç dakika içinde, çocuklarınızın hangi siteleri ziyaret ettiklerini, neleri aradıklarını, kimlerle sohbet ettiklerini* ve hangi sosyal ağ sitelerinde vakit geçirdiklerini öğrenebilirsiniz. Çocuklarınızı daha iyi tanıyıp, çevrimiçi olarak nelerle ilgilendikleri hakkında daha çok bilgiye sahip olarak, çocuklarınızı koruyabilecek ve onlara yol gösterebileceksiniz.

Her zaman “her şeyden haberdar olun”

İster işte, şehir dışında ya da kısaca evden uzakta olun, Norton Online Family’ye oturum açarak çocuklarınızın internette ne yaptıklarını gerçek zamanlı olaak görebilirsiniz. Hangi web sitelerini ziyaret ettiklerini, ne aradıklarını kimlerle konuştuklarını* ve daha fazlasını anlayacaksınız. Sadece bir dakikanızı alır. Ve internete ya da akıllı telefonunuza bağlı herhangi bir bilgisayardan istediğiniz bir anda kontrol edebilirsiniz.

Kaydolmak için çok mu meşgulsünüz? Çocuklarınız yapmamaları gereken birşey yaptıklarında Norton Online Family e-posta ile size uyarı verir, örneğin engellenen bir siteye giriş yapmaya çalışmaları ya da izin verilen bilgisayar kullanma zamanını aşmaları.

Güçlü ve etkili çevrimiçi koruma

Norton Online Family daha etkili çevrimiçi koruma sağlar, çünkü onu çocuklar gibi düşünerek tasarladık. Çocuklarınızı “gözetleyen” programların aksine NortonOnline Family çocuklarınızı İnternet güvenliği hakkında sizinle konuşmaya teşvik ederek bu sürece onları da dahil eder. Çocuklarınıza güvenli çevrimiçi alışkanlıklarını ve kurallarını öğretmeniz için mükemmel bir fırsat sunar. Üstelik çocuklarınız kuralların belirlenmesi konusunda söz sahibi olacağı için, büyük ihtimalle bu kurallara uyacaktır.

Çocuklarınızın güvenliğini sağlamak için haftada yalnızca bir kaç dakika yeterli

Günümüzün karışık dünyasında aile olmak zorlu bir görevdir. Hiçbir zaman yeterli zaman bulamayız. Fakat sadece meşgul olmamız iyi bir fijital aile olmayacağımız anlamına gelmemektedir.Norton Online Family kurulumu ve kullanımı kolaydır. Çocuklarınızın internet ortamında yaptığı herşeyi hızlıca öğrenmenize yardımcı olur… böylece çocuklarınızın sıkıntılı yerlerden uzak kaldığından emin olursunuz.

Bazı şeyler paradan daha önemlidir

Siber güvenlik konusunda lider olarak çevrimiçi ortamda çocuklarımızın karşılaştığı tehlikeleri çok iyi biliyoruz. Tüm ailelerin çocuklarını koruyabilmelerini ve güvenilir bir internet deneyimi yaşamalarını sağlıyoruz. Dolayısıyla Norton Online Family’yi tüm ailelere ücretsiz olarak sunuyoruz.

 

Buradan  programı ücretsiz indirebilirsiniz. 

 

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak