Veri Kurtarma

Stellar Phoenix Photo Recovery Foto Kurtarma (Win & Mac)

Yazar admin

Stellar Phoenix Photo Recovery, silinen fotoğraflarınızı, video ve müziklerinizi kurtarmanızı sağlayan bir veri kurtarma programıdır. Yazılımın, hem Windows hem de Mac sistemler için sürümleri mevcuttur. Günümüzde sosyal medya kullanımının artması ile yaşantımızın büyük bir çoğunluğunu internet ortamında paylaşımlar yaparak geçirmeye başladık. Sevdiklerimizden gelen veya bizlerin paylaştığı fotoğraflar, müzikler ve videolar bizim için çok değerli birer anı. Peki, tüm bu değerli medya dosyalarımız yanlışlıkla silinir, depoladığımız cihazlar bozulursa ne yaparız diye hiç düşündünüz mü? Tüm biriktirdiğimiz medya verilerimiz yani anılarımız biranda yok olabilir. Bu kötü senaryonun sonunu güzel bitirmek aslında bizim elimizde. Stellar Phoenix Photo Recovery ile anılarınızın yok olmasını engelleyebilirsiniz. Yazılım, kapsamlı bir veri kurtarma aracıdır. Dijital kameralar, SD hafıza kartları, harici depolama cihazları, USB’ler ve sabit sürücülerden silinmiş tüm medya dosyalarınızı kurtarmanıza imkân sunar. Kötü senaryoları değiştirerek mutlu bir sonla bitirmek artık sizin elinizde.

  • Dijital kameralar, hafıza kartları ve tüm dâhili ve harici cihazlardan fotoğraflarınızı kurtarabilir.
  • Kaybolan veya silinen MXF filmleri, HD-MOV ve Adobe EPS dosyalarını hızlıca geri getirebilir.
  • 100’den fazla multimedya dosya türünü kurtarmayı desteklemektedir.
  • Biçimlendirme veya depolama ortamının bozulması nedeniyle kaybolan tüm fotoğraflarınızı kurtarın.
  • Silinen fotoğraflarınızı özgün tarih-saat, kamera modeli, adı ve dosya adlarıyla eski haliyle geri getirecektir.
  • GoPro, Canon, Nikon, Fuji, Kodak, Leica, Sony gibi tüm dijital fotoğraf makinesi markalarından silinen fotoğraflarınızı kurtarabilirsiniz.

Stellar Phoenix Photo Recovery’nin Temel Özellikleri

Silinen Fotoğraflarınızı Kurtarın

Stellar Phoenix Photo Recovery, dijital kameralar, hafıza kartları, sabit ve flash sürücülerden silinmiş tüm fotoğraflarınızı kurtarabilir. FAT32, ExFAT ve NTFS dosya sistemleri için geliştirilmiş destek sayesinde, yazılım, mantıksal bir sürücüden, disklerden ve farklı depolama ortamlarından kurtarma yapmanıza olanak tanır. Yazılım, kaybolan veya silinen her türlü fotoğrafı kurtarmanız için gereken tüm desteği size sunacaktır.  

Müzik ve Video Dosyalarınızı Kurtarın

Stellar Phoenix Photo Recovery, sabit diskler, hafıza kartları ve diğer depolama ortamlarından silinmiş video ve müzik dosyalarınızı kurtarma özelliğine de sahiptir. AVI, ASF, F4V, WMV, MP4, MOV formatındaki videolarınızın yanı sıra RPS, OGG, MP3, WMA gibi formattaki müziklerinizi de kurtarabilirsiniz. Ayrıca, kurtarılacak videonun ve müzik dosyalarının önizlemesini görebilir ve bunları istenen bir yere kaydedebilirsiniz.

SD Kartlardan Veri Kurtarın

Hasarlı, bozulmuş, erişilemeyen hafıza kartları, flash kartlar, SD kartlar (Mini, Micro, SDHC ve SDXC), Smart Media kartlar, MMC ve CF Kartlarından silinmiş tüm medya verilerinizi kurtarabilirsiniz. Desteklenen kamera markaları arasında; Sony, Nikon, Canon, Samsung, Pentax, Minolta, Kodak, Sigma, Fuji, Olympus, Epson, Mamiya ve Panasonic bulunmaktadır. Ayrıca, biçimlendirilen bir SD karttan veri de kurtarabilirsiniz.

Erişilmeyen Medya Dosyalarına Ulaşın

Zaman içinde, kullanıma bağlı olarak cihaz hafızalarında veya hafıza kartlarında hasarlar meydana gelebilir. Oluşabilecek herhangi bir tür hasar genellikle cihazda veya hafıza kartında saklanan verilere erişilmeyi engeller. Stellar Phoenix Photo Recovery ile, tüm bu sorunlu depolama birimlerine erişerek önemli verilerin kaydedilebilmesi için tümünün veya seçilen bir ortam aralığının görüntüsü (kalıbını) oluşturabilirsiniz. Bu görüntü, daha sonra yazılım aracılığıyla verileri kurtarmak için kullanılabilir.

Sabit Diskin Belirli Bir Bölümünü Taratın

Yazılım, sabit sürücünün veya farklı bir depolama biriminin yalnızca istediğiniz bir bölgesini taramanıza olanak sağlar. Böylece daha hızlı bir tarama gerçekleştirebilir ve bulunan medya dosyalarını önizleme yaparak kurtarabilirsiniz. Yalnızca istenilen dosya türleri için ortamı taramak da mümkündür. Bu seçenek, kaybolan bir fotoğrafın / resmin dosya türünü seçerek daha hızlı ve kolay bir şekilde veriyi kurtarmanızı sağlayacaktır.   

Farklı Dosya Türleri İçin Önizleme Desteği

Herhangi bir veriyi kurtarmadan önce, silinen dosyaları veya klasörleri görüntüleyebilmeniz için üç farklı önizleme desteği sunar. Klasik listeleme ile, dosyaları / klasörleri sabit diskte olduğu gibi listeler, Dosya Listesi’nde de dosya / klasörleri medya türüne (örneğin, belge, ses, video, arşiv vb.) göre listeler ve size istediğiniz listeden, sıralanmış türlere göre kayıp verilerinizi seçerek kurtarma seçeneği sunar.

Geliştirilmiş Kullanıcı Arabirimi ve Özelleştirilebilir Seçenekler

Bu yazılımın en iyi fotoğraf kurtarma yazılımları arasında kabul görmesinin bir başka nedeni ise kullanıcı dostu olmasıdır. En son sürüm ile, yazılımın kullanımını daha rahat kılmak için yeni ve geliştirilmiş bir arayüz sağlanmıştır. Daha iyi önizleme seçeneklerine ek olarak, tarama sonuçlarını görüntülemek için daha fazla görünüm ve fotoğraflar için yakınlaştırma / uzaklaştırma seçenekleri eklenmiştir.  Daha fazla veri kurtarmak için dosya ve klasörleri kontrol etme seçenekleri gibi özelleştirilebilir birçok özellik sağlanmaktadır.

Geliştirilmiş Tarama Motoru ile RAW Recovery Desteği

Yazılım, normal kurtarma seçeneklerinin tatmin edici sonuçlar vermemesi durumunda RAW Recovery özelliği ile veri kurtarmayı destekler. RAW kurtarma, verilere ait imzaların tanınma ilkesine göre çalışır ve kayıp / silinen dosyaları kurtarmak için daha derin bir tarama gerçekleştirir. Geliştirilmiş tarama motoru, dosyalarınızın ve klasörlerin hızlı bir şekilde bulunmasını sağlar. Kayıp tüm verilerinizi doğru bir şekilde geri getirebilirsiniz.

2 TB’dan Daha Fazla Depolama Alanından Verilerinizi Kurtarın

Piyasada bulunan ücretsiz fotoğraf kurtarma yazılımlarının büyük kısmı, büyük depolama kapasitelerine sahip cihazlarla düzgün çalışmamaktadır. Stellar Phoenix Photo Recovery ise silinen medya dosyalarınızı, 2 TB ve daha büyük boyutlardaki depolama cihazlarından kurtarmanızı sağlayabilir.

Stellar Phoenix Photo Recovery

Not: Diğer sürümleri olan Stellar Phoenix Mac Data Recovery ve Stellar Phoenix Data Recovery linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows: 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP

Mac OS Sierra: 10.12, 10.11, 10.10, 10.9,10.8,10.7 & 10.6

Güncel Sürüm: 7.0

Web: https://www.stellarinfo.com/digital-media-recovery.php

Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca

Satış Fiyatı: $59,99

Stellar Phoenix Photo Recovery indir Windows

PROGRAM İNDİR

Stellar Phoenix Photo Recovery indir Mac

PROGRAM İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak