Araçlar (Diğer) Güvenlik Programları Hediye ve Çekilişler

Privacy Drive (32 Hediye Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Rajesh Ghadye 2-Hakan. 3-vhick 4-Mustafa 5-Chuck 6-dobosz 7-Ovidiu 8-ramazan180 9-cihan 10-Mahmut 11-Lily 12-nishi 13-cloud27 14-Adnan 15-Halil İbrahim 16-muammer 17-Bejr Milos 18-azad 19-orhan 20-Bero 21-serdar 22-Mazhar 23-osvaldo luz 24-Murat Gökalp 25-kolyadenko 26-downlow 27-samsun_fizik 28-fatih tuna 29-Spacepixie 30-wufiko 31-kara 32-Serdar

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.cybertronsoft.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.cybertronsoft.com Sponsorluğunda sizlere $39.95 değerinde 32 adet Privacy Drive lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 09 Ekim 2012 Saat: 15.00

Privacy Drive, güvenli bir şekilde tüm önemli dosya ve klasörlerinizi saklamak için Sanal Disk ve “On-the-fly” Disk Şifreleme Teknolojisi kullanan, yetkisiz erişime karşı kişisel ve ticari bilgilerinizi koruyan güçlü ve kolay kullanımlı bir veri şifreleme yazılımıdır.

 

Güçlü şifreleme algoritmalarına sahip olan yazılım, birden fazla şifreli sanal disk oluşturmanıza olanak sağlar.  Sanal diskler üzerindeki tüm verilerinizi şifrelenmiş biçimde saklanır. İsterseniz kaydettiğiniz veriler otomatik olarak şifrelenir.  Her dosya veya klasörü elle şifrelemek veya şifresini açmanız gerekmez.

İşiniz bittiğinde, sadece şifreli sanal diskinizin bağlantısını kesmeniz yeterlidir.  Tüm önemli dosya ve belgeleriniz anında korunacaktır. Şifreli bir birimde depolanan hiçbir veri doğru şifre kullanılmadan açılmaz. İçerideki tüm dosya sistemi (örneğin, dosya isimleri, klasör isimleri, her dosyanın içeriği, boş alan, meta veri, vb.) şifrelenir.

 

Ayrıca harici disk, USB Sürücü, Firewire sürücüler, bellek kartları için kullanabileceğiniz bu program ile yükleme yedekleme ve taşıma, kopyalama işlemlerini yapabilir, CD/DVD veya başka herhangi bir taşınabilir depolama aygıtına yedekleyebilirsiniz. Privacy Drive kullanarak şifreli verileriniz her zaman güvende ve isterseniz her zaman yanınızda olacaktır.

Privacy Drive, AES 128-bit ve 256-bit endüstri standardı şifreleme algoritmalarına sahiptir. Microsoft Windows 8/7/Vista/XP/2012/2008/2003 (32/64-bit) üzerinde çalışır ve FAT16/FAT32/exFAT/NTFS dosyalarını destekler.

 

 

Başlıca Özellikleri:

Sanal Disk ve “On-the-fly” Disk Şifreleme Teknolojisine sahip.

AES 128-bit ve 256-bit endüstri standardı şifreleme algoritmalarını destekler.

Resim, video, belge, dosya ve klasörlerin her türlüsünü korur.

Korumalı dosyaların ve klasörlerin sınırı yoktur.

Normal sabit disk gibi dosyaları ve klasörleri şifrelemek için basitçe sürükle ve bırak.

Korumalı veriler taşınabilir. Şifreli birimleri harici sabit disklere, USB, Firewire sürücülere, hafıza kartlarına, CD / DVD ve ağ sunucuları üzerinde saklanabilir.

Ve çok daha fazlası …

 

 

Temel Avantajlar:

Kolay kullanım

“On-the-fly” Disk şifreleme Teknolojisi ile Sanal Diski kullanarak basit ve güvenli şekilde verilerinizi koruyabilirsiniz.

Hız

Şifreleme algoritmaları hızlıca işlemlerinizi yerine getirir. Arka planda otomatik olarak çalışır ve güveliğinizi sağlar.

Güvenlik

Sektörünün güvenilir ve kanıtlanmış algoritmalarını kullanır. Seçilen algoritmalar arasında AES, kişisel ve ticari bilgileri korumak için ABD Federal Hükümeti’nin standart olarak NIST tarafından seçilen Gelişmiş Şifreleme Standardı’na sahiptir.

 

———————————————————————————————————————————————————————-

Yasalprograma Sizde Destek Olun….

Kampanya haberimizi tüm forum, blog …vs dahil  Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınıza eklerseniz çok memnun oluruz. İlginize teşekkür ederiz.

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Yasal Foruma üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın… (En yeni  kampanya haberleri ve ücretsiz programlar burada paylaşılıyor)

55 Yorumlar

Yorum Yap