Kampanyalar & Giveaways

WonderFox 2017 Okula Dönüş Kampanyası 30 Eylül Son (Giveaways)

WonderFox 2017 okula dönüş kampanyası devam ediyor! 

WonderFox, 8 büyük yazılım şirketi ile birlikte yürüttüğü ve iki turdan oluşan serbest bir okula dönüş kampanyası düzenliyor. Bu 4 Eylül – 30 Eylül arasını kapsayan kampanyalar ile WonderFox dünyaca tanınmış pek çok yazılımı bir arada sunuyor. Acele ederseniz iyi olur 🙂

WonderFox hangi yazılımları kampanya dahilde veriyor?

04 Eylül – 18 Eylül arası; WonderFox DVD Ripper Pro, Ashampoo Photo Commander 14 Giveaway, CrazyTalk Animator 2 Standard Giveaway, Wise Driver Care Giveaway, AllMyNotes Organizer Giveaway

18 Eylül – 30 Eylül arası

Birbirinden güzel en kalitekli yazılımlar sizleri bekliyor.

WonderFox 2017 Okula Dönüş Kampanyası

Ashampoo Photo Commander 14

Görüntüleri yayınlamak, organize ederek düzenlemek vb. için kullanılabiliecek bir yazılım. Fotoğraflarınızı görüntülemek ve çeşitli ayarlamalar yapmak için çok sayıda seçenek sağlıyor.

CrazyTalk Animator 2 Standard 

CTA 3 PSD dışa aktarma ve dışa aktarma özelliğini test etmek için deneme ve kullanıcılar için x G3 Karakterli insan şablonları ve tamamen işlevsel 3 x PSD projesi sunuyor.

AllMyNotes Organizer

PC üzerinde tüm notları tutmak için basit bir araçtır. Günlük, erişim kodları, iletişim yönetimi, proje planlayıcı, depolama vb. Her nev veriyi yazıp saklayabileceğiniz ve günlük tutabileceğiniz orjinal bir yazılım.

Wise Driver Care

USB 3.0 / NVIDIA / Grafik / Chipset / AHCI / AMD APU / RAID / Realtek ethernet / kablosuz LAN / ağ / HD Ses Sürücüsü gibi 600.000’den ziyade sürücüyü güncellemenizi sağlar.

Kampanya Sayfası

KAMPANYA

Yorum Yap