Hediye & Çekilişler Sistem Temizleme

Windows 7 Manager (5 Hediye Lisans)

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazanlar aşağıdaki gibidir.

1-dream 2-freegrab 3-aysun 4-Kiki 5-muzaffer

Kazanan üyelerimizi tebrik ederiz. Lisanslarınız gönderilmiştir.

http://www.yamicsoft.com/‘a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

http://www.yamicsoft.com/ sponsorluğunda sizlere 39.95 USD değerinde  5 adet Windows 7 Manager lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 24 Mayıs 2011  Saat: 21:00 İyi Şanslar.. (Lütfen sadece 1 yorum yazınız)

Windows 7 Manager, ince ayar optimize, tamir ve Windows 7  temizlemeye yardımcı olan bir sistem aracıdır, sistem güvenliğini artırmak, sistem hatalarını gidermek, sistem hızını arttırmak ve tüm beklentileri karşılamak için tasarlanmıştır.

Bilgi
Ayrıntılı olarak sisteminve sisteminizdeki  tüm donanımın bilgilerine ulaşabilirsiniz, Windows’un kurulum anahtarı bulmanıza yardımcı olur Ofis ürünlerinin makinenizdeki süreçleri ve evrelerini tüm ayrıntıları ile  gösterir, Windows 7 Yöneticisi 1 tıkla otomatik olarak sistem temizle sunar ,Onarım Merkezi çeşitli sistem sorunları gidermek için size yardımcı olur.

Eniyileyici
Sistem hızını ve performansını artırmak için donanıma müdahale edin, pencere başlatma ve kapatma hızını arttırma, Windows başlangıç denetimi, kötü amaçlı yazılımlar ve virüsler tarafından  değiştirmek istenenleri kontrol edin başlangıç bileşenlerini geri yükleyin onarın,  sistem hizmetleri  Görevlerini izleyin, Program ile sistem performansını arttırmak için akıllıca bazı gereksiz sistem hizmetleri ve görevleri kapatın.

Temizleyici
Akıllı kaldırıcı ile  kalıntı dosyaları ve kayıt defteri girdilerini sistem programları silebilir, Sabit Disk alanını artırmak için gereksiz dosyaları bulup kaldırın,Çift Dosya Bulucu ile bilgisayarınızı tarayabilirsiniz Hangi dosya veya klasörde aynı büyüklük, isim ve düzenleme tarihine göre çift dosya var grafik olarak gösterilir ,Registry Cleaner ile hatalı kayıt defteri girdilerini denetler gerekenleri onarır, Registry Defrag ile kayıt defterini düzenler ayrıca Desktop Cleaner ile gereksiz ikonları ve dosyaları temizleyebilirsiniz.

Özelleştirme
Farenin sağ tuş menüsü, Windows’unuzun başlangıç ekranı, simgeler, masaüstü görünümü, OEM bilgileri gibi özellikleri değiştirebilirsiniz.

Güvenlik
Sistem Geri Yükleme seçenekleri ile Sistem bilgilerinizi dışarıya karşı gizleyerek güvenliğinizi arttırabilirsiniz,sürücüleri gizleme , kısıtlama yanında dosyalarınızı şifreleyebilirsiniz.


Sisteminizdeki açık portlarınızı kullanarak internet hızınızı iyileştirebilir, paylaşılan dosyaları kontrol edebilirsiniz. Gereksiz ve yanlış internet kısayollarını denetler,ağlar üzerinde kolayca IP adresinizi değiştirebilirsiniz.

Diğer Hizmetler
Sistem genel özelliklerini görüntüleyebilirsiniz, Siz bilgisayarınızın başında değilken sistemde ne olup bittiğini görebilir ve sistem genel görünüm ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle