Virtual Serial Port Driver ile Sanal Seri Port Sürücüleri Oluştur (1 Hediye)
Hediye & Çekilişler İnternet

Virtual Serial Port Driver ile Sanal Seri Port Sürücüleri Oluştur (1 Hediye)

Virtual Serial Port Driver, bilgisayarınızda sanal seri port sürücüleri oluşturmanızı sağlayan bir yazılımdır. Bu yazılımı kullanarak sanal seri port bağlantı noktaları oluşturabilir ve istediğiniz cihazlarla veri alışverişinde bulunabilirsiniz. Oluşturulan sanal seri portlar, gerçek portlar gibi sorunsuz çalışacaktır. İhtiyaç duyduğunuz kadar sanal port çiftleri oluşturup kullanabilirsiniz.

MERHABA, ŞİMDİ SİZLERE ELTİMA.COM A AİT SANAL SERİ PORT SÜRÜCÜLERİ OLUŞTURABİLECEĞİNİZ VE DEĞERİ 139,95 $ YANİ 500 KÜSÜR TL OLAN (1 ADET) VİRTUAL SERİAL PORT DRİVER YAZILIMINI HEDİYE EDİYORUZ. ÇEKİLİŞE KATILABİLMEK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN AŞAĞIDAKİ ÇEKİLİŞ ARACINI KULLANARAK PAYLAŞIM BEĞENİ VB. YAPMANIZDIR. ARACIN FAZLA KULLANIMI PUANINIZI VE DOLAYISYLA KAZANMA ŞANSINIZI ARTTIRACAKTIR.

Çekilişimiz sonlanmıştır. Kazanan kullanıcımız aşağıdadır.

Virtual Serial Port Driver ile sanal COM port sürücüsü, sanal seri portlar oluşturabilir ve bu portları modem kablosu ile birbirlerine bağlayabilirsiniz. Bağlı çiftin her iki ucundaki uygulamalar, verileri bağlantı noktaları arasında transfer edecektir.

Tüm sanal seri bağlantı noktaları, sistemdeki tüm ayarları taklit ederek tam olarak gerçek seri bağlantı noktaları gibi çalışacaktır. İstediğiniz kadar çok sanal bağlantı noktası oluşturabilirsiniz. Virtual Serial Port Driver yazılımı sayesinde artık seri bağlantı noktası sıkıntısı olmayacak ve masanızı dolduran ek bir donanıma da gerek duymayacaksınız.

Virtual Serial Port Driver

İstediğiniz Sayıda Sanal COM Bağlantı Noktası Oluşturun

Virtual Serial Port Driver, sınırsız sayıda sanal seri bağlantı noktası oluşturma olanağı sunar. Oluşturulan bağlantı noktaları Aygıt Yöneticisi’ndeki “bağlantı noktaları” grubunda bulunur ve yüklediğiniz tüm yazılım ve donanımlar kolayca görülerek tanınacaktır. Hangi uygulamanın tanımlı bağlantı noktasına erişmesini istiyorsanız bunu kolayca ayarlayabilirsiniz. Böylece hiçbir gerçek donanım seri portu işgal edilmez.

Virtual Serial Port Driver Hangi Özelliklere Sahip?

 • İstediğiniz sayıda sanal seri bağlantı noktası oluşturabilme.
 • Gerçek seri portları kullanmanız gerekemez.
 • RDP kullanıcılarının her kullanıcı oturumunda aynı ada (örneğin, COM1) port oluşturmasına izin verir.
 • Portlar, diğer uygulamalar tarafından açılmış olsa bile silinebilir.
 • Tüm sinyal hatları mevcuttur: DTR / DSR / CTS / RTS / DCD / RI
 • HandFlow denetiminin tam desteği (Donanım ve Xon / Xoff).
 • Sanal seri bağlantı noktası, istediğiniz herhangi bir ada sahip olabilir, hatta gerçek bağlantı noktası ile aynı ada da sahip olabilir.
 • Portlar, sistem yeniden başlatıldığında otomatik olarak yeniden oluşturulur (kullanıcı oturum açmadan önce)
 • Aygıt Yöneticisi’nde gösterilen VSPD tarafından oluşturulan sanal seri bağlantı noktalarının adlarını değiştirme imkânı mevcuttur.
 • Çeşitli uygulamalar için oluşturulan sanal portlara erişimi kısıtlama yapılabilir.
 • Virtual Serial Port Driver’in tüm dâhili sürücüleri dijital olarak imzalanmıştır.
 • Mevcut sanal seri bağlantı noktası durumu, gönderilen ve alınan veriler vb. hakkında eksiksiz bilgi edinme.
 • Yazıcılar herhangi bir sanal seri porta atanabilir (Windows yeniden başlatıldıktan sonra kullanılabilir).
 • Sanal seri bağlantı noktaları kesinlikle gerçek kopyalarla aynıdır – uygulamalar gerçek ve sanal seri bağlantı noktaları arasındaki farkı görmez.
 • Sanal seri bağlantı noktaları, VSPD ile birlikte verilen Dinamik Bağlantı Kitaplığı (OEM Lisans sahipleri için) aracılığıyla doğrudan kendi uygulamanızdan kontrol edilebilir.
 • Sanal seri bağlantı noktaları arasındaki bağlantı, gerçek boş modem kablo bağlantısından çok daha hızlıdır ve yalnızca işlemci hızınıza bağlıdır. (Ortalama aktarım hızı yaklaşık 5.5 Mbyte / sn’dir)

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 2000, Windows (32-64-bit): XP/2003/2008/ Vista/7/8/10, Windows Server 2012

Güncel Program Sürümü: 8.0.428

Yazılımın Piyasa Değeri: $139.95

Ürün Sayfası: https://www.eltima.com/products/vspdxp/

Virtual Serial Port Driver indir

PROGRAM İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak