Araçlar (Diğer) Güvenlik Programları Hediye ve Çekilişler Kampanyalar & Giveaways

Privacy Drive (20 Hediye Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-cop007 2-ahmbay88 3-nishi 4-vhick 5-Goodwin 6-halil_ 7-yasal62 8-yatruk 9-cloud27 10-Grr 11-mayur1991 12-Vitor Sequeira 13-Remove 14-Shishegar 15-Tamer Yaman 16-tamay doğar 17-mustafa 18-downlow 19-sillydinnerdance 20-Suy

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.cybertronsoft.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

www.cybertronsoft.com Sponsorluğunda sizlere $39.95 değerinde 20 adet Privacy Drive lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 06 Aralık 2012 Saat: 15.00

Privacy Drive, güvenli bir şekilde tüm önemli dosya ve klasörlerinizi saklamak için Sanal Disk ve “On-the-fly” Disk Şifreleme Teknolojisi kullanan, yetkisiz erişime karşı kişisel ve ticari bilgilerinizi koruyan güçlü ve kolay kullanımlı bir veri şifreleme yazılımıdır. Güçlü şifreleme algoritmalarına sahip olan yazılım, birden fazla şifreli sanal disk oluşturmanıza olanak sağlar.  Sanal diskler üzerindeki tüm verilerinizi şifrelenmiş biçimde saklanır. İsterseniz kaydettiğiniz veriler otomatik olarak şifrelenir.  Her dosya veya klasörü elle şifrelemek veya şifresini açmanız gerekmez.

 

 

Güçlü şifreleme algoritmalarına sahip olan yazılım, birden fazla şifreli sanal disk oluşturmanıza olanak sağlar.  Sanal diskler üzerindeki tüm verilerinizi şifrelenmiş biçimde saklanır. İsterseniz kaydettiğiniz veriler otomatik olarak şifrelenir.  Her dosya veya klasörü elle şifrelemek veya şifresini açmanız gerekmez.

İşiniz bittiğinde, sadece şifreli sanal diskinizin bağlantısını kesmeniz yeterlidir.  Tüm önemli dosya ve belgeleriniz anında korunacaktır. Şifreli bir birimde depolanan hiçbir veri doğru şifre kullanılmadan açılmaz. İçerideki tüm dosya sistemi (örneğin, dosya isimleri, klasör isimleri, her dosyanın içeriği, boş alan, meta veri, vb.) şifrelenir.

 

Ayrıca harici disk, USB Sürücü, Firewire sürücüler, bellek kartları için kullanabileceğiniz bu program ile yükleme, yedekleme ve taşıma, kopyalama işlemlerini yapabilir, CD/DVD veya başka herhangi bir taşınabilir depolama aygıtına yedekleyebilirsiniz. Privacy Drive kullanarak şifreli verileriniz her zaman güvende ve isterseniz her zaman yanınızda olacaktır.

Privacy Drive, AES 128-bit ve 256-bit endüstri standardı şifreleme algoritmalarına sahiptir. Microsoft Windows 8/7/Vista/XP/2012/2008/2003 (32/64-bit) üzerinde çalışır ve FAT16/FAT32/exFAT/NTFS dosyalarını destekler.

 

Başlıca Özellikleri:

Sanal Disk ve “On-the-fly” Disk Şifreleme Teknolojisine sahip.

AES 128-bit ve 256-bit endüstri standardı şifreleme algoritmalarını destekler.

Resim, video, belge, dosya ve klasörlerin her türlüsünü korur.

Korumalı dosyaların ve klasörlerin sınırı yoktur.

Normal sabit disk gibi dosyaları ve klasörleri şifrelemek için basitçe sürükle ve bırak.

Korumalı veriler taşınabilir. Şifreli birimleri harici sabit disklere, USB, Firewire sürücülere, hafıza kartlarına, CD / DVD ve ağ sunucuları üzerinde saklanabilir.

Ve çok daha fazlası …

 

 

Temel Avantajları:

Kolay kullanım

“On-the-fly” Disk şifreleme Teknolojisi ile Sanal Diski kullanarak basit ve güvenli şekilde verilerinizi koruyabilirsiniz.

Hız

Şifreleme algoritmaları hızlıca işlemlerinizi yerine getirir. Arka planda otomatik olarak çalışır ve güveliğinizi sağlar.

Güvenlik

Sektörünün güvenilir ve kanıtlanmış algoritmalarını kullanır. Seçilen algoritmalar arasında AES, kişisel ve ticari bilgileri korumak için ABD Federal Hükümeti’nin standart olarak NIST tarafından seçilen Gelişmiş Şifreleme Standardı’na sahiptir.

 

Sistem Gereksinimleri:
Intel / AMD veya diğer uyumlu işlemci

Microsoft Windows 8/7/Vista/XP/2012/2008/2003 (32/64-bit)

512MB RAM veya daha fazla

Kullanılabilir sabit disk alanı 8MB

 

——————————————————————————————————————————————————–

Yasal Programa Sizde Destek Olun…                     

Kampanya haberimizi tüm forum, blog …vs dahil  Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınıza eklerseniz çok memnun oluruz. İlginize teşekkür ederiz.

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Yasal Foruma üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın… (En yeni  kampanya haberleri ve ücretsiz programlar burada paylaşılıyor)

 
 

52 Yorumlar

Yorum Yap