İncelemeler

OneDrive’dan 100 GB Bulut Alan Hediye!..

Yazar admin

Microsoft, Dropbox hesabı olan kullanıcılara 100 GB alan hediye ediyor. Bir sene boyunca sahip olacağınız 100 GB bulut alan için Dropbox hesabınızı Microsoft’un bulut hizmeti olan OneDrive’e aktarmanız gerekiyor. Böylece 1 yıl için ücretsiz 100 GB OneDrive bulut alanına sahip oluyorsunuz. 

Tabi bu 100 GB boş alana sahip olabilmek için öncelikle bir Dropbox hesabınızın olması gerekiyor. Eğer bir hesabınız yoksa dert etmeyin. Buradan Dropbox sayfasına ulaşarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

Şimdi gelelim 100 GB hediye OneDrive bulut alanını nasıl alacağımıza. Buradan ulaşacağınız sayfadaki ” Verify and get my storage” yazısına tıklayın ve açılacak alandan Microsoft hesabınıza giriş yapın. Sayfada bulunun “Save to Dropbox” yazısına tıklayın ve açılacak bölümden Dropbox hesabınıza girin. Dropbox hesabınıza girdikten sonra sizden istenilen işlemleri yaparak 100 GB hediye alanınıza kavuşmuş oluyorsunuz.

OneDrive normalde herkese ücretsiz 15 GB boş alan sunuyor. Hediye edilen 100 GB alan ile birlikte toplam 115 GB bir bulut alana sahip oluyorsunuz. 

Hediye 100 GB alana buradan ulaşabilirsiniz. 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

1 Yorum