Hediye ve Çekilişler Sıkıştırma Programları

WinRAR 5.5X (5 HEDİYE) Lisans Anahtarı (SONA ERDİ)

WinRAR 5’in son versiyonu (win.rar GmbH & RARLAB.COM) tarafından yayınlanmıştır. Bilgisayarların ve diğer kullandığımız cihazların bir vazgeçilmezi haline gelen program, artık global olarak kendini kanıtlamış ve bir gereksinim halini almıştır. Bir bilgisayarda WinRAR olmaksızın, çalışma, sıkıştırma, indirme ve açma işlemleri eksik kalır. O yüzden de her kullanıcının, tabiri uygunsa peynir / ekmek gibi ihtiyaç duyduğu bir yazılımdır.

WinRAR’a desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Sizlere www.win-rar.com sponsorluğunda tek bir lisansı 29,00 USD olan (5 Hediye WinRAR 5.5x) lisansı hediye ediyoruz. Yarışmaya katılabilmeniz için kısa olmayan bir yorum yazıp, https://www.facebook.com/winrar programın facebook sayfasını beğenmeniz gerekir. Kampanya bitiş tarihi: 10.03.2018

Bizim Face sayfamızıda https://www.facebook.com/profesyonelindir beğenebilirsiniz. Ancak WinRAR fan sayfasını beğenmeniz şarttır.

Bize destek olmak isterseniz, profesyonelindir sayfamızı veya konuyu sosyal medyalarınızda paylaşabilirsiniz. Kampanya 18.02.2018 tarihinde başlar.

Çekilişi Kazananlar:

1-) erdogan
2-) hakah
3-) nzm erkk
4-) dev
5-) Abdullah

winrar 5.5x

Devamlı surette geliştirilen WinRAR, dosyaları çıkartma, boyutlarını düşürme, yönetme, geri yükleme, saklama, paylaşma ve sabitleme için son teknoloji seçeneklerini kullanır. Sezgisel bir arayüze, kolay bir kullanıma ve nerdeyse tüm dosya formatlarını açabilen bir yapıya sahiptir. Son versiyonunda, kullanılabilirlik geliştirmeleri ve ek özellikler şifre yöneticisine atandı.

Varsayılan Arşiv formatı RAR5 

Dosyalarınızı ve çeşitli verilerinizi arşivlediğinizde, PC’nizde çok bir yer kaplamaz, böylelikle disk alanında tasarruf edersiniz. WinRAR ve komut satırı varsayılan RAR 5.0 arşiv biçimi olarak kullanılır.

Şifre Yönetici Geliştirmesi

WinRAR’ın 256 bit şifre koruması ve güvenli parolalar ile kullanıcı güven içindedir. Güncellenen sürümünde şifre iletişim kutusu yenilenerek ana şifre kullanma imkânı sağlandı.

WinRAR 5.50 sürümünde, şifre yönetimi için yeni bir veri biçimi kullandığından, “Şifreleri düzenle” iletişim kutusunda bulunan şifreler önceki sürümlerde okunamaz.

Ayrıca, şifre koruması bulunan arşivlerinde kompresyon iletişim kutusu geliştirildi. Şifreli bir RAR5 arşivinin açarken yanlış bir şifre girilmesi halinde WinRAR, geçerli bir şifre girmenizi bildirir.

Diğer dosya sıkıştırma biçimlerinin güvenliği de arttırıldı. WinRAR 5.50 ile birlikte artık ZIP arşivlerini şifrelemek için CRE modunda varsayılan olarak AES-256 işlevsel ve bu ZIP 2.0 önceki şifreleme algoritmasına göre çok daha güvenli. Ek olarak LZ arşivleri için (LZ ve ZIPX) ekstraksiyon desteği eklendi.

WinRAR ödül

winrar 5 indirÖzellikleri hakkında buradan “WinRAR 5 Özellikleri” detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri tam listesi:

www.win-rar.com/whatsnew.html

Gereksinimler ve Teknik

WinRAR diller: 40 farklı dil seçeneği

Sistem: Windows 10, Win 8.1, Windows 8, Win 7 ve Windows Vista

Android için: Google Play üzerinden indirilebilir.

Linux için: WinRAR’ın komut satırı versiyonu aktif

FreeBSD: Aktif

MACOS X için: İndirilebilir.

Yorum Yap

85 Yorumlar

 • Lisanslar firma tarafından gönderilecek. Bilgileriniz firmaya iletildi.

 • arkdslr slm ben kazandim ama lisansimi alamadim hala email geldi ama lisans filan yokdu nasil alcaz birturlu bilmiyorum saygilar

 • WinRAR is the best, light weight, bloat free archive software. Thank you for a wonderful giveaway.

 • Thanks a lot for this very good giveaway for the best archiver on the market. WinRAR is of very small size but it does such a big job on our PCs and i`m very grateful to the developer for sponsoring this excellent giveaway. I like the possibility to password protect and encrypt the archive and also to reduce the size of such archive. I liked their fb page. Thanks,

 • Bilgisayarımda en çok kullanmak istediğim fakat ücretli olduğu için kullanamadığım başarılı bir yazlım. Böyle bir imkanı sağladığınız için teşekkür ederim umarım bana da çıkar.

 • Bilgisayara işletim sistemini kurduktan sonra ilk yüklediğim program winrar’dır. Olmazsa olmaz ve yeri doldurulamaz.

 • winrar is my favorite file decompression program
  It is the best, it can also be compressed and sent by mail.
  thanks for this incredible contest

 • formattan sonra yüklenen ilk program olmazsa olmazımız

 • Bir bilgisayayarda olmazsa olmaz denilecek bir program,
  Teşekkürler

 • Thanks for the Giveaway!
  WinRAR is a powerful windows archiver software that can create compressed files in both RAR and ZIP formats and can unpack most file formats like RAR, ZIP, ISO, CAB, 7ZIP etc. The program is rather easy to use and becomes a must-to-have utility for all pc users and office users.

 • Thanks for the giveaway. Winrar is a very lightweight and fast archiving utility. It has high compression ability and speed.

 • Alanınında rakipsiz sıkıştırma programıdır. Teşekkür ederim etkinlik için.

 • İşini tam olarak yapan mükemmel bir sıkıştırma programı. Yıllardan beri kullanıyorum.

 • Thanks Yasal! Every computer should have winrar,such a great program.

 • Uzun zamandır kullandığım ve bir bilgisayarın olmazsa olmazı umarım lisanslı kullanırız

 • Her bilgisayarda olması gereken bir program. Çekiliş için teşekkürler. Umarım bir tane de ben alırım. Çok fazla birşey demeye gerek yok. Sıkıştırma ve arşiv programı.

 • WinRar is the best compresion tool in the world.
  Simple and powerful!
  I have very old wersion and i would like win this excellent program.

 • Ara ara bakıyorum çok güzel kampanyalar düzenliyorsunuz. Bende talihliler arasında olmak isterim. Sayfayı öncede beğenmiştim.

 • Piyasanın en sade ve en iş gören rar programlarından bir tanesidir. Bu kampanyayı yaptığı için profesyonelindir.com’a teşekkürler…