Hediye & Çekilişler Ses / Müzik Düzenleme

NowSmart Cut (20 Hediye Lisans)

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-ckaraca 2-Rajesh Ghadye 3-sonsuzmabet 4-Dark 5-Mehmet Akif Ersoy 6-esin 7-mayamneti 8-Erol 9-Çağdaş 10-Daniel 11-türkgenci 12-cyberworld 13-John Matt 14-taskinsipka 15-cetinkolsg 16-afbx 17-sercanarcan 18-Fernandez Jr. 19-dimek 20-mayur1991

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adresinizde olacaktır.

www.nowsmart.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.nowsmart.com sponsorluğunda sizlere $14.99 değerinde 20 adet NowSmart Cut lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 11 Mayıs 2012 Saat: 21:00

En sevdiğiniz müzik veya videolardan kendi melodilerinizi oluşturmak ister miydiniz? NowSmart Cut ile artın kendi melodilerinizi oluşturmak çok kolay. Kliplerdeki müzikleri kesebilir veya videolardaki sesleri ayıklayarak çıkarabilirsiniz. Karmaşık ses yazılımlarının aksine, NowSmart Cut programını kullanmak çok kolaydır. Yazılım anlaşılır bir arayüze sahiptir. 

Müzik ve video dosyalarından zil sesleri oluşturun.

NowSmart Cut AVI, WMV, MKV, MP4, RM, RMVB gibi formatlara sahip kliplerden müzikler ayıklayabilir. Yazılım çıkardığı müzikleri MP3, OGG, WAV, M4A ses formatları olarak kaydedebilir.   

M4R, MP3, OGG, WAV Ses Desteği

Videolardan çıkardığınız müzikleri iPhone cihazınıza aktarmak için M4R formatına getirebilir. Müzikleri yüklemek için iTunes’u kullanabilirsiniz. Blackberry, Android veya diğer akıllı telefonlarınız için MP3 melodiler oluşturabilirsiniz.

Melodilerin Başlangıcını ve Sonunu Belirleyin

İstediğiniz melodilerin başlangıcını değiştirebilir, kısaltıp uzatabilirsiniz. Zil seslerini pürüzsüz hale getirebilirsiniz.

Melodilerin Ses Seviye Ayarları

Zil seslerini daha yüksek çıkacak sesler olarak ayarlayabilirsiniz. Melodilerinizden çok net sesler elde edebilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

60 Yorumlar