Araçlar (Diğer) Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways

Wise Duplicate Finder Pro (Kampanya) – Program İndir

Yazar admin

Wise Duplicate Finder, Windows’da yinelenen çift dosyaları bularak güvenle silen, boyutu ufak ama marifeti büyük bir programdır. Wise Duplicate Finder, tüm formatları destekleyen bir dosya yönetimi aracıdır ve birebir aynı olan her kopya içeriği bulabilmenize imkân tanır. Dosya adını, dosya boyutunu ve içeriğini karşılaştırarak çift dosyaları bulup silmenizi sağlar. Aynı olan ve yinelenen tüm dosya, belge, resim, şarkı vs. gibi tüm içeriği kolayca bulabilirsiniz. Wise Duplicate Finder ile sinir bozucu çift içeriklerden kurtulun ve sabit disklerinizde daha fazla alan oluşturun.

Genel

Wise Duplicate Finder ile Aynı Olan Tüm Kopya İçeriği Bulun

Günlük yaşamda bir sürü belge, fotoğraf, şarkı ve filmi bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. İnternetten indirdiğiniz dosyalar, DVD veya USB cihazlarından aktarılan içerikler, sosyal medya hesaplarınızdan kopyaladığınız video veya fotoğraflar, mail ile gelen belgeler vs… Zaman geçtikçe de, sabit diskiniz bu gibi birçok içerikle dolacaktır. Ve zamanla bu içeriklerinizin hangisi kopya, hangisinin orijinal olduğunu ayırt edemez bir hale gelebilirsiniz. Disk alanınızı tüketmemek ve bu veriler arasında kaybolmamak için artık bir çözümünüz var. Wise Duplicate Finder, gereksiz aynı çift içerikleri bulmanıza ve kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca sabit diskiniz, aynı olan kopya içeriklerin silinmesiyle daha fazla boş alana kavuşacaktır. Wise Duplicate Finder ile istediğiniz herhangi bir kopya formatını seçebilirsiniz.

Boş Klasörleri Bulup Silin

Sabit sürücünüzdeki gereksiz kopya içerikleri temizledikten sonra, silmek isteyeceğiniz bir sürü sıfır boyutunda boş klasör veya dosya ortaya çıkabilir. Onları manuel olarak bulmaktan ziyade, onları sizin yerinize bulabilecek ve silecek bir aracın kullanılması harika olmaz mı? Siz, bu boş dosyaları tek tek bulmakla uğraşmayın, bırakın tüm bu işleri Wise Duplicate Finder halletsin.

Kopya İçerikleri Otomatik Olarak Silin

Tarama işlemi tamamlandıktan sonra yazılım, tüm kopya dosyaları gruplar halinde size gösterecektir. Wise Duplicate Finder, tüm kopyaları kaldırmak için tam kontrol sağlar. Arama sonuçlarına gidebilir ve hangi kopyaları silmek istediğinize karar verebilirsiniz. Ancak, çok sayıda kopyanız varsa, kopya içerikleri seçmeniz uzun zaman alabilir; bu sebeple programın otomatik olarak kopyaları silmesine izin verebilirsiniz.

Yedekleme ve Geri Yükleme Yapabileceğinizi Unutmayın

Yanlışlıkla, silmek istemediğiniz bir dosyayı silebileceğiniz konusunda hiçbir zaman endişeye kapılmayın. Dosyaları yanlışlıkla silerseniz, kurtarmak için her zaman geri yükleme işlevini kullanabilirsiniz. Wise Duplicate File Finder, silmek istemediğiniz kopyaları bir tıklamayla geri getirmenizi sağlar.

Wise Duplicate Finder’ı ile yinelenen dosyalar nasıl bulunur ve kaldırılır? Öğrenmek için buraya tıklayın.

Kampanya Hakkında

Kampanya sayfasına tıklayarak programı edinebilirsiniz. (Aktif değil)

 • Bir PC için ömür boyu lisans içerir.
 • Ücretsiz güncelleme yok
 • Ücretsiz teknik destek var

Türkçe dil yamasını buradan indirebilirsiniz.

Program DetaylarıDesteklenen İşletim Sistemleri

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 (32 – 64 bit)

Güncel Program Sürümü: 1.2.8

Dosya Boyutu: 2.26 MB

İndirme boyutu: 2.51 MB

Donanım Gereksinimleri

CPU: Pentium 233 MHz veya üstü

RAM: 128 MB veya üstü

Disk Alanı: Wise Duplicate Finder’ı için minimum 10 MB boş alan

Desteklenen Tüm Diller

Arapça, Basit Çince, Endonezya, Geleneksel Çince, Danca, Katalanca, Fince, Fransızca, Almanca, İbranice, Macarca, İtalyanca, Japonca, Norveççe, Farsça, İngilizce, Lehçe, Portekizce (Portekiz), Romence, Rusça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, İsveççe, Sırpça, Yunanca, Tayca.

Programın güncel satış değeri: $14.96 USD

Resimler

Wise Duplicate Finder,wise duplicate file finder

Biten Çekilişler

Wise Duplicate Finder 10 Adet Hediye Lisans Anahtarı (Sona Erdi)

Evet www.wisecleaner.com sponsorluğunda her biri $14.96 USD değerinde olan 10 adet 1 yıllık Wise Duplicate Finder lisansı hediye ediyoruz. Konu altına 1 yorum bırakmakla çekilişe katılabilirsiniz. Kampanya bitiş tarihi: 09. 06. 2017 Saat: 00:00

– Kampanyamız Sona Erdi –

Kazananlar aşağıdadır. Lisanslarınız WiseCleaner tarafından e-posta adreslerinize gönderilecek. Katkılarından dolayı WiseCleaner’a çok teşekkür ediyoruz.

Not: Kampanyamızı veya sayfamızı aşağıdaki sosyal paylaşım butonlarını kullanıp paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. 

Çekilişi Kazananlar:

1-) Akshat kumar
2-) Emre
3-) hilmi selvi
4-) Muktedir İlkdoğan
5-) hakan urer
6-) MJ Nunag
7-) Haqim
😎 YURY
9-) halimselim
10-) Fevkelade1i

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

18 Yorumlar

 • blank İsmail Dvn dedi ki:

  Admin programı indirdim ama otomatik olarak tarama yapmıyor.Dosya ve klasör ekle diyor.Uğraştım ama bir sonuç elde edemedim.Halbu ki diğer programlar otomatik olarak tarama yapıyorlar ve çift dosyaları buluyorlar.

 • blank MJ Nunag dedi ki:

  Thank you

 • blank admin dedi ki:

  Otomatik ve manuel olarak silebilirsiniz. Neticede size orjinal olan dosyaları bırakıp gerisini silecek.

 • blank İsmail Dvn dedi ki:

  Otomatik olarak kendisi mi siliyor yoksa çift dosyaları bulup silme işini bize mi bırakıyor ? eğer öyle ise hangisi silinecek hangisi silinmeyecek nereden bileceğiz ?

 • blank YURY dedi ki:

  Hello.
  Thanks for the program. Good luck.

 • blank Emre dedi ki:

  Valla ilaç gibi gelir. milyon tane resim onlarca klasörde karıştı kaldı. çiftleri silemeye üşeniyorum. inşallah çıkar. teşekkürler

 • blank MJ Nunag dedi ki:

  Nice giveaway and great campaign

 • blank halimselim dedi ki:

  Teşekkürler

 • blank Akshat kumar dedi ki:

  Thanks for the giveaway!

 • blank Fevkelade1i dedi ki:

  Teşekkürler 😀

 • blank cloud27 dedi ki:

  teşekkürler profesyonelindir

 • blank Muktedir İlkdoğan dedi ki:

  Harika kampanya

 • blank Fatih Kenan dedi ki:

  Teşekkürler

 • blank YURY dedi ki:

  Thanks for the giveaway.
  Working on the computer on a hard disk accumulates a large number of files. Among all this information come across files with the same content – duplicate, which may accumulate a lot. Duplicates often hinder and mislead.
  Look for them, compare and clean in hand – a difficult job. Here can help the program Duplicate File Finder.

 • blank Haqim dedi ki:

  Güzel ve yarayışlı program teşekkürler

 • blank hilmi selvi dedi ki:

  Harikasınız. Kabul ediyorum.

 • blank Sinan Oğuz dedi ki:

  Teşekkürler.

 • blank hakan urer dedi ki:

  teşekkürler