Kampanyalar & Giveaways Şifreleme Programları

Sticky Password Premium Şifre Yönetimi Ücretsiz lisans (PC & Mac)

Sticky Password Premium, güvenli bir şekilde tüm önemli şifrelerinizi saklayan, yöneten ve gerekli bölümlere şifrelerinizi otomatik olarak girmenizi sağlayan bir yazılımdır. Şifrelerinizi istediğiniz bölümlere bir tıkla girebilir, web sitelerindeki doldurulması gerekli boş formları kolayca doldurabilirsiniz. Artık tüm önemli şifrelerimi unuturum diye endişe etmeyi bırakın ve şifreniz ile otomatik olarak istediğiniz portala ve web sitesine giriş yapın.

Sticky Password Premium, otomatik olarak anında web sitelerindeki kayıt bölümlerine giriş yapabilmenizi ve formları doldurarak, sadece beş saniye içinde herhangi bir web sitesine anında giriş yapabilmenizi sağlar. Her site için oturum açma bilgilerinizi aklınızda tutmanız ve tek tek onları girerek zaman kaybetmenize gerek yok. E-posta, sosyal ağlar, alışveriş, bankacılık, okul ve farklı hesaplarınızda ki şifreleri unutma derdine artık son verin. Hatırlamanız gereken tek şey Sticky Password Premium’un tek bir ana parolasıdır.

Sticky Password, kimlik bilgilerinizi ve önemli şifrelerinizi yerel bilgisayarlarda ya da bulut depolama alanlarında saklamanızı sağlayan bir yazılımdır. Nerede olursanız olun Windows, Android cihazlar, iPhone ve iPad ile verileriniz senkronize edilebilir. Yazılım, güvenli şifreler oluşturmanızı, yönetmenizi ve bunları otomatik olarak girebilmenizi sağlayan bir şifre yöneticisidir.

Sticky Password PRO, sizin için güçlü parolalar oluşturabilir, onları depolamanıza, yönetmenize, uzun web sitesi formlarını otomatik olarak doldurmanıza izin verir. Diğer kişisel bilgilerinizi de güvenle saklayabilirsiniz.

Sticky Password Premium Vakit Kazandırır

Düzinelerce parola veya şifrenizi aklınızda tutmak yerine, sadece birini hatırlamanız yeterli. Sticky Password Premium’un ana şifresini hatırlamanız yeter, diğer tüm önemli şifrelerinizi o hatırlar ve her girmek istediğiniz bölüme şifrelerinizi otomatik olarak yazarak anında güvenli bir şekilde giriş yapabilmenizi sağlar. Bu güvenli şifre yöneticisi ile tek tek şifre yazmanıza gerek duymadan vakitten kazanabilirsiniz.

Sticky ile Şifreleriniz Hep Güvende

AES-256 şifreleme ile dünyanın önde gelen şifreleme standardını sunar. Yerel Wi-Fi yoluyla isteğe bağlı olarak tüm cihazlarınızdaki şifrelerinizi senkronizasyon yapabilir.  Cihazlarınızdaki tüm şifreleriniz her zaman koruma altındadır. Sticky Password Biyometrik kimlik doğrulama (parmak izi tanıma) ile şifrelerinize erişim yapabilmenizi sağlar.

Pratik Yedekleme

Cihazınızı veya verilerinizi kaybettiğinizde, şifrelenmiş bulutta kullanabileceğiniz tüm şifrelerinizin veritabanı yedeklerine erişebilirsiniz.

Cloud (Bulut) yedeklemesi, sizin için şifre veritabanınızın birkaç önceki eski sürümünü korur. Böylece bir sorun olduğunda tüm şifrelerinizi geri yükleyebilirsiniz.

Sticky Password,Sticky Password Premium,otomatik şifre

Sticky Password, aynı zamanda kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla geliştirilmiş otomatik form doldurma yazılımıdır. Windows Live Messenger ve ICQ gibi anlık mesajlaşma programlarına veya Hotmail, Yahoo! ve GMail gibi e-posta servislerine giriş yaparken her seferinde kullanıcı adı ve parolanızı girmenizi zorunlu tutmayan Sticky Password ile hem zaman kaybetmeyeceksiniz, hem de parolalarınızın güvenliğini sağlamış olacaksınız.

Yazılım, kendi simgesini desteklediği anlık mesajlaşma istemcilerinin ve web tarayıcılarının başlık çubuğuna yerleştirerek, sizi zaman kaybından kurtarır ,Programı açıp “Add Account (Hesap Ekle)” düğmesine tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurduktan sonra hesabınız eklenir ve hesabınıza ait e-posta servisinin web sitesine veya anlık mesajlaşma istemcisine girdiğinizde, başlık çubuğunda Sticky Password simgesini göreceksiniz. Yazılımın simgesine tıkladığınızda oluşturduğunuz tüm hesaplar karşınıza çıkacak ve bu hesaplardan uygun olanına tıkladığınızda ise belirlediğiniz erişim alanındaki formun kullanıcı adı ve parola bölümü Sticky Password sayesinde otomatik olarak doldurulacaktır. 

Sadece Tek Bir Şifre Hatırlamanız Yeterli

 • Sticky Password tüm şifrelerinizi ve kişisel verilerinizi yönetir.
 • Sizin için otomatik olarak formları doldurur.
 • İhtiyacınız olduğu zaman ekstra güçlü yeni parolalar üretir.
 • Hızlı ödeme için kredi kartı numaralarını saklar.

Verilerinizi Bir Ordu Gibi Korumaya Alır

 • Askeri tarafından da kullanılan dünyanın önde gelen şifreleme standardı olan AES-256 şifrelemeye sahiptir.
 • Yerel Wi-Fi yoluyla isteğe bağlı olarak cihazlarınızdaki şifrelerinizin senkronizasyonunu yapabilirsiniz. Cihazlarınızdaki tüm şifreleriniz her zaman koruma altında olacaktır.
 • Yönetici ana şifreniz kimseye ait değildir onu bir tek siz bilirsiniz.
 • En gelişmiş biyometrik kimlik doğrulama: parmak izi tarama
 • Şifre veritabanını otomatik kilitleyebilirsiniz – Bilgisayarınızda, tabletinizde ve akıllı telefonunuzda aynı anda kilitleyin.
 • Kontrol hep sizdedir: Herhangi bir zamanda, veritabanındaki buluttan şifrenizi silmeye karar verebilirsiniz.

Sticky Password Premium, Tüm Platformlarda Çalışır

 • Windows, Mac, Android ve iOS işletim sistemlerine sahip tabletleriniz ve akıllı telefonlarınız üzerinde çalışır.
 • Mükemmel tarayıcı desteği: 16 farklı tarayıcıda ve 4 önemli işletim sisteminde kullanılabilir.
 • Yerel Wi-Fi üzerinden şifre senkronizasyonu.
 • Bulut sunucular üzerinden şifre senkronizasyonu istenirse yapılabilir.  
 • İsteğe bağlı manuel çevrimdışı şifre senkronizasyon yapabilirsiniz.
 • Mükemmel taşınabilirlik (USB taşınabilir sürümü mevcut).

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows, MAC, Android, iOS

Mac OS X 10.9 ve daha üstü sürümleri

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10

Fiyatı: $19.99

Sürüm: (Win) v8.1.0.103 (Mac) v8.1.1.1792

Boyutu: 36 MB

Not: Programın 1 yıllık lisansına aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz sahip olabilirsiniz. Kurulum esnasında yeni bir hesap oluşturarak devam edin. Aktivasyon işlemi otomatik olarak gerçekleşecek.

Sticky Password Premium indirme sayfası

YENİ – Sticky Password Premium MAC için Bir promosyon

6 Yorumlar

 • GOTD sitesinin verdiği 1 yıllık Sticky Password Premium anahtarı 4 Temmuz 2018’e kadar etkinleştirilebilir. Bu tarihten sonra anahtarın geçersizleşeceğini yazmışlar.

 • 6 Temmuz 2018′ e kadar olan kampanya Glary Utilities içindir. Sizin bahsettiğiniz Sticky Password Premium günlük bir hediyedir. Siz, Sticky programınıın lisansını etkinleştirdiğimde 1 yıllık değilde 4 Temmuz’ a kadar mı sağlıyor diyorsunuz?

 • Bir yıllık anahtar (4 Temmuz 2018’e kadar etkinleştirilmeli) :

  DA00PR-854D3B-978161

Yorum Yap