Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler PDF Programları

Softdiv PDF to Image Converter (Hediye / Giveaway) 3 Gün

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Lisanslarınız firma tarafından hazırlanıp gönderilecektir.

www.softdivshareware.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekilişsiz kurasız USD 29.95 değerinde Softdiv PDF to Image Converter lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanya sonunda mail adreslerinize gönderilecektir.

Softdiv PDF to Image Converter, PDF dosyaları için tasarlanmış bir dönüştürücüdür. PDF dosyalarını PNG, JPG, BMP, GIF, TGA, TIFF, ICO, ve daha fazla resim formatlarına dönüştürebilir. Programın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanımı çok kolaydır. Adım adım kullanım sihirbazı talimatları size rehberlik ederek her işinizi kolayca halletmenizi ve programı rahatça sorunsuz kullanmanızı sağlıyor. PDF belgelerinizi resimlere dönüştürmek için bilgisayarınızda illaki Adobe Reader programının yüklü olması gerekmiyor.  Softdiv PDF to Image Converter tekli ve çoklu sayfaları destekler. PDF dosyalarını dönüştürürken önizleme yapabilir ve ona göre belgelerinizi resim formatlarına çevirebilirsiniz.  

PDF belgelerini ayrı ayrı veya bütün olarak toplu dönüştürebilirsiniz. Gelişmiş özellikleri sayesinde dönüştürmeleri özelleştirmek için seçenek içerir. Görüntüleri sabit bir klasöre veya istediğiniz bir konuma bırakabilir. PDF belgelerini daha kaliteli veya daha küçük dosya boyutu ile dönüştürebilirsiniz. Görüntü formatı özelliklerini özelleştirebilir, çıktı, klasör, görüntü genişliği, yükseklik, boy oranı ve DPI gibi ayarları düzenleyebilirsiniz.

Yazılım özellikleri:

  • Kullanım sihirbazı ile adım adım işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.
  • Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde hiç zorlanmadan programı kullanabilirsiniz.
  • Dönüştürmeden önce PDF dosyalarını önizleme yaparak ona göre dönüştürme yapabilirsiniz.
  • Ayrı ayrı PDF dosyası alma veya toplu dönüşüm için bütün olarak klasörden PDF belgelerini alabilirsiniz.
  • PDF dosyalarını sabit bir konumu veya istediğiniz bir bölüme dönüştürerek koyabilirsiniz.
  • Çıkış görüntü biçimi ayarlarını özelleştirebilirsiniz. Seçenek, genişlik, yükseklik, boy oranı ve DPI gibi
  • PDF (tekli ve çoklu sayfa) dosyalarını görüntü formatları EXR PNG, JPG, BMP, GIF, TIFF, ICO, JP2, J2C, PDF, TGA, WBMP, PNM, XPM vb. gibi formatlara dönüştürebilir.

Sistem Gereksinimleri:

Microsoft Windows XP, 2000, 2003, 2008, Vista, 7

Pentium 200 İşlemci

64 MB RAM

20 MB Sabit Disk Depolama

Buradan indirebilirsiniz / Download here

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

39 Yorumlar