Araçlar (Diğer) Hediye ve Çekilişler Resim Düzenleme Tasarım Programları

Photo Stamp Remover (10 Hediye Lisans)

Photo Stamp Remover

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Brian2-GeekBro 3-Mehdi 4-sheriff 5-Darek 6-maho43 7-Uself1972 8-ViKtor 9-vhick 10-Bero

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinize gönderilecektir.

www.softorbits.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.softorbits.com sponsorluğunda sizlere her biri $49.95 değerinde 10 adet Photo Stamp Remover lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 03 Temmuz 2013 Saat: 15.00

Screenshot_1

batch image resizer photo

watermark remover startYeni fotoğraflardan istenmeyenleri çıkarmak

Photo Stamp Remover kullanarak, tarih damgaları, filigran, logo ve istenmeyen nesneleri silebilirsiniz.
Ayrıca fotoğraflarınızdan akne ve dövmeler gibi yüz ve cilt kusurlarını da temizleyebilirsiniz. Silinen bölgeleri otomatik olarak oluşturulan doku ile doldurur. Her zaman böyleymiş gibi doğal görünür.

watermark remover

watermark remover startEski fotoğrafları gençleştirin

Çoğu aile bu keyfi bir ömür boyu korumak istiyor ve bu sebeple yüzlerce fotoğraf var. Ne yazık ki, bu fotoğraflarda zamanla çizikler oluşur, kırışır ve eskir. Neyse ki, Photo Stamp Remover var. Sadece bilgisayara fotoğrafları tarayınız ve çizik, çatlak ve toz noktalarını temizlemek için filigran sökücü kullanabilirsiniz.

watermark remover startBir fare tıklaması ile kusurları kaldırmak

Photo Stamp Remover ile, en az uğraşla fotoğraf geri yükleyebilirsiniz. Sadece, programla bir fotoğraf açınız, restore gereken alanı seçiniz ve önizlemeyi tıklayın. Eğer istediğiniz gibiyse, Başlat ‘ı tıklatın. Toplamda yapmanız gereken sadece budur. Gelişmiş restorasyon algoritması kullanılarak, program otomatik olarak kusurları kaldırır. Kusursuz temizlik ve arka plana uyum.

watermark remover startEserlerden renk çıkarın

Elle istenmeyen yeri seçin veya renk, filigran sökücü ile aynı renk olan yerleri otomatik kaldırın. Örneğin, bir fotoğraftaki metinde aynı, düz siyah renk tarih damgalarını kaldırmak için yardımcı olabilir.

watermark remover startBirden fazla fotoğraf rötuş

İçinde bulunan toplu mod desteği ile, filigran sökücü aynı anda birden fazla fotoğrafı işlemenizi sağlar. Örneğin, kameranızdaki birkaç fotoğrafta sol bölümde olan bir tarih damgasını kaldırabilirsiniz. Sadece damganın bulunduğu alanı tanımlamak yeterlidir,
iyileşme süreci başlar. Siz kahvenizi yudumlarken Photo Stamp Remover otomatik olarak tüm fotoğraflarda tarih damgası kaldıracaktır.

watermark remover startBüyük fotoğraf editörlerini yüklemeye gerek yok

Photo Stamp Remover, kamerası olan ve fotoğraf çekmeyi seven, fotoğraflarına kolayca rütuşlar yapmayı düşünen, karmaşık fotoğraf editörlerini satın almak istemeyen ve bunlarla uğraşmak istemeyen herkesi hedef almaktadır.

32 Yorumlar

Yorum Yap