Hediye ve Çekilişler Resim Düzenleme

Photo Flash Maker Pro (10 Hediye Lisans)

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1- chewik52 2-ReLaKx 3-ahmad 4-sonerxz 5-Andreas 6-ghost13 7-mehmetd 8-sedatyild 9-tolgasal 10-erolbas1357

Kazanan arkadaşları tebrik ederiz. Lisanslarınız mail adreslerinize gönderilmektedir.

http://www.anvsoft.com/ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

http://www.anvsoft.com/sponsorluğunda sizlere $49.95 değerinde  10 adet Photo Flash Maker pro lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına yorum yaparak çekilişe katılabilir.

Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 19 Nisan 2011 Saat: 21:00

İyi Şanslar..

Fotoğraflarınızı Özelleştirin ve  bolca sunulan  Flash şablonları ile  animasyonlu slayt gösterisine dönüştürün.

1-Fotoğraf ve müzik ekleyin

Photo Flash Maker ile, bilgisayarınızda izlemek için SWF formatında muhteşem fotoğraf flaş slayt gösterileri oluşturabilir otomatik çalışan CD / DVD  flaş fotoğraf albümü olarak yazdırın dinamik SWF HTML XML dosyaları ile inanılmaz flaş Slideshow web galerisi yapmak, veya , ücretsiz web albüm Go2Album için slayt yükleyip ardından MySpace, Blogger, Friendster ve diğer birçok sosyal web sitelerine slayt yükleyin

Videoları çevrimiçi yayınlamak ve online video tutorial yapmak isterseniz, Photo Flash Maker Platinum bunu elde etmenize yardımcı olabilir,Kolayca web siteleri üzerine gömülü olabilecek fotoğraf / video slayt gösterisi oluşturur.

Yeni Premium flaş Şablonları ve Flash Şablon Editör ekledi: Yeni  dahili kolayca kendini tasarlanmış flash şablon oluşturmak için kullanılabilecek şablon düzenleme aracı

2-Şablon Flash seçin

Hazır Flaş şablonlardan  seçim yapıp  her şablon üzerinde tam olarak kolayca istediklerini oluşturabilir böylece özelleştirebilirsiniz  Flash şablonu vitrinine buradan bir göz atın ,burada size özelliklerini göstermek için  Flash Slideshowlar oluşturulmuştur , Photo Flash Maker programı şablonları ve efekt programı mevcuttur, bunları yakından görmeniz için programı indirebilirsiniz.

3-Export Flash Slideshow

Fotoğraf slayt tek başına SWF dosyası veya XML temelli Flash slayt gösterisi olarak çıktı alabilirsiniz,Photo Flash Maker ile, bilgisayarınızda izlemek için SWF formatında muhteşem fotoğraf flaş slayt gösterileri oluşturabilir  otomatik çalışan CD / DVD  flaş fotoğraf albümü yakabilir, dinamik SWF HTML XML dosyaları ile inanılmaz flaş Slideshow bir web galerisi yapın, veya , ücretsiz web albüm Go2Album için slayt yükleme ve ardından MySpace, Blogger, Friendster ve diğer birçok sosyal web sitelerine slayt koyun.

4-Embed and Share

Flash Slideshow basit bir HTML kodu ile web sitelerine yayınlanabilir,Slideshow  MySpace, Blogger ve diğer birçok sosyal web sitelerine yükleme yapılabilir,Go2Album Photo Flash Maker kullanıcıları için özel bir ücretsiz online fotoğraf galerisi,Photo Flash Maker, müzik ve geçiş efektleri ve güzelce tasarlanmış flaş çok şablonları harika fotoğraf flaş slayt gösterileri oluşturmanıza yardımcı olur,isterseniz fotoğraf servisi Go2Album hosting ile ücretsiz web albümünde Slideshow yayımlayabilirsiniz.  Go2Album için Flash slayt yükledikten sonra diğer web sitelerinede yükleme yapılabilir,dahası, MySpace, Blogger, Live Space, WordPress, LiveJournal, ve tüm sosyal web siteleri ve blogları destekleyen  HTML kodunu yükleyebilirsiniz,Go2Album slayt gösterileri oluşturup yayımlamak için Go2Album hizmeti için oturum açmanız gerekiyor.

Go2Album Flash albümleri aşağıdaki web / bloglarına yüklenebilir.

1.  Müzik ekleme
CD / MP3, WMA, WAV formatlı ses dosyaları tam olarak slaytlara eklenebilir, web sitesi için ses akışı sağlayabilirsiniz.

2. Köprüler Eklemek
Her fotoğraf için farklı bir hedef sayfası veya pop -out pencere bağlantısı yapabilirsiniz.

3.  Geçişler, yakınlaştırma ve kaydırma etkisi
Çapraz Genişleme ve diğer 60  geçiş efektleri arasından seçim yapabilirsiniz,yakınlaştırma ve kaydırma etkisi gelişmiş flash şablonları kullanma isteğenize bağlıdır.

4.  XML temelli
Bağımsız yeni Basic ve Premium XML temelli şablonlar ,XML flaş belge üzerinde daha fazla kişisel kontrol sağlar,Eğer XML belge düzenlemek gerekiyorsa size bunu yaparken tam yönergeler sağlanmaktadır,çok kolay bir şekilde XML temelli flaş oluşturur,Profesyonel, Web Album, 3D ve Video şablonlar olmak üzere XML temelli flaş şablonları 4 farklı kategoriye ayrılır.

5.  Dinamik özelleştirme
Dinamik özelleştirme ile genişlik, yükseklik, kenarlık rengi, arkaplan rengi, boyut küçüklüğü vb..gibi  varolan XML uygulamalarda değişiklik yapabilirsiniz.

6.  Otomatik çalma ve tekrar modu
Flash slayt önyükleme sonrası otomatik olarak oynar ve bu durumu tekrarlatabilirsiniz.

7.  Tam ekran modu
Gelişmiş flaş desteği ile  Slayt köşesinde tam ekran simgesini tıklayarak tam ekran moduna giriş yapabilirsiniz.

8. Hemen hemen her yerde slayt yayımlamak
Flash slayt oluşturulduğunda bunu bilgisayarınıza kaydedebilir,web sitesine veya ücretsiz web albümlerine yükleme yapabilir, DVD/CD ye yazabilir, e-posta, ile gönderebilir  MySpace, Blogger ve diğer birçok sosyal web sitelerine ve bloglara ekleyebilirsiniz.

Program

Photo Flash Maker Free

Photo Flash Maker Pro

Photo Flash Maker Platinum

Olmak üzere 3 versiyon olarak sunulmakta buradan bakarak özellikleri karşılaştırabilirsiniz

Windows XP, Vista and Windows 7

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle