Güvenlik Programları Hediye & Çekilişler

Returnil System Safe Pro 2011 (Hediye 20 lisans)

Yazar admin

Returnil System Safe 2011 Pro gelişmiş bir anti-zararlı yazılımı ve sanallaştırma teknolojisini birlikte kullanır, yazılım İşletim sisteminizi kopyalayarak sanal bir PC ortamı oluşturur ve gerçek işletim sisteminizi riske atmadan, bütün işlemlerinizi sanal kopya üzerinden yürütürsünüz, bu sayede zararlı uygulamalardan etkilenmezsiniz. Sistemi yeniden başlattığınızda hiç bir belge kaybetmezsiniz.

Returnil System Safe  bir güvenlik uygulaması bilgisayarınıza bulaşmaya çalışan virüsleri Anti-malware ve anti-spyware gibi kötü niyetli yazılımları gerekli gerçek zamanlı koruması ile sisteminizden uzak tutuyor ayrıca Sanal Modu ile web’de dolaşırken veya bilinmeyen uygulamaları çalıştırırken size ekstra bir koruma sağlıyor.

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1.bbao 2-murat343434 3-malik76 4-namnam 5-yunus 6-quantum__07 7-dilemma21 8-a.sonmez 9-ipekk 10-marekonline5 11-beyoglu33 12-Conqueror55 13-norm_life 14-chewik52 15-ILOVE9TR 16-infinitedreamsxxx 17-kjb97 18-mikey 19-jacek 20-beynuri

Kazanan üyelerimizi tebrik ederiz. Mail adresleriniz firma yetkililerine gönderilmiştir. Lisanslarınız en kısa sürede mail adreslerinize gönderilecektir.

www.returnil.com’ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

returnil.com sponsorluğunda sizlere 20 adet Returnil System Safe 2011 Pro lisans’ı hediye ediyoruz, Üyelerimiz konu altına yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 21 Mayıs 2011 Saat: 15:00

İyi Şanslar. (Lütfen sadece 1 yorum yazınız)

 

Daha az Virüs
Mevcut sistemi  malware, virüs ve diğer kötü amaçlı programlar için Tarama, kolaylıkla virüslü dosyaları onarma,Gerçek zamanlı koruma.

Özgür ol
herhangi bir zarar görmeden sanal ortamda internetin karanlık köşelerde göz atın yeni ürünleri  test edin.

Basit Düzeltme
PC ‘nizi yeniden başlattığınızda tüm kötü ve  zararlı dosyalar bilgisayarınıza zarar vermeden sistemden uzaklaştırılsın ,PC’nizi güzel ve temiz kalsın.

Savunma Son Hattı
Uygulamalar başarısız olursa sisteminizin hala sorun veriyorsa ,sadece  sistem  geri yüklemek için istediğniz bir zamanı belirleyin ve virüssüz  bir PC’nin  keyfini çıkarın

Returnil System Safe Pro 2011 Özellikleri

Genell Ürün
Yeni geliştirilmiş bir arabirim
Sisteminizin temizlik koruma durumu
Bir ekrandan ana özellikleri yönetme

Sanal Mod
Sisteminizi Sanallaştırın koruyun.
Oturumu Her zaman geçerli Ya da Sanal Mod’da açın
Dosya Yöneticisi üzerinden dosyaları kurtarın
Gerçek ve sanal disk kayıt defteri araştırın

Önleyici – Çalıştır
Sadece gerçek diskten Güvenilen programları çalıştırın
Sadece güvenilir hizmetler çalışmasına izin verin
Tüm programların çalışmasına izin verin

Online Uzaktan Yönetim
Istemci özellikleri Düzenle
AV / Windows Güncellemeleri Çizelgesi
Istemci makinesi yeniden başlatın
Müşterilerine özel grupları oluşturabilirsiniz.

Programın 3 versiyonu bulunmakta Free,Home ve Pro buradan ulaşıp detaylı olarak inceleyebilir dilerseniz indirebilirsiniz.

XP / 2003 Server / Vista / 2008 Server / Windows 7

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle