Kampanyalar & Giveaways Sıkıştırma Programları

PDF Compressor Pro PDF Sıkıştırma Uygulaması (Kampanya)

Yazar admin

PDF Compressor Pro, taranarak PDF dosyaları haline getirilmiş dokümanlarınızı sıkıştırarak dosya boyutunu küçültmenizi sağlayan bir Windows uygulamasıdır. Yazılım, içerik kalitesinden ödün vermeden PDF dosyalarını sıkıştırmanın hızlı ve kolay bir yolunu sunar. Sıkıştırılan PDF belgelerinizin boyutu azalacaktır. PDF Compressor Pro, tüm kullanıcılara %30 sıkıştırma oranı sunar. 30 MB’lık bir dosya boyutuna sahip olan PDF belgelerinizi içerik ve kalitesinden ödün vermeden sıkıştırarak 8 MB’lık bir dosya boyutuna getirebilirsiniz.

PDF Compressor Pro ile PDF Dosyalarını Sıkıştırarak Boyutlarını Küçültün

GenelÖnemli belgelerinizi tarayarak PDF dokümanları olarak bilgisayarınıza aktarmanız ve bu önemli belgeleri mail olarak göndermeniz gerekebilir. Taranan dosyalar büyük boyutlarda olabilir ve bu belgeler bilgisayarınızın zamanla depolama alanını azaltacaktır. Ayrıca bu belgeleri mail olarak göndermeniz gerektiğinde büyük boyutlara sahip PDF ekleri ile e-posta göndermeniz çok zor olabilir; çünkü çoğu mail sağlayıcısı belli bir dosya boyutuna sahip içerikleri göndermenize izin vermezler.

PDF Compressor Pro ile bu gibi sorunları yaşamadan tüm PDF belgelerinizi istediğiniz gibi depolar ve kolayca istediğiniz kişiye mail olarak gönderebilirsiniz. Yazılım, PDF olarak taradığınız her belgeyi sıkıştırarak boyutunu küçültecek ve depolama alanında tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Üstelik boyutu azaltılmış olan tüm PDF belgelerinizi de anında mail olarak gönderebilirsiniz.

PDF Compressor Sıkıştırma Sonucu Ekran Görüntüleri

PDF Compressor Pro, PDF sıkıştırma, PDF Compressor

PDF Compressor Pro, kullanımı kolay ve hızlı bir programlama ile istediğiniz PDF belgesinin boyutunu anında küçültebilir.  Kullanıcılar boyutunu küçültmek istedikleri PDF belgesinin orijinalliğini bozmadan, aynı belgenin boyutu küçültülmüş kopyasını başka bir klasöre aktarabilirler. Böylece boyutunu küçültmek istedikleri belgenin orijinalini aynı şekilde korumuş olurlar. Ama isterlerse boyutu küçültülmüş kopya içeriği de orijinal PDF belgesiyle aynı klasöre aktarabilirler de. Yazılım, istedikleri her iki seçeneği de kullanıcılara sunmaktadır.  Buna ek olarak, PDF Compressor Pro otomatik olarak korumalı PDF dosyalardan kısıtlamaları kaldırabilir.  İsterseniz yazılımın toplu sıkıştırma modunu kullanarak bir defada yüzlerce PDF belgesini sıkıştırarak boyutunu küçültebilirsiniz.

PDF Compressor Pro’nun Sahip Olduğu Özellikler

  • Dosya boyutu büyük olan PDF belgelerinizi sıkıştırarak dosya boyutunu azaltır.
  • Koruma içeren PDF belgelerini sıkıştırmayı destekler.
  • Yüksek kaliteli sıkıştırma sunar.
  • Toplu olarak biden çok belgeyi sıkıştırabilir.
  • PDF kalitesini korur.
  • Yazılımı yüklemek ve kullanmak için Adobe Acrobat’a gerek yoktur.
  • PDF dosyalarını hızlıca sıkıştırır.
  • Kullanımı kolaydır.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows XP/2000/2003/Vista/Win 7/Win 8/Win 10 (32/64 bit)

Sürüm: v3.6.6.2

Platformlar: Windows 7, 8, 10Ekran Görüntüleri Web Sitesi Virüs Tarama Dilleri

Dosya Boyutu: 9.74 MB

FİNİSH

Biten Kampanya

Kampanya Sayfasından PDF Compressor indir

KAMPANYA

Promosyon Kodu: PDFCMPRSR2019J

Not: Kampanya sona ermeden önce programı kampanya sayfasında promosyon kodu girerek, elde edebilirisiniz. Ücretsiz indirerek lisans anahtarı etkinleştirin. Aktif etmek için ise kurulumdan sonra programı çalıştırın ve “upragade” deyin. Açılan küçük aktivasyon penceresine verdiği seri anahtarı girin.

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 1]

Yorum bırak