Araçlar (Diğer) Deneme Editör Seçimi

Steganos Tuning PRO: Profesyonel Windows Ayarları Yapma

Steganos Tuning PRO nedir? Hızlı bir PC performansı için toptan ve güçlü bir çözümdür. Berlin güvenlik yazılım uzmanı Steganos, 19 Ocak 2017 tarihinde Windows optimizasyon sektöründe Steganos Tuning PRO adlı yeni bir ürün portföyünü geliştirerek bu alandaki ürün yelpazesini genişlettiğini söylüyor. Program, yalnızca profesyonellerin bildiği ince Windows ayarlarını dahi kullanıcı odaklı basitleştirerek en kolay bir şekilde yönetimine imkân tanır. Windows hizmetlerinin konfigürasyonunun yanında, kapsamlı dosya yönetimi, çeşitli güç seçenekleri yönetimi, Windows kayıt defteri ve sabit disklerinin birleştirilmesi gibi önemli konuları kapsıyor.

Steganos Tuning PRO’nun özelliklerine inceleyecek olursak:

  • Windows ince ayarlarının optimizasyonu
  • Üç cihaz için lisans anahtarı
  • Yedi güne kadar ücretsiz deneme
  • Otomatik sürücü güncellemeleri
  • Veri silme ve veri kurtarma
  • Fiyat: 49.95 €
  • Sabit disklerin ve kayıt defterinin birleştirilmesi
  • Daha fazla detay için: https://www.steganos.com/en/steganos-tuning-pro

a

Otomatik Pilot

Otomatik pilot, arka planda çalışır ve bilgisayar sorunları tespit ederek gerçek zamanlı uyarır.

b

SmartCleaner

220’den fazla programı temizler, çöp verilerini kaldırır.

c

SmartTurbo

Windows’u% 40 daha hızlı başlat

d

SmartUpdate

35.000’den fazla sürücü ve program için otomatik güncelleme

Steganos Tuning PRO ile Uzman bilgisi olamadan Windows’unuzu yönetin

“Steganos CEO’su Joachim Heng; Steganos Tuning PRO, deneyimsiz kullanıcıların bile Windows’u en iyileştirilmiş ayarlarla hızlı ve güvenli bir hale getirerek faydalanabileceği etkin bir uygulamadır. Güvenlik yazılımında olduğu gibi, yazılımı tasarlarken basit, sezgisel kullanışlılığa dikkat ettik ”

Steganos Tuning PRO

Steganos Tuning

SmartCleaner
SmartCleaner Tuning PRO ile kullanıcılar, bilgisayarlarını eski sürümlerindeki gibi karışıklık yaşamadan Windows kayıt defterini rahatlıkla onarır ve birleştirirler. Bu, sistemin erişim hızlarını iyileştirmekle birlikte ve hizmet ömrünü uzatır. Multimedya Veri Yöneticisi ile istenmeyen ve belleği dolduran görüntüler, videolar ve müzik gibi büyük dosyalar tanımlanabilir ve silinebilir. SmartCleaner alanındaki diğer iki önemli modülü, güvenli ve kontrollü olarak dosya silinmesine katkıda bulunur.

SmartTurbo
Herhangi bir Tuning PRO kullanıcısı, sistemin otomatik başlatma davranışını ve Windows ayarlarını derinlemesine bilgi olmadan ve hiç bir risk almadan optimize edebilir. Gereksiz hizmetlerin devre dışı bırakılması ve Windows ince ayarlarının yapılması, performansın önemli ölçüde artmasına neden olur. Sistemi ayarlamanın yanı sıra, SmartTurbo yazılımı kısmı, kullanıcının gizliliğini korumak ve tanımlamayı ve hatta izlemeyi önlemek için Internet Ayarlama özelliğini kullanır. Ayrıca, akıllı birleştirme sürücüler için erişim sürelerinin ve dolayısıyla geliştirilmiş sistem performansının geliştirilmesine katkıda bulunur.

SmartUpdate
SmartUpdate bölümü ile zaten yüklü olan programlardaki güvenlik açıkları yamaları ve güncellemeleri kullanarak kapatılabilir. SmartUpdate sistemdeki tüm programları denetler ve tek bir tıklamayla güncel olmayan sürücüleri güncelleme seçeneği sunar. Mevcut yazılım güncellemelerini otomatik olarak indirirken (ATI, NVIDIA, INTEL vb.) PC hızını ve kararlılığını geliştirir. Buna ek olarak, SmartUpdate, artık gerekli olmayan programları izlemek ve kaldırmak için kullanılabilir; böylece engellenen kaynakları boşaltabilir ve bilgisayarınızın daha hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlayabilir.

Bir yazılım paketi, üç lisans
Steganos Tuning PRO ile üç Windows kurulu bilgisayarı yönetebilirsiniz.

Fiyatlar ve doluluk
Steganos Tuning PRO artık ana sayfadan indirilebilir. Yazılımın fiyatı49.95 $ olup, 7 gün boyunca ücretsiz olarak kullanılabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri
Microsoft® Windows® 10, 8 veya 7: en az 1 GB RAM (32 ve 64 Bit), 100 MB depolama alanı ve İnternet bağlantısı.

Steganos Software GmbH hakkında
Steganos yaklaşık 20 yıldır dijital gizlilik koruması için bir kriter olmuştur. 1997’de Almanya’da kurulan şirket, Steganos Privacy Suite, Steganos Password Manager, Steganos Safe ve Steganos Online Shield VPN gibi tanınmış güvenlik ürünlerini üretmektedir.
Daha fazla bilgiyi www.steganos.com adresinden edinebilirsiniz.

Steganos Tuning PRO indir

HEMEN İNDİR

Yorum Yap