Araçlar (Diğer) Hediye ve Çekilişler Kampanyalar & Giveaways

PhoneTrans Pro (Hediye / Giveaway) 2 Gün

 Kampanyamız sona ermiştir. Lisanslarınız yarın mail adresinize gönderilecektir.

http://www.imobie.com/ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

http://www.imobie.com/sponsorluğunda sizlere $29.99 değerinde PhoneTrans Pro lisans’ı hediye ediyoruz.. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanyamız sona erdiğinde lisanslarınız mail adreslerinize gönderilecektir.

PhoneTrans Pro, ITunes olmadan iOS işletim sistemize sahip cihazlar (iPhone, iPad ve iPod touch) ile bilgisayar arasında tek tıklamayla müzikler, filmler ve her türlü veri transferleri yapmanızı sağlar. Wi-Fi desteği ile cihazınızdaki ve bilgisayarınızdaki tüm verilerinizi kablosuz aktarım yapabileceksiniz.

IOS 5 Wi-Fi senkronizasyon özelliğinin avantajlarını alarak, PhoneTrans Pro kablosuz sınırsız iOS cihazlar arasında dosya aktarımını tamamlamanızı sağlar. Desteklenen dosya türleri müzik, film, TV şovları, iPhone zil sesleri ve daha fazlasını içerir. Evin her yerinden bir tuşa dokunun ve iPhone transferini sorunsuzca gerçekleştirin.

Copy iPhone to iPhone, iPhone to iPad

IPhone, iPad, iPod touch arasında Müzik & Film Koleksiyonu  paylaşma

Yeni iPad, iPhone 4S / 4 ya da yeni bir iTouch 4 ve eski tüm şarkıları, filmleri almak istiyorsanız, bu işi kullanışlı bir asistan olan PhoneTrans Pro ya devredebilir, tüm iOS cihazları arasında kolay aktarım yapabilirsiniz. PhoneTrans Pro nun getirdiği kolaylık sayesinde artık anında aileleriniz ve arkadaşlarınız ile müzik paylaşabilirsiniz.

Move iTunes library from iPhone

IPhone, iPad ve iTouch iTunes Kütüphane Taşı

Yeni bir bilgisayarda, yeniden iTunes kütüphanesi  ister misiniz? Ya da sadece iOS cihazlar için iTunes istiyormusunuz? İstediğinizlerinizi birkaç parmak tıklaması ile elde edilebilir. PhoneTrans Pro otomatik Albüm, Sanat, Sanatçı adı, vb. şarkılar hakkında medyanın tüm bilgileri tutacak – basit, hızlı ve daha fazla boşa zaman geçirmeden müzik keyfi için ideal!

ITunes den iPhone Müzik Eklemeye de Yenilikler getiriyor

PhoneTrans Pro müzik eklerken silinme, değişme gibi endişelerinizi ortadan kaldırıyor. Manuel ve All-at-once ithal modları destekler; Zekice depolama alanı israfını önlemek için, tüm şarkıları tekrar atlar.

———————————————————————————————————————————————————————-

Yasalprogram’a Sizde Destek Olun….

Kampanya haberimizi tüm forum, blog …vs dahil  Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınıza eklerseniz çok memnun oluruz. İlginize teşekkür ederiz.

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Yasal Forum’a üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın…

86 Yorumlar