Araçlar (Diğer) Güvenlik Programları Hediye & Çekilişler

StatWin Professional 8.3.5 full (Kampanya) 72 saat

Kampanyamız sona ermiştir.  Campaign is over.

http://www.statwin.com bizlere verdiği destek için Teşekkür ederiz…

http://www.statwin.com/ sponsorluğunda üyelerimize $59 değerinde  StatWin pro lisansı hediye ediyoruz, 72 saat içinde indirebilirsiniz.

İndirme adresini sadece üyelerimiz görebilir. Lütfen ücretsiz üye olunuz. Only members can download the address. Please make up for free.

StatWin pro yazılımı  Windows altında bilgisayar kullanımı ve kullanıcı faaliyet istatistikleri analiz etmek bu bilgileri toplamak, saklamak için tasarlanmıştır,StatWin yazılımı kapsamlı bir şekilde bilgisayarınızı ve kullanıcıları  izlemenizi  sağlar.

Toplanan bilgiler veri grupları şeklinde( Aşağıda Bilgisayar Veri İzleme durumuna bakınız) size sunulur , Toplanan verileri görüntülerken, belirli kullanıcılar seçmek için filtreler kullanabilirsiniz, Veritabanı ve Profili,süresi gibi.

Araçları..

Her bir veri grubu için StatWin İstatistik ve Raporlar araçları içerir, Bu toplanan veriler analiz etmeye yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Computer Monitoring Bilgisayar İzleme analizlerini toplar ,bilgisayar kullanım ve kullanıcı faaliyetlerinin istatistiklerini depolayan bir araçtır,Bilgisayar İzleme aracı düzenli aralıklarla masaüstü ekran yakalama yapılandırmak  gibi izleme yapılandırma için çeşitli seçenekler sunar.
Process Viewer şu anda çalıştırma süreçlerini izlemeyi sağlayan bir araçtır, gerekirse işlemi sona erdirmek için araçlar sağlar.
User Administration Kullanıcı İdaresi ile bilgisayar kullanıcısı tarafından belirli programlara tepki vermeyi amaçlamaktadır  ( farklı kullanıcılara farklı izinler vererek ) bilgi güvenliği sağlar.

Bilgisayarda Veri Izleme..

Startups– Windows başlatılırken İzlemenin detaylı bilgileri verilir (kullanıcı hesabı adı, tarih, saat )gibi..

Processes -işlemlerin (uygulamaların) izlenmesi sağlanır: kullanıcı hesabı adı, tarih, saat, işlem (uygulama) adı, bir süreç ve süreç yolun pencere başlığı izlenir ve saklanır.
Modem – kullanıcı hesabı adı, tarih, saat, isim ve bağlantı hızı, download hacmi ve yükleme ile arama üzerinden İnternet erişimi dahil izlenir .

Internet: Processes–  web sunucularına erişim kullanıcı hesabı adı, tarih, saat, port numarası ve sunucu IP adresinizi vererek, izlenir.

İnternet Siteleri– web sitelerine erişimi izlenmesi kullanıcı hesabı adı, tarih, saat, site URL ve site adı da dahil olmak üzere verilir.

Yazıcılar–  belgelerin basımı kullanıcı hesabı adı, tarih, saat, yazıcı adı, belge başlığı ve yazdırılan sayfa sayısı ile bilgiler izlenir.

Etkinlik-klavye ve fare ile Genell kullanıcı etkinliği kullanıcı hesabı adı, tarih, saat, tuş vuruşlarını ve fare tıklama sayısı sağlayan izlenir.

Aktivite– Süreçler.  Kullanıcı aktiviteleri ve izlenmesi, çeşitli işlemler (programlar) ile çalışırken.  Kullanıcı hesabı adı, tarih, saat, isim ve bir sürecin yol, aktivite, yüzde tuş vuruşlarını ve fare tıklama sayısı izlenir.

AğDosyalar– yerel ağ (LAN) bilgisayar paylaşılan kaynaklara erişim takibi.  Kullanıcı hesabı adı, tarih, saat, uzak kullanıcı adı, kaynak yolu (isim) ve kullanıcı haklarının tipi izlenir

Ağ Kullanıcılar-yerel ağ (LAN) bilgisayar için gelen bağlantı kullanıcı hesabı adı, tarih, saat, uzak kullanıcı adı, bağlı olduğu bilgisayar, uzaktaki kullanıcının boş zaman yerel ağ adı izlenir.

Ağ Bağlantılar– kullanıcı erişim izlenmesi yerel ağ kaynakları (LAN) paylaşılan.  Kullanıcı hesabı adı, tarih, saat ve paylaşılan kaynağa yol izlenir.

Yazılım ekleme/Kaldırma-ile ilgili Operasyon izlenmektedir.  Bu veri grubu kullanıcı hesabı adı, tarih, saat, bir program (uygulama) ve operasyon bu program ile adını vermektedir.

USB Aygıtları– kullanıcı hesabı adı, tarih, saat ve bazı cihaz parametreleri (PID, VID, sayısı, vb) sağlayan USB aygıtlarını izlenmesi.

Dosyalar– dosya Işlemleri  izlenir, kullanıcı hesabı adı, tarih, saat, dosya adı, dosya ve işlem dosyası ile yolu içerir.

Ekran görüntüleri ekran görüntüleri yakalamak sağlanır: kullanıcı hesabı adı, tarih, saat, işlem (uygulama) adı, bir süreç ve ekran dosyasının pencere başlığı alınır ve saklanır.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle

  • Merhaba

    O zamana şanslısız emnisoft lisansları vereceğiz yakın zaman içinde 🙂
    Programı 1 hafta sonra kurmanızın bir sakıncası olacağını düşünmüyorum.

  • teşekkürler , AVİRA IS , emnisoft anti-malvare ve SuperAntispyware kullanıyorum , ingilizce spyware ikazı veriyor demiş bir arkadaş. Ben de herhangi bir uyarı vermedi. Ativürüslerin tarama kodlarının farklılığından kaynaklı olabilir bu uyarı. Doğal durumlar bunlar.

    Bu arada 1 hafta sonra pc mi formatlıyacam o zaman yüklersem full yüklenirmi acaba?

  • İstediğimiz zaman yükleyebilmek için lisans veriyor musunuz?