Araçlar (Diğer) Güvenlik Programları Hard Disk Hediye ve Çekilişler

Rohos Disk Encryption (5 Hediye Lisans)

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-bongo 2-azad 3-gulahmet 4-Antananarivo 5-Dark

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adresinizde olacaktır.

www.rohos.com sponsorluğunda sizlere £29,00 değerinde 5 adet  Rohos Disk Encryption Lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 25 Mayıs 2012 Saat: 14.00

Rohos Disk Encryption programı ile bilgisayarınızda veya USB flash sürücünüzde, gizli ve korumalı bölümler oluşturabilir ve bu bölümleri şifre ile koruma altına alabilirsiniz. Ayrıca program İnternet uygulamalarına erişimi kilitlemenize izin verir. Hassas dosyalarızı ve özel verilerinizi bilgisayarınızda veya USB sürücünüzde oluşturduğunuz gizli bölümlerde koruma altına alabilirsiniz. Yazılımın Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

 

Anında Güçlü  Disk Şifreleme

Rohos disk, NIST onaylı AES şifreleme algoritması, 256 bit şifreleme  kullanır. Şifreleme otomatik ve anında gerçekleşir.

Veri Kaybı Riski Yoktur

Eğer şifrenizi unuttuysanız veya USB anahtarını kaybettiyseniz program Partition parola sıfırlama seçeneği sağlar.

Kolay kullanım

Rohos, kolay kullanımı önemser. İlk Şifreli Sürücü sistem başlangıçında tek bir tıklama veya otomatik olarak açılabilir.

Klasör Gizlemek

Yerel ya da ağ kullanıcıları tarafından bilgisayarınıza Google Chrome, Firefox, Skype vb. gibi İnternet uygulamalarının yetkisiz erişimini AES 256 güçlü şifreleme çözümü ile engelleyerek güvenlik sorunlarını çözümleme imkanı tanır.

Sınırsız Şifreleme Kapasitesi

Ağ depolama, USB flash sürücü veya DVD-ROM üzerinden sınırsız sayıda ek şifreli sanal sürücüler oluşturabilir. Sanal sürücü boyutları sınırsızdır. Her güvenli sürücü açmak için bir kısayol atayabilirsiniz.

Taşınabilir Güvenlik Çözümü

USB flash sürücünüzde korumalı bir bölüme herhangi bir bilgisayardan da erişebilirsiniz. Rohos  portatiftir.

MS Office Ayarları

Ofis belgelerini koruma altına alarak şifreleyip kaydedebilirsiniz. 

Yönetici Haklarına İhtiyacınız Yok

Yönetici haklarına gerek  kalmadan Rohos Disk Browser ile herhangi bir konuk bilgisayarda USB flash sürücü veya DVD-ROM sanal sürücüsüne erişebilirsiniz.

Masaüstünde Güvenli Kısayollar

Şifrelenmiş belge  kısayolları için endişelenmeyin. Güvenli sürücü  kapalı konuma geçtiğinde Rohos masaüstü otomatik olarak bunları gizler.

Genişletilebilir Sanal Sürücüler

Rohos Disk ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir zamanda (sadece NTFS formatında ki bölümler için)  sanal bir şifrelenmiş bölüm sağlar.

Dosya Kıyıcı

Sağ tıklayarak herhangi bir dosya veya klasörü kolayca parçalamak için Rohos Disk’in içine taşıyabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:

Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 + Windows 7 (x32, x64)

———————————————————————————————————————————————————————

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Kampanya haberimizi Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınızı eklerseniz çok memnun oluruz, ilginize Teşekkür ederiz.

Yasal Forum‘a üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın…

46 Yorumlar

Yorum Yap