Ücretsiz Program İndir Veri Kurtarma

Stellar Phoenix Mac Data Recovery – Programı İndir

blank
Yazar admin

Stellar Phoenix Mac Data Recovery, Mac sistemler için oluşturulmuş en iyi veri kurtarma yazılımlarından biridir. Yanlışlıkla veya bir sistem hatasına bağlı olarak HFS, HFS +, FAT, ExFAT ve NTFS formatındaki dosya sistemlerinden silinen belgeler, fotoğraflar, müzikler ve videoları güvenli ve sorunsuz biçimde kurtarmanızı sağlar. Stellar Phoenix Mac Data Recovery ile Time Machine yedekleme sürücüsünde yaşanabilecek sorunlar nedeniyle oluşabilecek veri kayıplarını bile geri getirebilirsiniz. Silinen önemli verilerinizi geri kazanmak, çeşitli Mac dosyalarını kurtarmak istediğinizde gerekli her tür desteğe birkaç tıkla ulaşmış olacaksınız.

  • IMac, MacBook Pro, Air, Mac Mini ve Mac Pro’daki tüm kayıp verilerinizi kurtarın.
  • Erişilmeyen disk bölümleri için RAW Kurtarma işlemi ve Şifreli disklerden veri kurtarma  – YENİ
  • Disk hatalarından sonra Mac OS X için eksiksiz veri kurtarma sağlar.
  • Time Machine sabit sürücüsünden silinen yedek dosyaları kurtarır. – YENİ

Stellar Phoenix Mac Data Recovery

Stellar Phoenix Mac Data Recovery’nin Temel Özellikleri

Mac Sistemlerden Veri Kurtarın

Stellar Phoenix Mac Data Recovery, erişemediğiniz disk bölümlerinden verilerinizi kurtarmanızı sağlayacak çok çeşitli ve yararlı özellikler sunan profesyonel bir veri kurtarma yazılımıdır. Belge, fotoğraf, müzik veya video gibi tüm silinmiş önemli verilerinizi bu veri kurtarma yazılımı ile kolayca geri getirebilirsiniz. Sürücü biçimlendirme, yanlışlıkla veri silme, virüs saldırısı ve benzeri felaketlerden dolayı yaşanacak tüm veri kayıpları için çözüm sunmaktadır. Kayıp verilerinizi kurtarmak için tüm sabit sürücünüzü gelişmiş teknikler kullanarak tarar ve tüm önemli verilerinizi kolaylıkla kurtarmanıza olanak tanır.

Çöpten Sildiğiniz Dosyaları Geri Getirin

Yazılım, kalıcı olarak silinen verilerin tekrar geri yüklenmesini başarılı bir şekilde sağlayabilmesi için özel algoritmalar tarafından desteklenmektedir. Mac’te, silinen veriler, sistemden kalıcı olarak temizlenene kadar ‘Çöp Kutusu’ içinde saklanır. Ancak, bir “Command + Shift + Option + Delete” komutu ile veriler Mac’ten kalıcı olarak silinebilir. Stellar Phoenix Mac Data Recovery ise birkaç tıklamayla dosyalarınızı tekrar geri getirecektir. Ayrıca, silinmiş tüm öğeleri orijinal dosya adlarıyla geri yükler, böylece onları kolayca tanıyabilirsiniz.

Erişilmeyen Bölümlerden Veri Kurtarın

Mac’inizde mevcut disk bölümlere erişim sorunları yaşanabilir. Bu bölümlere erişmek ve önemli verilerinizi kurtarmak için de Stellar Phoenix Mac Data Recovery programını kullanabilirsiniz. Bu güçlü yazılım, herhangi bir HFS, HFS +, FAT, NTFS veya ExFAT dosya formatında biçimlendirilmiş sürücüdeki bozuk, hasar görmüş, silinen birimleri bulmanıza ve yeniden oluşturmanıza yardımcı olur. Yazılım, iMac, Mac Pro, MacBook Pro, MacBook Air veya Mac Mini’nizdeki silinmiş bölümleri tekrar kullanılabilir bir duruma getirebilir. Eğer, Mac’inizde bir veya daha fazla bölüm bulunmazsa, yazılım ile erişilemeyen bu bölümlerden verilerinizi tümüyle kurtarabilirsiniz.

Kayıp Medya Dosyalarınızı Geri Kazanın

Sürücü biçimlendirme, yanlışlıkla silme, virüs saldırısı gibi tehditler ve felaketler, değerli verileriniz için sürekli olarak bir tehlike teşkil etmektedir. Stellar Phoenix Mac Data Recovery programı ile her kötü duruma hazır olduğunuzun rahatlığını yaşayın. Gelişmiş tarama tekniği, silinen fotoğraflar, müzik ve videolar için tüm sabit sürücüyü tarayarak tüm medya verilerinizin rahatlıkla kurtarılmasını mümkün kılmaktadır.

Mac’de Harici Sabit Disk Sürücüden Veri Kurtarın

Stellar Phoenix Mac Data Recovery, HFS, HFS +, NTFS, FAT veya EXFAT formatında biçimlendirilmiş sabit disk sürücüsünden kayıp veya silinmiş verileri kurtarmayı mümkün kıldığı gibi, ayrıca harici bir sürücüyü Mac’e bağlayarak veri kurtarmayı da mümkün kılmaktadır.  

Gelişmiş Tarama Modları

Yazılımın farklı tarama modları mevcuttur ve bu iki moddan birini seçebilirsiniz. Yanlışlıkla Çöp Kutusu’nu boşaltarak verilerinizi kaybettiyseniz, “Hızlı Tarama” yaparak silinen dosyalarınızı hızlı bir şekilde geri getirebilirsiniz. Ancak, disk biçimlendirmesi veya bozulması sonucunda önemli verileriniz silinmişse, eksik verileriniz tekrar geri getirmek için daha derinlemesine bir “Gelişmiş Tarama” yapılabilir. Gelişmiş Tarama, hızlı taramadan biraz daha zaman alabilir, ancak daha iyi sonuçlar garanti eder.

Ham Veri Kurtarma Özelliği

Mac’inizin disk bölümleri ciddi hasar gördüyse veya bozulmuşsa ya da farklı veri kurtarma seçenekleri ile tatmin edici sonuçlar elde etmediyseniz, o zaman “RAW Recovery” özelliğini başlatmayı seçebilirsiniz. Stellar Phoenix Mac Data Recovery, ham kurtarma özelliği ile Mac’teki kayıp verileri farklı türdeki imza eşleştirme ilkesine dayanarak bulmaya çalışır. Yazılım, erişilemeyen verileri geri kazanmak için 122’den fazla farklı dosya türünü belirleyerek buna göre bir eşleştirme yaparak verileri kurtarabilir.

BootCamp Bölüm Kurtarma

Mac’inizdeki BootCamp bölümü silinmiş, hasar görmüş veya bozuksa, bu sorunu Stellar Phoenix Mac Data Recovery ile kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz. Mac’teki NTFS bölümlerinden sorunsuz olarak veri kurtarmayı desteklemektedir. Ayrıca, Mac’inizde standart bir Boot Camp ikili disk kurulmasa bile bu veri kurtarma özellikleri çalışmaktadır.

Bozuk CD / DVD’lerden Medya Verilerinizi Kurtarın  

Sürekli kullanılan CD ve DVD’lerde zamanla çiziler oluşabilir. Oluşan her çizik, CD / DVD’lerde saklanan verilerin bir bölümüne erişilememesine neden olur. Yazılım, hasar görmüş veya yanlış yazılmış optik depolama ortamlarından (CD, DVD) tüm verileri orijinal içeriğinde herhangi bir değişiklik yapmadan sorunsuz bir şekilde kurtarabilir. ISO 9660, Joliet, UDF, HFS ve RockRidge gibi tüm optik medya dosya sistemleriyle çalışır.

Time Machine’den Veri Kurtarma

Her ne kadar Mac sistemlerin yedekleme özelliği olan Time Machine Backup önemli verilerinizi yedekleyebiliyorsa da, acil durumlarda başvuracağınız yedeklemeleri depoladığınız sürücüde yapısal olarak hasarlar oluşabilir. Maalesef böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız, yapmanız gerekenler aslında oldukça basit. Yedekleme yaptığınız sürücünüzü Mac’inize bağlayın ve Stellar Phoenix Mac Data Recovery’yi çalıştırın. Yazılım, Time Machine sürücüsünü normal bir sabit disk olarak görür ve tüm önemli verilerinizi kurtarmak için tüm veri kurtarma seçenekleri size sunar.

Şifreli Diskten Veri Kurtarma

Şifreli, hasar görmüş, bozuk bir sabit sürücünüz varsa, sonsuza dek verilerinizi kaybettiğinizi düşünmeyin. Şifrelenmiş sabit disklerden veriler kurtarmak çok kolay. Sürücüyü Mac’inize bağlayın ve yazılımı başlatın. Ardından, sürücünün kilidini açmak için şifreyi girin. Gerekli olan şifreyi girdikten ve kilidini açtıktan sonra silinmiş, biçimlendirilmiş ve erişilemeyen dosyaları kurtarabilirsiniz. Fakat sürücü şifrenizi doğru girerek sürücünün kilidini açmazsanız, silinen dosyaları tarayıp kurtaramazsın.

Diskin İmajını Çıkarın

Stellar Phoenix Mac Data Recovery, Mac sistemler için kusursuz bir veri kurtarma desteğinin yanı sıra, ayrıca size Mac sabit sürücünüzün tüm imajını yaratma ve bu imajı gelecekteki kullanımlar için saklama şansı da sunmaktadır. Disk görüntü dosyasını (.DMG) sabit sürücünüzde veya herhangi bir harici sürücüde saklayabilir ve daha sonra bu yazılımı kullanarak Mac’de veri kurtarma için kullanılabilirsiniz.

Sistem Başlangıç Diski Oluşturun  

Mac’ınız önyükleme birimi hasar gördüğünde veya bozulduğunda Mac’ınız açılmayacaktır. Stellar Phoenix Mac Data Recovery, böyle durumlarda kullanabileceğiniz bir önyüklenebilir sistem başlatma DVD’si ile kullanılabilir. Başlangıç diskini kullanarak Mac’i önyükleyip tüm verilerinizi kurtarmak için veri kurtarma yazılımını çalıştırabilirsiniz.

Geliştirilmiş Arayüz ve Ek Özellikler

Akıllıca tasarlanarak, basit bir kullanıcı arayüzü ile donatılmış olan Stellar Phoenix Mac Data Recovery, piyasada bulunan diğer veri kurtarma yazılımlarından daha rahat ve kolay bir kullanım sunar. Her adımda ayrıntılı talimatları sayesinde, deneyimsiz kullanıcıların bile bu gelişmiş yazılımı kullanmalarını kolaylaştırır. Buna ek olarak, S.M.A.R.T ve “Minimum RAM kullanımı” gibi özellikler ile size sabit sürücünüzün durumunu bildirir.

Önizleme Yaparak Kayıp Verilerinizi Bulun

Bulunan verilerinizi başka bir sabit disk sürücüsüne kaydetmeden önce tüm kurtarılabilir dosyaların önizlemesini görebilirsiniz. Ücretsiz önizleme özelliğini kullanarak, bulunan hangi verilerin seçilerek kurtulması gerektiğine siz karar verebilirsiniz.  Ayrıca Yazılım, Mac’in donmasını önlemek için bulunan verilerin güvenlik modunda önizlemesine de imkân tanıyor.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Mac OS Sierra 10.12, 10.11, 10.10, 10.9, 10.8, 10.7 & 10.6

Güncel Sürüm: 7.1

Web Sayfa: https://www.stellarinfo.com/data-recovery-mac.php

Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Fransızca, Hollandaca, İtalyanca, İspanyolca

Satış Fiyatı: $99

Stellar Phoenix Mac Data Recovery indir

PROGRAM İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak