Araçlar (Diğer) Hediye & Çekilişler Veri Kurtarma

Word Password Unlocker (Hediye 20 Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-david weaver 2-akin27 3-myimmortalize 4-Ararobotic 5-Bero 6-al7awye 7-zezo2020 8-ahmbay88 9-Cool 10-RAGAGH 11-1v1ycom 12-Asriel Rusdyawan 13-syed aleem 14-DramaAddicto 15-sunilkmadam 16-kayalar 17-nadia 18-halil_ 19-Spacepixie 20-Jacky

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.passwordunlocker.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.passwordunlocker.com sponsorluğunda sizlere $19.95 değerinde 20 adet Word Password Unlocker lisansı hediye ediyoruz. Tüm takipçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 25 Nisan 2012 Saat: 21.00

Word belgelerindeki kayıp şifrelerinizi kurtarmak ister misiniz? Word Password Unlocker, 3 güçlü şifre kurtarma yöntemini kullanılarak 2007/2003/2000/97 MS Word dosyalarındaki unutulan şifreleri kurtaran etkin bir şifre kurtarma aracıdır. Bu yararlı program ile hızlı bir şekilde kayıp tüm MS Word şifrenizi geri alabilirsiniz. %100 güvenli ve garantilidir.

 

Tüm kayıp Şifreleri Bulun

2007/2003/2000/97 (*. Docx, *. Doc) Word belgelerine veya dosyalarına oluşturduğunuz ve unuttuğunuz tüm şifreleri kurtarın.

 

Yüksek Hız

Gelişmiş arama algoritması ile hızlı bir şekilde şifre kurtarması sağlar. Birden fazla çekirdekli işlemciler çok daha hızlı şifre kurtarma imkânı sağlayabilir.

3 Verimli Kurtarma Özelliği

1- MS Word şifrenizi geri almak için tüm olası şifre kombinasyonları dener.

2- Unutulmuş şifre uzunluğu, karakterler, rakamlar, harfler vb. gibi seçenekleri size belirtilerek şifre bulma süresini azaltır.

3- Varsayılan sözcükleri veya kendi yarattığı sözcükler ile şifre kombinasyonları deneyerek kaybettiğiniz Word şifrenizi kurtarır.

Son Derece Kolay ve Güvenli

Kolay ve anlaşılır arayüzü ile kolayca ve güvenli bir şekilde şifrelenmiş dosya ve belgelerin şifrelerini en kısa zamanda kurtarabilirsiniz. Word dosyalarına en ufak bir zararı yoktur.

 

Sistem Gereksinimleri

Microsoft Windows98/2000/2003/2008 XP / Vista ve Windows 7 (32-bit veya 64-bit) desteği

1 GHz işlemci (2 GHz önerilir)

512 MB ​​RAM (1 GB önerilir)

Boş sabit disk alanı 13 MB

———————————————————————————————————————————————————————-

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Kampanya haberimizi Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınızı eklerseniz çok memnun oluruz, ilginize Teşekkür ederiz.

Yasal Forum‘a üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın…

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

64 Yorumlar

 • Thank You for this Giveaway.
  I’d like to have this tool. Please count me in Dude.

 • Kafa bozan şifreler için güzel çözüm. Teşekkürler.

 • Thanks for this One Dear Admin.
  I would like to enter this Giveaway.
  Please count me in.

 • Thanks for the giveaway, very appreciated. Please count me in.

 • şifreleri saklamaya da yarıyor mu acaba tam anlayamadım.

 • thank you for giveaway.
  it had provide good fetures such fast recovery speed, recovery state status save, very useful to resume idf hat for any reason, 3 method for recovery. just coun me in for it yasalprogram