Güvenlik Programları Hediye & Çekilişler

OutpostPro Firewall 7.5 (Hediye 10 Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Aleks13 2-poka 3-Bluer19 4-dogancan 5-bbao 6-Joe Novack 7-tiago 8-namnam 9-sidd 10-Andreas

Lisanslarınızın düzenlenmesi ve gönderilmesi için bilgileriniz firma yetkililerine gönderilmiştir.

www.agnitum.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.agnitum.com sponsorluğunda sizlere $29.95 değerinde 10 adet OutpostPro Firewall lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş/Çekiliş Tarihi: 05 Kasım 2011 Saat: 21.00

İnternet Kaynaklı Tehditlere Karşı Temel Savunma Silahınız

OutpostPro Firewall ile neler yapabilirsiniz:

 

Gelişmiş güvenlik duvarı ile güvenli bağlantılar kurun

Antispyware modülü ile bilgisayarınızı casus yazılımlardan koruyun

Host koruması ile tehditleri ortaya çıktıkları gün (zero-day) engelleyin

Web kontrol ile bilgisayarınızı web kaynaklı tehditlerden koruyun

 

 İçindeki Gücü Keşfedin

Spyware ve adware ile mücadele için Anti-Spyware modülü

Geliştirildi! İki yönlü güvenlik duvarı, güvenli ağ bağlantıları için

Geliştirildi! Bilinmeyen ve (Zero Day) sıfır-gün tehditlerine engellemek için Proaktif Koruma modülü

Yeni! Güvenlik konularında hızlı karar verme SmartDecision teknolojisi

Geliştirildi! Web kontrol web kaynaklı tehditlere karşı PC’nizi korumak için filtreleme hızlı web içeriği ile

Geliştirildi! Yüklü yazılımı ve işletim sistemini korumada tutmak için Sistem ve Uygulama Güvenliği

Gerçek zamanlı olarak program, dosya ve kayıt defteri etkinliğini gözden geçirmek için faaliyet izleyici

Eğlence modu (oyunlar ve video için) ve Auto-Öğren 2.0 (yeni başlayanlar için)

 İnternet Güvenliği

İki yönlü güvenlik duvarı, bilgisayarınıza iç (LAN) ve dış (Internet) kaynaklardan uygunsuz/ izinsiz ya da tehlikeli girişler olmasını engeller. Tehlikeli yazılımların yayılmasını ya da bilgisayarınızdan isteğiniz dışında bilgi sızdırılmasını (phoning home) engelleyerek, sizi bilgisayar korsanlarına, kişisel verilerinizin çalınmasına, bilinmeyen tehlikeli yazılımlara ve izinsiz program aktivitelerine karşı korur.

Tehditlere karşı önleyici koruma 

Outpost’un Host Koruma modülü, programlar arasındaki etkileşimi izleyerek sisteminizi yüksek seviyeli güvenlik ihlallerine karşı korur. Yetkisiz kişilerin kişisel bilgisayarınızdan veri aktarmasını engellemeye yönelik tüm popüler sızıntı testlerini başarıyla geçmiştir.

Casus yazılımlara son!

Outpost’un antispyware özelliği ile casus yazılımlardan kurtulun. Düzenli güncellemeler ve sürekli etkin durumdaki izleme işlevi, casus yazılımların devreye girerek verilerinize zarar vermesini ya da uygulamalarınızı yönlendirmesini engeller.

Güvenli web sörfü

Çok yönlü Web Kontrol modülü, sizi Internet kaynaklı tehlikelere karşı korur. Bilginiz olmadan bilgisayarınıza yüklenmeye çalışan tehlikeli yazılımlara karşı koruma sağlar. Kişisel bilgilerinizin ve şifre, kullanıcı adı, kredi kartı bilgileri v.b. kimlik verilerinizin isteğiniz dışında üçüncü şahıslara açıklanmasını ve potansiyel olarak tehlikeli web özelliklerine maruz kalmanızı engeller.

Güçlü kendini savunma özelliği 

Outpost, hedefli saldırılarla devre dışı bırakılamaz. Böylece sürekli bir koruma sağlanmış olur.

Performansa dayalı çalışma

Outpost sistem kaynaklarını çok az kullandığı için, bu program tarafından korunan bir bilgisayarda ne yaparsanız yapın, bilgisayar her zaman yeni alınmış gibi olacaktır. Temel motor, hız verimliliği konusunda devrim yaratacak şekilde optimize edilmiştir. Böylece siz de güvenlik meselelerini düşünmek zorunda kalmadan, bilgisayarınızı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Herkesin kullanabileceği güç

Güvenlik konusunda ister acemi olun ister uzman, Outpost Firewall Pro’y’u kolaylıkla ihtiyaçlarınıza uygun şekilde yapılandırabilirsiniz. Otomatik ve içeriğe dayalı yardım özelliği sayesinde program, güvenlik duvarı uyarılarını nasıl ele alması gerektiğini ve bunlara nasıl daha etkin şekilde adapte olabileceğini öğrenir. Böylece siz de güvenliğinizi Outpost’a teslim ederek asıl yapmak istediklerinize odaklanabilirsiniz.

Güvenlik

Saldırı Tespit (Attack Detection)

Program içerisinde kurulu olan güçlü Sızıntı Tespit Sistemi (Intrusion Detection System), bilgisayarınızı mevcut veya gelecekte tehdit oluşturacak bilgisayar korsanı saldırılarına karşı korur. IDS modülü, dışarıdan bilgisayarınıza gönderilen verileri izleyerek, bu verileri bilinen saldırı imza setleri ile karşılaştırarak veya davranış değerlendirme analizi yaparak güvenilirlik bakımından test eder.

Paket/Uygulama Filtreleme (Packet/Application Filtering)

Her bir işlem parçacığı için veri filtrelemesi yaparak, Outpost bilgisayarınıza gelen ve bilgisayarınızdan giden tüm uygulama verileri için sanal bir kontrol noktası olarak hizmet eder. Outpost, varsayılan ayarları kullanarak veya kullanıcı komutlarını uygulayarak, sistemde kurulu olan her bir uygulamanın LAN veya Internet üzerinden nasıl bir iletişim kuracağını ayrı ayrı belirleyebilir. Uygulama erişim kuralları sayesinde, gerekli koşulları yerine getirmeyen ve istenmeyen programların Internet erişim talepleri koloayca reddedilebilir. Paket filtreleme, bir kullanıcı bilgisayarı üzerinden hangi protokollerin, bağlantı noktalarının ve uzaktan erişim adreslerinin erişilebileceğinibelirlemeye yarayan, daha düşük seviyeli bir filtreleme tekniğidir.

Aktif İçerik Koruması (Safeguarding Active Content)

Internet tarayıcıları; casus yazılımlar, virüsler ve Internet solucanları için çoğunlukla ideal bir bulaşma ortamı sunar. Outpost’un Aktif İçerik (Active Content) eklentisi, kendisini Internet tarayıcı araçları içerisine gizleyerek çalışan, güvenilir olmayan script kodlarının kurulumunu, yayılmasını ve çalıştırılmasını engeller. Bu işlev yerine getirilirken, hangi scriptlerin güvenilir olarak kabul edilip çalıştırılabileceği kullanıcı tarafından seçilebilir.

Eklenti Karantina (Attachment Quarantine)

Eklenti Karantina (Attachment Quarantine) eklentisi, Outpost kullanıcılarını; virüs, Internet solucanı ve diğer zararlı yazılımlar içeren e-posta eklentilerine karşı korur. Kullanıcı, Outpost’un hangi tür eklentileri otomatik olarak bloke etmesi gerektiğini önceden belirleyebilir.

Kontrol

Ağ Etkinliği Denetleyicisi (Network Activity Monitoring)

Ağ Etkinliği Denetleyicisi (Network Activity Monitor), bilgisayarınız ve LAN veya Internet üzerindeki diğer bilgisayarlar arasında kurulan her bağlantıyı izler. Belirli bir zaman diliminde ve bağlantı kurulan belirli bir PC’de neler olup bittiğini görebilmek için ideal bir araçtır. Kullanıcının istenmeyen bağlantıları anında kesebilmesine imkan verir.

Etkinlik Günlükleyicisi (Events Logging)

Outpost’un Günlük Görüntüleyicisi (Log Viewer), bilgisayarınızın etkinlik tarihçesini eksiksiz ve en detaylı bir biçimde ortaya koyar. Bu hayatiaraç yardımıyla geçmişte bilgisayarınızda neler olduğunu inceleyebilirsiniz. Olası bir problemi öngörebilir ve kolayca önlem alabilirsiniz.

İçerik Yönetimi (Content Management)

İçerik Yönetimi (Content Management) eklentisi, ziyaret ettiğiniz web siteleri üzerinde görüntülenmesini istemediğiniz içeriklere ait bir bloke edilecekler listesi oluşturmanıza imkan tanır. Özellikle aileler, çocukların fiziksel ve ruhsal sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek web sitelerine erişimi engellemek konusunda bu aracı çok faydalı bulacaklardır.

Kişisel Gizlilik

Web Gezinti Gizliliği Koruması (Surfing Privacy Protection)

Özelleştirilebilir bir grup cookie dosyasını ve dış başvururuyu etkinleştirerek kullanıcılar, güvenilirliği onaylanmamış siteleri gezerken yüksek seviyede bir web gezintisi gizliliğine sahip olurken, aynı zamanda önceden güvenilir olarak tanımlanmış siteleri gezerken daha az korumacı olabilirler.

Gömülü Kod Koruması (Embedded Code Protection)

Açık İşlem Kontrolü (Open Process Control), Saklı İşlem Kontrolü (Hidden Process Control) ve Bileşen Kontrolü’nün (Content Control) sağladığı gelişmiş özellikler sayesinde Outpost, sisteme bir şekilde aşılanan yabancı bir kodun, kişisel bilgileri açığa çıkarmak veya bir uygulamayı ele geçirmek gibi zararlı eylemlerine karşı ana sistemi etkin bir şekilde korur.

Bağlantı Noktası Gizleme (Ports Stealthing)

Herhangi bir ağ ortamında erişilebilir olmak sadece siz istediğinizde ve kontrolünüz altında gerçekleşiyorsa faydalıdır. Outpost kurulu olduğu sistemin, dışarıdan görünmez olmasını sağlayarak, ağ sondalarına, sizma girişimlerine ve her türlü saldırı girişimine karşı sisteminizi korur.

Kullanım Kolaylığı

Zahmetsiz Kurulum (Effortless Installation)

Kullanıcıya iki kurulum şekli sunulur. Otomatik kurulum, tüm kurulum sürecini yürüttüğü gibi, temel yapılandırma safhasını da kendisi tamamlayarak, tecrübesiz kullanıcılar için uygun bir kurulum ortamı sunar. Daha detaylı bir yöntem olan Kurulum Sihirbazı, tecrübeli kullanıcılara kurulum sürecini özelleştirebilme ve çeşitli parametreleri belirleyebilme imkanı tanır.

Otomatik Program ve LAN Erişim Kuralları (Automatic Program and LAN Access Rules)

Program, otomatik olarak bilgisayarın LAN ayarlarını yapılandırarak, sistemi Internet üzerinden gelebilecek tehlikelere karşı korur. Sıklıkla kullanılan ve geniş kitlelerce bilinen uygulamalar için, program içerisinde varolan önceden tanımlı kurallar kullanılarak, söz konusu popüler uygulamalar için yeniden kural setleri oluşturmak zorunluluğu ortadan kaldırılmıştır.

Kolay Program Güncellemeleri (Easy Program Updates)

Program için yeni bir güncelleme çıktığında, otomatik güncelleme özelliği devreye girerek, otomatik olarak üretici web sunucusuna bağlanır ve en güncel program sürümünü indirir. Kullanıcının onayı ile birlikte güncelleme paketinin kurulumu gerçekleştirilir.

Sistem Gereksinimleri

Deteklenen Platformlar : 32 ve 64-bit Windows (Windows 7,Vista, XP, Server 2003, Server 2008), Windows 2000 (SP3 ve üzeri)

Donanım: 450 MHz veya daha hızlı işlemci (x-86/x-64/multi-core), 256 Mb RAM, 100 Mb boş disk alanı

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

75 Yorumlar

 • programın koruma süresi belirtilmemiş ya da ben görmedim, kampanya için teşekkürler.

 • Outpost Firewall is one of the best Firewalls on the market. Thank you for this generous offer

 • Güzel ve işlevli bir programa benziyor denemek isterim doğrusu… Umarım ben kazanarım..Bu fırsatı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim… 🙂

 • Bence güvenlik duvarı programları arasındakilerinin en iyisi kampanya için teşekkürler 🙂

 • Daha önce denemiştim. Güzel bir güvenlik duvarı.

 • Thanks. Excellent strong HIPS with firewall and good antivirus.

 • Çok iyi program.Şans için teşekkürler.

 • Teşekkürler, türkçe dil desteği de olsa tadından yenmeyecek

 • bende istiyorum ;hemen sipobiliş yeteneğimle lisansın bana çıkmasını sağlayayım.
  şaka şaka ; sağolun yasal program forum . ALLAH razı olsun sizden .

 • paylaşım ve emek için teşekkürler ederim..

 • sizlerin sayesinde yasal programlar kullanıyoruz umarım outpost firewall bana çıkar.Emeği geçen herkese teşekkürler..

 • Teşekkürler en azından yeni bir programı tanımış oluyoruz.

 • çok güzel birz program herkese tavsiye ederim arkadaşım kullanıyor çok memnun bende hediye olarak kazanırsam hemmen yükleyeceğim teşekkürler thanks

 • teşekkürler. comodo oyunlarda vs sorun çıkartmaya başladı

 • The program is designed to protect computer resources from attacks from outside (the Internet). Outpost is designed to protect against hackers, Trojans and viruses and worms transmitted in the mail.

  An interesting feature is the ability to set the computer into “stealth” (computer invisible to hackers …). Outpost offers the most typical for this type of program options, its big advantage is a relatively simple operation, and thanks Polonized is one of the most friendly “firewall.”

  Sorry for my English.

  Please, count me in,

 • şansımızı deneyelim belki bizede çıkabilir.şimdiden tşk.

 • Bir yıllık herhalde, umarım kullanırken can sıkmaz bukadar işi yapıyorsa virüs programı kullanmaya gerek duymam…

 • Uzun zaman sonra yeni bir kampanya, teşekkürler 🙂

 • inşallah bana cıkar ya hayırlısı 😀

 • teşekkürler arkadaşlar. İhtiyacımız vardı..

 • teşekkürler yasal program harika bir program şansımızı deneyelim bakalım

 • süper bir program herkese tavsiye ederimmm..

 • teşekkürler yasal program.sayenizde birsürü yasal programlarım oldu

 • thanks a lot for the giveaway! Its the third most efficient and powerful firewall. If you have a common antivirus, you should use this firewall – to users. Well I would surely like to win one license and take the advantage of this powerful firewall. 🙂

 • Hi
  Great giveaway .
  Thanks for the contest
  Please count me in Good luck to all.

 • Thanks for this Giveaway.Please count me in.I want it.

 • Program çok iyi, her makinenin ihtiyacı, site emekçilerine teşekkür.

 • The best of the best!!! Tesekkürler!!!

 • Çok teşekkür ederim.Gerçekten mükemmel bir program

 • Outpost Firewall Pro iyi bilinen ve saygı duyulan bir güvenlik duvarıdır. Sağlam HIPS ve koruma yazılım spiegującym onun büyük gücü vardır. Ayrıca, iyi korunan sistemi ve kimlik olarak Internet’te dolaşırken. Başka iyi bir yarışma için teşekkürler, Polonya dan selamlar.

 • Program için teşekkürler outpost firewall olarak çok iyi bir programdır.

 • really best firewall!!! great security software! thanks yasalprogram for the giveaway! count me in please…

 • Thank you yasalprogram.com and Agnitum!
  Best and easy to use firewall!

 • Yasal kullanın yasalda kalın.Teşekkürler.

 • Gerçekten harikasınız.Emeğinize çok teşeşkkür ederim.İnşallah bana da nasip olur bir lisans….

 • Thanks. Excellent firewall with strong HIPS and good antivirus.