Araçlar (Diğer) CD Yazma Programı Download Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler

WinX HD Video Converter Deluxe (10 Hediye Lisans)

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Adil Can 2-hodjabal 3-BoraN 4-batucan72 5-mantar 6-Daniel 7-suyanto 8-true_love 9-halil_ 10-spyking_21

Kazananları tebrik ederiz. Tüm lisanslar gönderilmiştir.

www.winxdvd.com sponsorluğunda sizlere $35.95 değerinde 10 adet WinX HD Video Converter Deluxe lisansı hediye ediyoruz. Tüm takipçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 30 Nisan 2012 Saat: 21.00

WinX HD Video Converter Deluxe,videolarla ilgili bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilen bir programdır. İnternet sitelerinden video indirmek, HD videoları dönüştürmek ve DVD yazmak bu yazılım ile mümkündür. Taşınabilir cihaz desteğine de sahip bu program ile İPhone4, iPad, iPod ve PSP vb. gibi aygıtlarda izlemek üzere tüm videoları uygun formatlara dönüştürme yapmak mümkün. AVCHD, M2TS, MKV, MOD, TOD, AVI, FLV, MOV, MP4 ve HD ya da SD formatları destekler.

HD videoları Dönüştür ve Sıkıştır 

HD videoları kusursuz sıkıştırılabilir ve kolayca video oynatıcılara uygun bir formata dönüştürülebilir. MP4 AVI / MPEG, AVCHD MTS/M2TS,AVI / DVD ve mkv formatları için dönüştürmeler yapabilir.

Çevrimiçi Video İndirici ve Video Dönüştürücü

HD videolar da dâhil olmak üzere videoları AVI, MP4, MPEG, WMV, MOV, 3GP, formatına dönüştürmeyi destekler. Aynı zamanda Youtube, Metacafe, Dailymotion, vb. gibi video sitelerinden istediğiniz videoları indirmenize olanak sağlar.

En İyi Video Kalitesi

İçerisinde barındırdığı yüksek kaliteli dönüştürücü motoru videoların orijinal görüntü kalitesini korur. Ayarlanabilir çözünürlük parametreleri size ihtiyaç duyduğunuz video kalitesini sunar. Dosya boyutu ve tüm video ve ses ayarlarını istediğiniz gibi özelleştirmenizi sağlar.

Konsol / Taşınabilir Cihazlarda Video Keyfi

Profesyonelce sunulan ayarları ile video oynatıcılar için zahmetsiz bir video dönüştürmenin keyfini çıkarın. Bir aygıt seçin ve vidonuzu ona göre dönüştürün. İPhone M2TS/MKV,  İPad, AVI / MPEG, PSP / Xbox, PS3, Android, vb. gibi cihazlarınızda videolarınızı izlemenin keyfini çıkarın.

DVD’lere Video Yazdırın, DVD Yedekleri Oluşturun

DVD disklere videoları dönüştürerek yazdırabilirsiniz. Blu-ray diskleri kopyalayabilir, web sitesinden videolar indirilebilirsiniz. HD-video kamera ile ve HD TV tarafından kaydedilen videoları yedekleme yapmak isterseniz WinX HD Video Converter Deluxe güvenebilirsiniz. DVD oynatıcınızda veya DVD oynatıcı yazılım ile en sevdiğiniz videoları oynatın.

Eşsiz video Dönüştürme Hızı

HD video dönüştürmek için Multi-core CPU desteği. Maksimum işlem hızını artırmak için 8 Core’a kadar destek sağlar. İ5, i7 işlemci, Intel SSE3, SSE2, MMX, talimatları ve AMD 3D Now için gelişmiş yapılandırma! Hızlı dönüştürmede 15 x daha hızlı dönüştürme sağlar.

Desteklenen Giriş Formatları:

Yüksek Tanımlı Video:

Yüksek Çözünürlüklü Video: AVCHD Video (* mts, m2ts *..), H.264/MPEG-4 AVC (* mp4.), MPEG2 HD Video (* mpg, * mpeg..), MPEG-4 TS HD Video ( *. ts), MPEG-2 TS HD Video (*. ts), Quick Time HD Video (*. mov), WMV HD Video (*. wmv, *. xwmv), Blu-ray Video (*. mts, * . m2ts), HDTV Video (*. ts), Matroska Video (*. mkv)

HD-Video Kameralar:

JVC HD video kamera Video (*. Mod *. Tod), Sony HD video kamera Video (*. Mts, *. M2ts), Panasonic ve Canon HD video kamera

Düzenli Video:

AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, H.264/MPEG-4, DivX, Xvid, MOV, RM, RMVB, VOB, ASF, 3GP, 3G2, QT, DAT, Google TV, WebM, VPX 8

Video Siteleri:

Youtube, HD Youtube, Dailymotion, Yahoo Video, Metacafe, MySpace vb…

Desteklenen Çıktı Biçimi:

Genell Videolar:

AVI, DivX, Xvid, MP4, FLV, AVC, MPEG, DVD, WMV, MOV, Youtube

DVD:

VOB (*. VOB) DVD Format, DVD Klasör

Yüksek Tanımlı Video:

HD AVI Video (*. Avi), HDAVC Video (*. Mp4), MPEG4 HD Video (*. MP4), MPEG-2 TS HD Video (*. Ts), WMV HD Video (*. Wmv), Quick Time HD Video (*. mov), Youtube HD Video (*. mp4)

Diğer:

MP3, JPEG, BMP

Desteklenen cihazlar:

Apple Cihazları:

iPod, iPod classic, iPod touch, iPod nano, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone, iPad, 4S 2, iPad 3, Apple TV, Apple TV HD

Sony Cihazları:

PS3, PSP, PS3 HD

Microsoft Cihazları:

Xbox, Xbox 360, Zune, Zune HD

Genell Cihazlar:  3GP Cep telefonu, Android, Blackberry, Nokia, PDA, Zen

Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi:

Microsoft ® Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista (32 ve 64 bit), Windows 7 (32 & 64 bit)

İşlemci:

1GHz Intel / AMD işlemci veya üzeri

RAM:

256MB RAM (512 MB veya üstü önerilir)

Boş Sabit Disk:

Kurulum için 100MB alan

Grafik Kartı:

256MB RAM (512 MB veya üstü önerilir)

Diğerleri:

DVD-ROM sürücüsü

 

ÇEKİLİŞİMİZDEN KAZANDIĞINIZ (WinX HD Video Converter Deluxe) LİSANLARINI 02.05.2012 TARİHİNE KADAR AKTİF ETMENİZ GEREKMEKTEDİR. BU TARİHE KADAR AKTİF EDİLMEYEN LİSANSLAR GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

32 Yorumlar