Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler

AKu Video Converter Hediye 10 Lisans

Yazar admin

AKU Video Converter güçlü ve kullanışlı bir video dönüştürme yazılımıdır.  iPhone, iPod ya da iPad, ya da MP4 AVI, MKV, MPG, WMV, H.264/AVC, DV, XviD, DivX, M2TS, TS, RM, RMVB gibi herhangi bir video klip dönüştürmek için sizlere yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır , YouTube  için FLV biçimine dönüştürme yapabilir.

akusw.com sponsorluğunda sizlere $25 değerinde 10 adet AKU Video Converter lisans’ı hediye ediyoruz. Sitemize “Üye” olup konu altına bir yorum yazan herkes çekilişe katılabilir… Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 14 Nisan 2011 Saat: 21:00

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-geveze100 2-dream 3-Mayur 4-cengiz 5-fayuk 6-tamer 7-fatihorion 8-MrGiang 9-zeynep 10-chewik52

Kazanan arkadaşları tebrik ederiz. Lisanslarınız mail adreslerinize gönderilmiştir.

akusw.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

AKU Video Converter en iyi all- in-one video dönüştürücüdür  O, AVI, MPG, MP4, H.264/AVC, H.263, H.261, MPEG – 4, MPEG – 2, WMV, MKV, TS, M2TS, DAT gibi video formatlarını destekler  FLV, MOV, 3GP, 3G2, ASF, DivX, Xvid, VOB, M4V, RM, RMVB, DV, QT, MP3, MP2, WMA, AAC, M4A, OGG, AC3, APE, WAV gibi tüm popüler video formatlarını  Seçiminize olanak tanır.

Aku Video Converter ile, multimedya cihazları için videoları dönüştürmek kolay ve verimlidir,  iPhone ile uyumlu iPod classic, iPod nano, iPod touch, BlackBerry, GPhone, Zune, PSP, PS3, XBOX ve cep telefonu, iPad,için dönüştürme yapabilirsiniz.

Aku Video Converter üstün kalitede bir ürün sunmak için tüm yeteneklere sahiptir.  Böyle video, kesme videoları ve ( vb görüntü boyutunu, bit hızı, kare oranı, renk, renk, parlaklık, doygunluk ve ses kanalı da dahil olmak üzere ) video etkisi ayarı için srt altyazı ekleme gibi birçok düzenleme fonksiyonları bulacaksınız.  AKU Video Converter, en iyi video dönüştürme olanaklarını verir.

Temel Özellikler

Desteklediği video ve müzik formatları
Destekleyen tüm popüler video ve ses formatları: AVI, MPG, MP4, H.264/AVC, H.263, H.261, MPEG-4, MPEG-2, WMV, MKV, TS, M2TS, DAT, FLV, MOV  ve benzeri ASF, DivX, Xvid, VOB, M4V, RM, RMVB, DV, QT, MP3, MP2, WMA, AAC, M4A, OGG, AC3, APE, WAV, 3GP, 3G2,

Dönüştürme Video, ses ve  taşınabilir medya oynatıcıları için
Taşınabilir medya oynatıcıları için tüm popüler formatları dönüştürebilirsiniz. iPhone , iPad iPod Classic, iPod nano, iPod touch, Apple TV, Google Android, Blackberry, Zune, PSP, PS3, Xbox, Cep Telefonu, vs

videolardan ses ayıklayın
Videolardan müzikleri  MP3 çevirebilir, AAC, M4A, WMA biçimlerini destekler.

DVD filmleri dönüştürme
DVD filmleri mpg, avi, mp4, flv, wmv, 3gp, 3g2, mov, mpeg4 ile MPEG2 formatına  dönüştürebilirsiniz

DVD filmler için Ses  dönüştürme
DVD filmlerdeki sesleri mp3, AAC, M4A için wma formatındaki  dönüştürebilirsiniz

Video için altyazı ekleme
srt, ssa, ass, smi, psb altyazı eklemeyi  destekler, video için srt ekleyebilirsiniz (mpg, mp4, 3gp, flv, avi vb), alt gölge efekti eklemek, alt rengini, yazı tipini, alt zaman eşitleme  vb

Video kesme ve ses
Cihazınıza uygun başlangıç ​​ve bitiş zamanlarını ayarlayarak Kesme yapabilme.

Videolara  filigran ekleme
Videoları görüntüleri jpg, bmp png, tga eklenmesini destekler.

SD HD ve SD, HD
SD videoları yüksek  kalite HD dönüştürme desteği

Çoklu bölüm dosya birleştirme
Birden fazla bölümü kırpma ve tek bir dosya içinde dönüştürmeyi sağlar.

Video geliştirin
videolarda parlaklık, kontrast, renk doygunluğu, renk tonunu daha iyi görsel efekt elde etmekiçin ayarlayabilirsiniz,ayrıca daha iyi bir ses elde etmek için ses hacmi, denge, mikser,  vs ayarlayın.

Deinterlace
Deinterlace operatör daha iyi ve daha net video efektleri elde etmek için, titreşimsiz bir formda dönüştürmeye olanak sağlar.

Toplu dönüştürme desteği
Birden fazla videoyu gönderip çevirebilirsiniz.

Özelleştirmek profili
video boyutunu, bit hızı, video codec, kare hızı (NTSD / PAL), ses codec, kanal, örnekleme oranı ve daha ayrıntılı olarak ayarlayabilirsiniz.

Yüksek dönüşüm hızı
Multithreading kodlama teknolojisi ile çok hızlı dönüşüm yapar,Aynı boyutta bir video dosyasını dönüştürmek için zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Video dosyalarını yönetme
Kullanıcı dostu arayüzü ile tüm dönüştürülen kaydedilmiş dosyaları kolaylıkla tarih veya çıkış biçimleri ile takip edebilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüzü
Karmaşık ayarlar olmadan Kullanıcı dostu arayüzü ile sadece birkaç tıklama dönüşümü bitirir.

Otomatik Güncelleme
Aku Video son sürüme erişimi geliştirmek için otomatik güncellemeler sağlar.

Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle