Editör Seçimi Kampanyalar & Giveaways Program Kaldırıcı

Revo Uninstaller Profesyonel (1000) Hediye Lisans Anahtarı Bitti

Revo Uninstaller, sisteminizden kaldırmak ve izlerini tamamen yok etmek istediğiniz programlar için kullanabileceğiniz en etkili uninstaller uygulamalarından biridir. Yazılımın free ve profesyonel olmak üzere iki sürümü mevcuttur. Ücretsiz olan sürümünde dahi silme işlemlerini rahatllıkla yapabilirsiniz. 

Revo Uninstaller Pro ve Revo ile Program Kaldırma

Standart ve gelişmiş kadırma seçenekleri mevcut olamakla birlikte dilerseniz kapsamlı, yani tüm detaylarına varıncaya kadar tam tarama yaparak, uzaklaştırmak istediğiniz uygulamaların tüm verilerini yok eder. 

 

program kaldırıcı, program kaldırma

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Revo Uninstaller Pro kurulum sonrası sisteminizde kurulu olan uygulamaları listeliyor. Seçenekler veya bilgi için ikona sağ tıklayın ya da istediğiniz uygulamayı seçin. Revo Uninstaller’i kullanırken silinmesini istemediğiniz bir yazılımı yanlışlıkla sildiniz, hiç sorun değil! Yedekleme oluşturmak için size bir geri dönüşüm noktası oluşturur. Revo Uninstaller standart silme işlemlerini yürütmekle birlikte, kaldırdığınız uygulamaların bıraktığı kalıntıları, kayıt defteri girdilerini ve ek olan dosyalarınıda silerek tam bir silme işlemi gerçekleştirir. Programın tam kaldırma işlemleri sayesinde bilgisayarınızın ileriye dönük bir performans kaybı yaşamasını engellemiş olursunuz.

Revo Uninstaller en dikkat çekici bir diğer özelliği ise, virüslerin sisteminize olan saldırıları nedeniyle kapalı kaldığında size farklı bir arayüz alternatifi sunar. Bu ara yüz sayesinde yarım kalan silme işlemlerine buradan da devam edebilirsiniz. 

Revo Uninstaller en inatçı programları, araçları, eklentileri bile remove etmeyi sağlarken, kapanmayan pencere ve sayfaları büyük bir inatla güçlü bir şekilde kapatır. Şu ana kadar gerek kullanıcılar tarafından gerekse çeşitli testler ile ortaya çıkan sonuçlarda yazılımın popüleritesinin oldukça revaşta olduğu görülmektedir. Dünyaca ünlü en iyi uninstaller yazılımlarından biri olan IObit Uninstaller‘ den daha etkili olduğu açıktır.

Ek görevleri sayesinde bilgisayar performansına olabildiğince katkı sağlamakta. Yazılımın “AutoRun Yöneticisi” ile Windows açılışını denetleme imkanını yakalarsınız. Bu araç ile Windows’un başlangıç uygulamalarını listeleyebilir ve sisteminizin başlangıcında çalışmasını istemediğiniz uygulamaları devre dışı bırakarak PC açılış hızını arttırabilirsiniz. Gereksiz Dosya Temizleme işlemi sayesinde sisteminizde gereksiz yer kaplayan çöp dosyaları temizleyebilirsiniz.

revo uninstaller pro,Revo Uninstaller

Revo Uninstaller “İz Silici” özelliği ise, tıpkı sistem optimizsasyon araçları gibi kişisel bilgi güvenliğini sağlamakla birlikte, tarayıcıların önbelleğinde depolanan geçmiş dosyaları ve çerezleri de temizler. Revo Uninstaller ile Office yazılımlarındaki son kullanılan belge geçmişinide temizleyebilirsiniz. Revo son kullanılan belge geçmişi, arama geçmişi, başlat menü geçmişi gibi izleri sisteminizden silebilir.

Revo Uninstaller en sevilen bir diğer ve en beğendiğim özelliği “Avcı Modu” ise masaüstü ekranınızın hemen sağ üst köşesinde belirmekte ve sürükle bırak tekniği ile çalışmaktadır. Bu aracı, açık olan uygulamaların veya pencerelerin üzerine taşındığınızda kullanıcılara uygulama hakkında bilgi sağlamakta ve kaldırılması konusunda seçenekler sunmaktadır.

Revo Uninstaller, diğer uninstaller araçlarına nazaran, Registry üzerinde çalışarak geride hiçbir kalıntı ve dosya bırakmaz. Uygulamanın Hunter, Drag and Drop olamak üzere iki modu bulunmaktadır.

Hunter Mode, en beğenilen ve kullanımı kolay masaüstünde tıpkı bir kamera ekranı gibi görüntüsü olan ikonunu sürükleyip masaüstünüzden silmek istediğinizin üzerine veya kapatmak istediğiniz sayfanın üzerine getiriyorsunuz. Revo Uninstaller’in bu özelliği yüklenmiş programlar arasında gözükmeyen inatçı uygulamalar için de etkilidir. Revo Uninstaller’ın Drag and Drop modu ise Hunter moduna benzer üzerinde yanan bir ateş resimli bir ikon bulunmakta. Kısaca söylemek gerekirse bu uygulama tüm dünyada beğeni gören ve en iyi uninstaller arasında yer alan, bir bilgisayar için en gerekli araçlardan biridir.

Revo ücretsiz 1000 Lisans Kodu

Bitti.

8 Yorumlar

Yorum Yap